آخرین اخبار : اولین قطعه مهدی تکمیل با نام «زخم» منتشر شد آهنگ ناب اثر علی پهلوان اول شد نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷

همراهی خواننده اتریشی با ارکستر آیسو در جشنواره فجر

1 فوریه 2019 ساعت 00:28 خبر کد خبر :90405
جشنواره موسیقی فجر

موسیقی پارس_شبنم فتاحی: اکستر «آیسو» با اجرای خواننده اتریشی در سی و چهارمین دوره از جشنواره موسیقی فجر حضور خواهد داشت.

مازیار یونسی رهبر اکستر آیسو از حضور این خواننده اتریشی در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر خبر داد و اضافه کرد که رهبری ارکستر را نیز خود بر عهده دارد‌.

«رافائل» که از او برای حضور در جشنواره بین المللی موسیقی فجر دعوت شده، یک خواننده موفق در اتریش می باشد که در سالن اصلی اپرای وین مشغول به کار است. این خواننده یک روز پیش از اجرا، به ایران می آید.

رافائل قرار است در این جشنواره جیپسی بارون استراوش را اجرا کند، علاوه بر آن یک قطعه با ارکستر زهی نیز اجرا می گردد که البته اثری اتریشی نیست. سوئیت سینت پل اثر گوستاو هولست نیز یک قطعه مربوط به قرن بیستم می باشد که در کنار این اجراها قرار دارد.

همچنین در این کنسرت شاهد اجرای چند قطعه از یوهان اشتراوس و چند قطعه از اپراهای موتسارت خواهیم بود؛ اپرای دون ژوان، عروسی فیکارو و فلوت سحرآمیز نیز در این اجراها نواخته خواهد شد.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت 8 شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -2 شهریور 97