آخرین اخبار : لیست نهایی کنسرت های نوروزی سیروان خسروی دو روز دیگر وضعیت سلامتی محسن یگانه مشخص می شود برنامه کامل کنسرت های نوروزی حامد همایون محسن یگانه در بیمارستان بستری شد سال خوش با صدای ایرج و پرویز قربانی آغاز همکاری بابک جهانبخش و شرکت «آوای فروهر» بزرگترین جشنواره موسیقی کشور با حضور ۱۰ خواننده مطرح، نوروز ۹۷ در رامسر برگزار می شود آهنگ‌ «کوچه لره» با صدای مرحمت آقازاده و با تنظیم ارشک رفیعی منتشر ‌شد کنسرت با شکوه محسن یگانه در آخرین روزهای زمستان ۹۶ «صلح» در بازار موسیقی کشور است!

واکنش خوانندگان مطرح موسیقی پاپ به ممنوعیت حضور بانوان در ورزشگاه آزادی

۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱ موسیقی پاپ کد خبر :74787

موسیقی پارس: خوانندگان مطرحی همچون «رضا صادقی»، «محسن یگانه»، «حمید عسگری» و… اخیرا در صفحه شخصی خود، پست هایی را به اشتراک گذاشته اند و در آن ممنوعیت حضور بانوان در ورزشگاه آزادی را مورد نقد قرار داده اند. ورزشگاه آزادی که تنها نامش آزادی است و بانوان این سرزمین اجازه حضور در آن را ندارند. بازی اخیر تیم ملی در مقابل سوریه و حضور بانوان سوری در ورزشگاه آزادی موجب شده است تا مجدد بسیاری از هنرمندان از جمله خوانندگان  به این موضوع بپردازند.

امری که برخی مسئولین معتقدند باید مشکلات را برطرف کرد تا بانوان هم بتوانند در ورزشگاه حضور یابند و عده ای نیز به طور کلی صورت مسئله را پاک می کنند. اما طبیعتا این یک حق طبیعی برای بانوان ایرانی است که اجازه حضور در ورزشگاه و تشویق تیم ملی کشورشان را داشته باشند تا دیگر شاهد حضور بانوان ایرانی با چشمانی اشک بار در بیرون ورزشگاه نباشیم آن هم در حالی که در سوی دیگر، نظاره گر ورود راحت و بی دردسر بانوان دیگر کشورها به ورزشگاه هستیم.

 

«رضا صادقی» در رابطه با ممنوعیت حضور بانوان در ورزشگاه آزادی در صفحه شخصی خود نوشت:

«درد ینی تو خاک خودت غریب دیاری

خیلى از اتفاقات بازى دیروز ایران و سوریه میشد از قبل پیش بینى کرد ، ….. اما بین همه این اتفاقا غربت بانوان سرزمینم ازهمه درد اور تر بود ..

که دختران سورى ، سر خوش و شاداب روى سکوها به حمایت کشورشون دوش به دوش مردانشون حاضر بودن اما بانوان ایرانى پشت درهاى ازادى با حسرت به صداى فریاد هم نوعانشون مشغول …. هر مرد موفق زنى نه پشت سر که کنار و چه بسا جلودار خودش داره . دختر سرزمین من مجبوره با لباس مبدل و هزار ترفند و گریم بیاد که در نهایت جورى مواخذه بشه انگار قتل کرده و دیگرى بیاد و با ارامش ، اونقد که حتى قانون این سرزمینم فراموش کنه .

به هـر حال نه فقط در این ماجرا که خیلى جاها باید این نگاه ها اصلاح بشه … دختر من و همه دختران این سرزمین حق مشارکت در همه شادى ها و اتفاقات بزرگ ملى وطنشون دارن

پ ن : اى کاش اگه منعى بود براى همه بود»

 

همچنین «محسن یگانه» با اشتراک گذاری پست «رضا صادقی» یادآور شد که این صحبت ها حرف حق است.

 

«حمید عسگری» نیز با نگاهی انتقادی به این موضوع نوشت: «گناه دختران سرزمین من چیست؟؟؟؟؟؟؟؟. تبعیض تا چه حد؟؟؟؟؟»