آخرین اخبار : لیست نهایی کنسرت های نوروزی سیروان خسروی دو روز دیگر وضعیت سلامتی محسن یگانه مشخص می شود برنامه کامل کنسرت های نوروزی حامد همایون محسن یگانه در بیمارستان بستری شد سال خوش با صدای ایرج و پرویز قربانی آغاز همکاری بابک جهانبخش و شرکت «آوای فروهر» بزرگترین جشنواره موسیقی کشور با حضور ۱۰ خواننده مطرح، نوروز ۹۷ در رامسر برگزار می شود آهنگ‌ «کوچه لره» با صدای مرحمت آقازاده و با تنظیم ارشک رفیعی منتشر ‌شد کنسرت با شکوه محسن یگانه در آخرین روزهای زمستان ۹۶ «صلح» در بازار موسیقی کشور است!

«هزار صدا» در فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد

۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۰ خبر کد خبر :69028

موسیقی پارس: «هزار صدا» برنامه ای است که هر ماه دو بار، در دو بخش پاپ و کلاسیک ایرانی برای معرفی چهره های تازه موسیقی، به مدیریت «آرش نصیری» برگزار می شود.
هفتمین برنامه «هزار صدا» در بخش سنتی، ساعت ۱۵ روز پنج شنبه ۲۳ دی ماه سال جاری با حضور «علی جهاندار» (کارشناس آواز و خوانندگی)، «میلاد کیایی» (کارشناس آهنگسازی و موسیقی)، «سعید بیابانکی» (کارشناس شعر و تلفیق) برگزار می شود؛ این کارشناسان پس از بررسی آثار شرکت کنندگان در این برنامه، گروه برتر را اعلام می کنند.
قرار است در این برنامه یکی از شاگردان «محمدرضا لطفی»، «مهران مهرنیا» قطعاتی از این هنرمند بزرگ را به مناسبت هفتادمین سالروز تولد استاد هنرمندش اجرا کند.
از جمله موارد برنامه ریزی شده در این مراسم حضور و اجرای یک نوجوان نخبه موسیقی است که از اصفهان به این مراسم خواهد آمد.
از دیگر برنامه های جنبی می توان به تجلیل از بزرگان و معرفی یکی از آلبوم هایی که به تازگی منتشر شده است، اشاره کرد.