آخرین اخبار : اولین قطعه مهدی تکمیل با نام «زخم» منتشر شد آهنگ ناب اثر علی پهلوان اول شد نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷

وزارت ارشاد پلی بک خوانی حمید هیراد را تایید کرد

29 اکتبر 2018 ساعت 23:56 سایر رسانه ها کد خبر :88099
حمید هیراد

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: به گزارش عصر ایران، حمید هیراد خواننده ی موسیقی پاپ، 25 تیر ماه سال جاری کنسرتی در شهر شیراز برگزار کرد که پس از این اجرا حواشی و شایعاتی مبنی بر پلی بک خواندن وی ایجاد شد.

پس از این شایعه واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت ارشاد تصمیم گرفت فیلم ها و مدارک مربوط به اجرای حمید هیراد را بررسی کرده و صحت یا عدم صحت این ماجرا را اعلام کند.

ندا رادمهر، خبرنگار موسیقی، با مدیر روابط عمومی معاونت هنری ارشاد گفتگویی داشته که در این گفتگو دفتر موسیقی اعلام داشت بخشی از کنسرت هیراد پلی بک بوده است. همچنین مجید فروغی، مدیر روابط عمومی معاونت هنری، در گفتگویی با ایرنا پلاس این اتفاق را تایید کرد و بیان داشت که تاکنون پلی بک در کنسرت ها نبوده؛ حال با وجود این اتفاق باید قوانین مرتبط با آن وضع شود.

مهدی رنجبر، معاون هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، در گفتگو با ندا رادمهر به این خواننده و همچنین موسسه و تهیه کننده تذکر داد و اعلام کرد که هیراد اجازه ی برگزاری کنسرت در شیراز تا پایان سال 97 ندارد و در ازای آن بخش از کنسرت که پلی بک بوده است؛برگزاری یک سانس کنسرت رایگان برای مردم شیراز در نظر گرفته شده است.

گفتنی است دلیل رسانه ای نشدن و تاخیر در اطلاع رسانی این خبر تا کنون ماه محرم و صفر و ایام سوگواری اعلام شده است.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت 8 شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -2 شهریور 97