آخرین اخبار : آلبوم «کابوس سفید» اثری از «اوستا آوا» منتشر شد قلب دنیای «روهان» در بازار موسیقی آلبوم «سی‌وپنچ میلیمتری» منتشر می شود آلبوم موسیقی «دیوار و چین» جدیدترین اثر «على قمصرى» منتشر می‌شود حمایت خوانندگان مطرح موسیقی پاپ از بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران پایان رقابت داغ خوانندگان مطرح موسیقی پاپ در نظرسنجی بهترین قطعه دی ماه «نمیدونم چه جوری» با صدای «زکی شمس آبادی» منتشر شد جدیدترین کنسرت گروه موسیقی «سون» در تهران برگزار می‌شود وضعیت استاد شجریان نسبت به ماه‌های گذشته هیچ تغییری نکرده است پدرام کشتکار با معرفی یک خواننده جدید فعالیت‌هایش را ادامه می‌دهد

«وحید تاج»: دو قطعه جدید دیگر در نوروز منتشر می کنم

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۵ خبر ویژه کد خبر :71442

موسیقی پارس: «وحید تاج» خواننده سرشناس و خوش صدای موسیقی سنتی کشورمان در اخرین نفس های سال ۱۳۹۵ روزهای پرترافیک هنری خود را با صلابت سپری می کند؛ به طوری که در روزهای اخیر آلبوم جدیدش با عنوان «در عشق زنده باید» را منتشر کرده است.
موسیقی پارس به بهانه انتشار آلبوم جدید و فرارسیدن نوروز ۱۳۹۶ به گفت و گو با این خواننده پرداخته است.
به گزارش موسیقی پارس، «تاج» که در روزهای اخیر آلبوم «در عشق زنده باید» را منتشر کرده است؛ در معرفی جدیدترین آلبوم خود گفت: آلبوم «در عشق زنده باید»، با اشعاری از حضرت «مولانا» و با آهنگسازی «مجید مولانیا» و در دستگاه نوا تولید شده است که دارای ۷ قطعه شامل،۴تصنیف ،۱قطعه چهار مضراب و ۲ قطعه ساز و آواز می باشد.
وی که به تازگی به مناسبت نوروز «تصنیف بهار» را با شعر و اهنگسازی «محمد مهدی باطنی» در مایه شور منتشر کرده است؛ از انتشار ۲تک آهنگ دیگر در نوروز خبر داد و افزود: یکی از این قطعات با همکاری دوست و یار دیرینم «آرش کامور» به صورت تصویری و بر روی شعری از عطار در موزه هنرهای معاصر ضبط شده است و این قطعه یکی از قطعات آلبوم تحت عنوان عطار می باشد که این آلبوم در ۲۵فروردین ماه و همزمان با روز جهانی عطار روانه بازار موسیقی می شود.
وی در ادامه سخنانش درباره درگذشت دکتر «افشین یداللهی» اضافه کرد: از دست دادن دکتر «افشین یداللهی» همه را شوکه کرد و غم بسیار سنگینی را در روزهای اخر سال بر دل ها نشاند. این ضایعه را به ملت ایران و جامعه موسیقی تسلیت عرض می کنم.
در حالی که رفته رفته به روز مادر نزدیک می شویم تاج ضمن عرض تبریک و آرزوی سلامتی برای تمام مادران عنوان کرد: من از مادرم که برای پیشرفت من زحمات بسیاری کشیدند و همیشه مشوق من بودند و با محبت همیشگی موجبات ترقی و پیشرفت من را فراهم کرده است، تشکر می کنم و این روز خجسته را به ایشان تبریک عرض می نمایم، همچنین به همسر عزیزم که بینهایت در زندگی ام نقش اساسی ایفا کرده اند و مشوق من بوده و هستند و همچون یک بانوی مهربان در کنارم بوده اند ، این روز را تبریک عرض می کنم .
«تاج» در انتهای صحبت هایش ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن نوروز به تمام ایرانیان، از مردم ایران دعوت کرد تا برای گذراندن تعطیلات نوروزی و سفر، به استان و محل زادگاهش دزفول سفر کرده و از طبیعت بکر این خطه لذت ببرند.
در پایان گفتنی است تور کنسرت های داخل و خارج کشور وحید تاج از نیمه دوم فروردین ماه آغاز می شود و برنامه کنسرت های این هنرمند متعاقبا اعلام می گردد.