نبض اجراهای زنده در دستان مرتضی پاشایی

1

موسیقی پارس – نیما باقری: مرتضی پاشایی خواننده آلبوم «یکی هست» همچنان با همان تک آلبوم خود اقدام به برگزاری کنسرت های متعدد می کند و جالب اینجاست که تمامی برنامه هایی که توسط این خواننده گذاشته می شود بلیط هایشان به سرعت به اتمام می رسد و تمدید می شود.

 

مرتضی پاشایی اکنون قصد دارد پس از اجراهای متعدد در شهرستان های مختلف به دیگر نقاطی که تاکنون برنامه ای در آن ها نداشته است برود. برنامه اجراهای این خواننده محبوب بدین شرح است:

* در همین راستا این خواننده ابتدا در تاریخ 27 و 28 و 29  اردیبهشت و طی 6 سانس در استان تبریز و تالار پتروشیمی به اجرای برنامه می پردازد. گفتنی است به علت استقبال مخاطبان و اتمام بلیط ها در روزهای 27 و 28 این برنامه در تاریخ 29 اردیبهشت و در دوسانس دیگر تمدید شد.

 

* 1 خرداد مرتضی پاشایی به همراه گروهش به سمنان می رود تا در سالن ورزشی غدیر به اجرای برنامه بپردازد.

 

* پس از اجرا در شهرستان های مختلف این بار نوبت به مردم تهران می رسد تا با خواننده محبوب در سالن میلاد نمایشگاه تهران خود دیدار کنند، قرار بود مردم در تاریخ 8 خرداد به استقبال مرتضی پاشایی بروند اما به علت استقبال بی نظیر مردم و اتمام بلیط ها، این کنسرت برای روز 7 خرداد و در 2سانس دیگر تمدید شد.

 

* پس از اجرای تهران، مرتضی پاشایی در تاریخ 23 خرداد مسافر استان بوشهر و شهرستان برازجان است تا به دیدار مردم خونگرم جنوب برود.

 

همچنین گفتنی است بلیط های تمامی این اجراها در سایت  ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com قابل خریداری است.

 

در پایان شایان ذکر است تمامی کنسرت های مرتضی پاشایی به صورت اختصاصی از سایت خبری تحلیلی «موسیقی پارس» پوشش خواهد داده شد.

 

منبع: اختصاصی موسیقی پارس

 

یک دیدگاه

  1. خدارو هزاران بار شکر که مرتضای عزیزم حالش خوبه وباقدرت وانرژی فراوان کنسرت هاشو پشت سرهم اجرامیکنه مرتضی جان مراقب سلامتی خودت باش .ماها عاشقتیم تمام لحظه ها توذهنمون هستی وبرات دعا میکنیم .ازسایت خوب شماهم تشکر میکنم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید