آخرین اخبار : نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷ سیامک عباسی در تهران به روی صحنه می‌رود برگزاری پنجمین کنسرت در یکی از عجایب هفتگانه جهان

نیمی از آلبوم حساسیت تغییر می کند/ چاوشی آنقدر باهوش است که نیاز به تحمیل نظر کسی نداشته باشد

۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۴ موسیقی پاپ کد خبر :4777
Print this post

موسیقی پارس – جواد فقیه نصیری : ایمان قیاسی سالهاست درگیر تولید آلبومی با نام ” حساسیت” است که انتشار و پخش این آلبوم بارها به مشکل برخورده است. ایمان قیاسی به همراه محسن چاوشی، حسین صفا و سینا حجازی چند وقتی است که فعالیت های مشترک بسیاری انجام داده اند. با این اوصاف به سراغ این خواننده و مجری جوان رفتیم تا گفتگویی با وی انجام دهیم :

چه اتفاقی برای البوم حساسیت افتاد که تا به امروز منتشر نشد؟
– البوم حساسیت کمی با مشکل برخورد کرد که خودم احساس میکنم مشکل از خود من بود که یک سری راه هایی را با افراد اشتباه رفتم که این اشتباهات گریبان گیر من و تهیه کننده شد. ولی در حال حاضر تمامی مشکلات حل شده اند و به فعالیتمان ادامه میدهیم و سعی می کنم زیاد به گذشته فکر نکنم ، چون دوست ندارم به اشتباهاتم زیاد فکر کنم.

بنابر این در آینده نزدیک آلبوم پخش خواهد شد ؟
– بله حتما ، توافقات جدیدی را با تهیه کننده انجام دادیم و قرار بر این شد که نیمی از آلبوم تغییر کند.

بنابراین البوم به صورت رسمی وارد بازار موسیقی ایران خواهد شد ؟

– بله ، البته چند تک اهنگ از البوم را بصورت اینترنتی پخش کردیم که قرار بر این شد چند تک آهنگ جدید هم به بعضی از تراک های قبل اضافه کنیم و به صورت یک آلبوم رسمی منتشر کنیم.

چرا در حالی که ترانه سرا ها و تنظیم کننده های مشهور و حرفه ای در بین دوستان نزدیکتان هستند مثل حسین صفا و … از افراد دیگری در کارهای خودتان استفاده می کنید ؟

– این موضوع سلیقه ای است، البته این به این معنا نیست که من با حسین صفا کار نخواهم کرد نه ! اتفاقا در البوم جدیدم همکاری هایی را با ایشان دارم. اما ارتباط دوستانه با ارتباط کاری تفاوت های فراوانی دارد. من و حسین بعد  از چهار سال دوستی بسیار خوب هم دیگر را میشناسیم و درک میکنیم و در حال حاضر احساس میکنم به اون مرزی از شناخت رسیدیم که بتوانیم با هم کار کنیم. همان طور که گفتم من در فعالیت گذشته خود اشتباهاتی را انجام دادم، این را هم به آن اشتباهات اضافه کنید ! من احساس می کنم الان موقع اش هست که این هم کاری با حسین شکل بگیرد و در البوم جدید با هم کار های خوبی را خواهیم داشت.

برنامه شما در حال حاضر برای کار ها و فعالیت آینده ی خودتان به غیر از انتشار البوم جدید چه خواهد بود ؟
– من سعی خواهم کرد که بر روی تولید این البوم تمرکز کنم، چون همین عدم تمرکز در گذشته باعث شد تولید این البوم انقدر زمان بر شود. در حال حاضر من پیشنهادات زیادی در ضمینه بازی در فیلم های سینمایی و سریال های مختلف داشتم و دارم و در چند برنامه هم به عنوان مجری پیشنهاد هایی داشتم در اجرایی رو انجام دادم. احساس می کنم همین موارد من را کمی از فضای تخصصی و حرفه ی اصلی ام که خواندن است دور کرده بود و ترجیح می دهم فعلا به حرفه ی اصلی ام بپردازم.

 

1358935217788894_large

اولین همکاری شما با سینا حجازی با توجه به این که سبک شما دو نفر متفاوت است چطور شکل گرفت؟

– همکاری بنده با سینا هم مانند حسین است، من و سینا کارهای مشترک فراوانی را انجام دادیم و ازمون و خطا کردیم، کارهای زیادی رو تولید کردیم که هیچ وقت پخش نشدند به دلیل اینکه در بسیاری از آن ها صدای من به آن جنس کار نمی خورد یا کارهای سینا با فرم و سبک کار من هماهنگ نبود، اما در کار اخری که با هم انجام دادیم به نام دزدکی مورد استقبال قرار گرفت و این به نظر من به دلیل همان شناختی است که من و سینا از هم و کار های هم در مدت زمان دوستی پیدا کرده ایم. احساس می کنم این ارتباط بیش از حد تنگاتنگ شده است و با دوستان صمیمی ام و فکر میکنم الان موقع بهره برداری از این رفاقت است و هم من از رفقا و هم آن ها از من، البته اگر کاری از دستم بر بیاید. احساس من در حال حاضر این است که با هر کدام از این عزیزان کار کنم حتما کار خوبی خواهد شد، چون خیلی هم دل شده ایم و این هم دلی به ما کمک خواهد کرد.

در مورد تجربه هم خوانی با دوستان در اهنگ ماهی سیاه کوچولو بگویید و چه اتفاقی افتاد که این کار زیبا را ساختید و چرا همه با هم خواندید ؟

– بعد از رخ دادن آن فاجعه ای که در اذربایجان اتفاق افتاده بود ، من و حسین صفا و سینا حجازی و محسن چاووشی یک شب در استدیو بودیم و در حال تماشای تصاویر دلخراش از بچه ها و افرادی که در زیر آوار قرار داشتند بودیم و بسیار تحت تاثیر قرار گرفتیم ، که از آن لحظه که آن تصاویر را دیدیم همه حس عجیبی داشتیم ، اما کسی به زبان نمی آورد ولی درونمان یک حرف را میزد و این فرایند ادامه پیدا کرد تا محسن رو به ما کرد و گفت میخواهید کاری را بسازیم ؟ بعد از آن پیشنهاد حسین صفا شعر آن را گفت و محسن ملودی را زد و همه با هم این اهنگ را خواندیم و این پیشنهاد خوب محسن را عملی کردیم و این کار را تقدیم مردم خوب اذربایجان کردیم و احساس میکنم این کار در پرونده ی کاری من کار خوب و درخشانی است و بسیار افتخار میکنم که در کنار دوستان خوبم این کار رو انجام دادیم . این کار دلی بود و ما وقتی آن تصاویر را میدیدیم همگی اشکی در چشمانمان جمع شده بود و بسیار اندوهگین شده بودیم و خودمان را گذاشتیم جای اون افراد که مصیبت دیده بودند ، خیلی دوست داشتیم که برویم به آن جا و اما سوالی که برایمان پیش امده بود این بود که آیا حضور ما در آن مکان کمکی به آن عزیزان خواهد کرد ؟ پس تصمیم به ساخت اهنگ ماهی سیاه کوچولو گرفتیم .

کمی از فعالیت ها و همکاری های مشترکتان با محسن در البوم پاروی بی قایق بگویید .

– تمام کارهایی را که محسن تا به این لحظه در البوم پاروی بی قایق انجام داده است من فقط به عنوان یک دوست کنارش بودم اما در کارهای قبل ساز هم میزدم. ما همین که کنار محسن درس یاد میگیریم کافی است، این محسن هستش که با هر البومش به من کمک میکند و درسی جدید را یاد میدهد. من از این که کنار محسن هستم خیلی خوشحالم .

آیا شما مشوق محسن بودید در تیتراژ خوانی ها و بخصوص در دو مورد قطعه لباس نو و واسه آبروی مردمت بجنگ ؟

– این سوالی است که احساس میکنم تمام طرفداران محسن چاووشی دارند و مصوب تیتراژ خوانی محسن را من میدانند . ما چهار نفر دوست هستیم که هر کدام ژانرهای مختلفی داریم و کار های متفاوت داریم. همه طرفدار های خودمان را داریم، یکی کمتر یکی بیشتر و این رابطه ای که ما با هم داریم اصلا به اون شکلی نیست که از بیرون تصور می شود. ما چهار دوست هستیم و به اسم و رسم هم کاری نداریم. مطلب بعد این است که شاید من پیشنهادی را به محسن بدهم، میخواهم این بخش از سخنانم را اختصاصی برای طرفداران محسن بگویم. محسن انقدر ادم باهوشی است و انقدر کارش را خوب بلد است که نیاز نیست که من یا سینا یا حسین بخواهیم چیزی را به ایشان تحمیل کنیم ! هر اتفاقی که می افتد ما با هم مشورت میکنیم، بله اگر محسن از من مشورت بخواهد و در این دو کاری را که شما هم اسم بردید مشورت خواست و من هم موافق بودم، چون هم اینکه سال تحویل یک حس و حال خوبی دارد و همه ی مردم یک دل هستند و حس عجیبی دارد آن زمان و دوست داشتم که محسن با اون صدای خاصش حتما یک کار برای عید داشته باشد و بله نظر من این بود که این کار را بخواند. و در مورد قطعه واسه آبروی مردمت بنگ هم همینطور بود، من به گفتم که فکر می کنم اتفاق خوبی هست و به هر حال قهرمانان ملی در آن برنامه حضور داشتند و من هم دوست داشتم قهرمان ملی خواننده ها این کار را بخواند، اما در کل محسن برای کار هایش خودش تصمیم گیرنده است، چون به اندازه کافی باهوش هست که نیاز نباشد کسی چیزی را به وی تحمیل کند.

برنامه جدیدی برای اجرا در صدا و سیما ندارید ؟

پیشنهاد های زیادی دارم برای اجرا و بسیاری از دوستان نزدیکم به خصوص احسان علیخانی میگویند تو برای مجری گری بسیار مناسب هستی، اما در حال حاضر تصمیمی برای این کار ندارم، چون نمی خواهم مخاطبانم را گیج کنم که بلاخره ایمان خواننده است یا مجری یا بازیگر! فعلا تصمیم دارم تمرکزم را بر روی البوم جدیدم بگذارم و فعلا فقط البوم و البوم و البوم . . . !

منبع: اختصاصی موسیقی پارس

وبگردی آرشیو

محمد اسگندري

بسیار مصاحبه ی خوبی بود. امیدوارم ایمان قیاسی در تمام آلبوم های محسن چاوشی حضور داشته باشد. ممنون

محمد

آقای قیاسی به مجری گری و بازیگری بپردازن بهتره
چون هیچ حس و حال و صدای خوب و خاصی واسه خوانندگی ندارن
اگرم کاراشون شنیده میشه بخلطر اشنایی با چاوشی بوده و هوادارای چاوشی قطعاتش رو به گوش بقیه میرسونن

دانش

من نمیدونم چه اصراری هست که ایشون خودشو هنرمند بدونه! عزیز من بگو با هنرمندا دوستم!
و از این که بزرگانی چون محسن چاوشی و حسین صفا با این دوتا نشست و برخاست میکنن اصلا حس خوبی ندارم

محسن بزرگ موسیقی کشوری حداقل با سینا حجازی عکس میندازی بگو نیششو ببنده!

اميرحسين

دوستی های که در اون دو تا دوست از هیچ نظر شباهتی نداشته باشند همون بهتر که دو دوست زود تر از هم جدا بشند.ایمان قیاسی نه به محسن می خوره و نه به حسین می خوره.

امیر

جالب بود
http://chavoshiahang.ir/

مهدی

کاش فقط دوست محسن بودی

نه همخوان
نه به اصطلاح نوازنده
نه مشاور!!!!!
نه……………
🙁

امین

به نظرم این جزو زندگی خصوصی محسنه که با کی نشست و برخاست میکنه و آقای قیاسی هم در مقابل خیلی از شخصیت ها هنرمند قابل احترامیه؛

Ghazal

همونطور که آقایه قیاسی. گفتن محسن چاوشی آدم باهوشیه و کارشو بلده!
بعد دوستی آقا چاوشی با آقای قیاسی به خودشون مربوط میشه!!!
مصاحبه خوبی بود ممنون

محمد

این سینا حجازی فکر کنم وقت خواب هم دهنش بازه.

قیاسی و حجازی کلا با محسن فاصله ی شخصیتی زیادی دارن.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷