آخرین اخبار : کنسرت «حسین علیزاده» و گروه «رامبرانت» در برلین آلمان برگزار می شود بیشترین کنسرت شهرستان در کدام استان برگزار شده است؟ اثر جدید «دانش فرید» در لیست انتظار صدور مجوز اولین کنسرت رسمی ایوان بند برگزار می شود گروه موسیقی قمر در کشور روسیه به روی صحنه خواهند رفت کارنامه چهل سال اخیر موسیقی ایران با حضور کارشناسان بررسی می شود انتشار آلبوم «کجا باید برم» به تاخیر افتاد جزییاتی از تازه ترین فعالیت های بابک جهانبخش حسین زمانی: در تلاش هستم اولین کنسرت خود را خیابانی و رایگان برگزار کنم کنسرت سعید شهروز در تهران برگزار می شود

نمایش عروسکی با همراهی صدای شهرام ناظری

۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۷ خبر کد خبر :85686
Print this post
شهرام ناظری

موسیقی پارس_حسام سلیمانی: نمایش «کمانچه آب و دیگران» با کارگردانی علیرضا ناصحی و با بهره گیری از موسیقی‌های بزرگ جهانی همانند کمانچه‌های باکویی، لویی آرمسترانگ و همراهی صدای استاد  شهرام ناظری و خوانش شعر «آب را گل نکنیم» اثر سهراب سپهری به اجرا در می آید .

این نمایش به مشکل کم آبی خواهد پرداخت و از نمایش‌هایی است که در هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک به روی صحنه خواهد رفت.

گفتنی است این نمایش موزیکال و بی‌کلام است و تکنیک اجرایی این نمایش ماروت(ترکیب انسان و عروسک) است و بدون استفاده از تجهیزات مرسوم و درعین سادگی، پیام نمایش را بازگو می کند و کمک می کند تا در ذهن‌ها باقی بماند.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷