آخرین اخبار : نظر دی جی برتر جهان نسبت به صدای حمید هیراد حضور محمد علیزاده در یک فیلم سینمایی اجرای خاطره انگیز رضا شیری در شب تولدش موسیقی ایرانی در شب و روز حمایت سالار عقیلی از مهاجم تیم ملی کنسرت «آیسو» در سالروز تاسیس انجمن فرهنگی اتریش در ایران لغو اجرای کنسرت نمایش «سی» به دلیل مشکلات معیشتی برگزاری کنسرت های موسیقی راک در هاید پارک لندن کنسرت تابستانی بابک جهانبخش در برج میلاد اقدام تحسین برانگیز بابک جهانبخش و بهنام بانی

واکنش خوانندگان مطرح موسیقی پاپ به ممنوعیت حضور بانوان در ورزشگاه آزادی

۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱ موسیقی پاپ کد خبر :74787

موسیقی پارس: خوانندگان مطرحی همچون «رضا صادقی»، «محسن یگانه»، «حمید عسگری» و… اخیرا در صفحه شخصی خود، پست هایی را به اشتراک گذاشته اند و در آن ممنوعیت حضور بانوان در ورزشگاه آزادی را مورد نقد قرار داده اند. ورزشگاه آزادی که تنها نامش آزادی است و بانوان این سرزمین اجازه حضور در آن را ندارند. بازی اخیر تیم ملی در مقابل سوریه و حضور بانوان سوری در ورزشگاه آزادی موجب شده است تا مجدد بسیاری از هنرمندان از جمله خوانندگان  به این موضوع بپردازند.

امری که برخی مسئولین معتقدند باید مشکلات را برطرف کرد تا بانوان هم بتوانند در ورزشگاه حضور یابند و عده ای نیز به طور کلی صورت مسئله را پاک می کنند. اما طبیعتا این یک حق طبیعی برای بانوان ایرانی است که اجازه حضور در ورزشگاه و تشویق تیم ملی کشورشان را داشته باشند تا دیگر شاهد حضور بانوان ایرانی با چشمانی اشک بار در بیرون ورزشگاه نباشیم آن هم در حالی که در سوی دیگر، نظاره گر ورود راحت و بی دردسر بانوان دیگر کشورها به ورزشگاه هستیم.

 

«رضا صادقی» در رابطه با ممنوعیت حضور بانوان در ورزشگاه آزادی در صفحه شخصی خود نوشت:

«درد ینی تو خاک خودت غریب دیاری

خیلى از اتفاقات بازى دیروز ایران و سوریه میشد از قبل پیش بینى کرد ، ….. اما بین همه این اتفاقا غربت بانوان سرزمینم ازهمه درد اور تر بود ..

که دختران سورى ، سر خوش و شاداب روى سکوها به حمایت کشورشون دوش به دوش مردانشون حاضر بودن اما بانوان ایرانى پشت درهاى ازادى با حسرت به صداى فریاد هم نوعانشون مشغول …. هر مرد موفق زنى نه پشت سر که کنار و چه بسا جلودار خودش داره . دختر سرزمین من مجبوره با لباس مبدل و هزار ترفند و گریم بیاد که در نهایت جورى مواخذه بشه انگار قتل کرده و دیگرى بیاد و با ارامش ، اونقد که حتى قانون این سرزمینم فراموش کنه .

به هـر حال نه فقط در این ماجرا که خیلى جاها باید این نگاه ها اصلاح بشه … دختر من و همه دختران این سرزمین حق مشارکت در همه شادى ها و اتفاقات بزرگ ملى وطنشون دارن

پ ن : اى کاش اگه منعى بود براى همه بود»

 

همچنین «محسن یگانه» با اشتراک گذاری پست «رضا صادقی» یادآور شد که این صحبت ها حرف حق است.

 

«حمید عسگری» نیز با نگاهی انتقادی به این موضوع نوشت: «گناه دختران سرزمین من چیست؟؟؟؟؟؟؟؟. تبعیض تا چه حد؟؟؟؟؟»

برچسب‌ها,

وبگردی

کنسرت اشوان

ویدیو کنسرت ۱۰ تیر اشوان

امیرعباس گلاب

ویدیو کنسرت ۱۰ تیر امیرعباس گلاب