هم صدایی علیرضا طلیسچی و هوادارانش در برج میلاد

0
علیرضا طلیسچی

موسیقی پارس_کیمیا پوراحمد: کنسرت پاییزی علیرضا طلیسچی به همت موسسه ی فرهنگی هنری «نوای سپند» و طی 2 سانس در سالن برج میلاد تهران برگزار شد.
علیرضا طلیسچی، خواننده ی محبوب پاپ، اولین کنسرت پاییزی خود را در شهر تهران در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد به روی صحنه برد و هم صدایی کم نظیری را با هواداران تهرانی اش رقم زد.

علیرضا طلیسچی بعد از چند ماه دوری از استیج سالن های پایتخت، با تشویق پرشور هوادارنش به روی صحنه رفت و در این کنسرت قطعاتی نظیر «نفس کی بودی تو»، «قرار نبود»، «به خودم بد کردم»، «اتفاقی دیدمت»، «میرم پی کارم» و «عزیزی» اجرا شد. همچنین هنگام اجرای قطعه ی «ای داد بر من» انرژی فوق العاده ای در سالن جاری شد و به دنبال آن طلیسچی از هوادارانش پرسید که اگر باز هم کنسرت برگزار کند در آن حضور پیدا خواهند کرد یا نه؟ که همه ی هواداران با تشویق های ممتد و پر شور خود رضایت شان را اعلام کردند.

در این کنسرت آخرین تک ترک منتشر شده از علیرضا طلیسچی با عنوان «آخرش قشنگه» هم اجرا شد که همه ی حضار یک صدا گروه را همراهی می کردند. سورپرایز ویژه ی کنسرت نیز نمایش موزیک ویدیوی این قطعه برای اولین بار بود که بعد از پخش آن، طلیسچی با پوشش جدیدش به روی صحنه برگشت و همراه با هنرنمایی نوازنده های گروه قطعه «ای داد بر من» را اجرا کرد.

از دیگر برنامه های ویژه ی بخش دوم این کنسرت، اجرای قطعه ی محبوب «دیوونه ی دوست داشتنی» بود که قبل از اجرای این اثر اعلام شد قرار است به زودی کلیپ اجرای زنده این آهنگ هم منتشر شود. همچنین پس از اجرای این قطعه، طلیسچی اظهار کرد: «این کار به من ثابت کرد که علیرضا طلیسچی می تواند قطعات شاد تر را هم بخواند.»
بعد از اجرای چند قطعه ی احساسی و عاشقانه، علیرضا طلیسچی در واکنش به همراهی و تشویق های بی امان هوادارانش گفت: «هر آدمی به یک روز در زندگی اش افتخار می کند و من به امروزم افتخار می کنم. خدا را شکر برای داشتن شما.»

 محمد اولاد از کارگردانان موزیک ویدئو، یکی از مهمانان ویژه ی سانس اول کنسرت علیرضا طلیسچی بود.

علاوه بر آن طلیسچی از حاضران در سالن درخواست کرد به دلیل آن که امروز 7 آذر است و 7 عدد او می باشد، همه ی کسانی که امروز تولدشان است را تشویق کنند.

در پایان کنسرت، به دلیل درخواست هواداران، قطعات «آخرش قشنگه» و «دیوونه ی دوست داشتنی» برای بار دوم توسط علیرضا طلیسچی اجرا شد و این دو قطعه حسن ختام کنسرت این خواننده ی محبوب بودند.

شایان ذکر است در پی استقبال کم نظیر مخاطبان، کنسرت پاییزی علیرضا طلیسچی برای تاریخ 29 آذر ماه تمدید شد که علاقه مندان برای تهیه ی بیلیت می توانند به سایت ایران کنسرت به نشانی irancocert.com مراجعه کنند.

در ادامه می توانید گزارش تصویری کنسرت علیرضا طلیسچی را از نگاه یاسمن غلامی ببینید:

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید