آخرین اخبار : خاطرات «حامد همایون» از ضبط موسیقی با «بهنام بانی» در استودیوی زیرزمین تا انتشار «چتر خیس» توضیحات مدیر کل دفتر موسیقی و وزیر ارشاد در خصوص ممنوع الکاری محمد معتمدی کنسرت رایگان کیخسرو پورناظری و همایون شجریان مهرماه برگزار خواهد شد امیرعباس گلاب و حامد همایون نذر خود را ادا کردند محمد معتمدی: در کنسرت خیابانی فقط اجازه اجرای پلی بک داشتم زکریا یوسفی در فستیوال مسپو به روی صحنه می رود برگزاری مسابقه یوروویژن در اسرائیل تحریم شد خواننده جوان و مشهور آلمانی در سواحل مفقود شد جان لجند با دریافت چهار جایزه ی جهانی معتبر در تاریخ ماندگار شد ضبط تازه ترین موزیک ویدیوی «رضا یزدانی» در ورزشگاه آزادی

پایان همکاری سیروان و برادران حاتم پور

۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۹ موسیقی پاپ کد خبر :80030

موسیقی پارس: سیروان خسروی با انتشار پستی در صفحه مجازی خود، ضمن تشکر از برادران حاتم پور از پایان همکاری اش با آنها خبر داد.

وی در این رابطه نوشت:

“خیلیامون با پایان باشکوه غریبه ایم و به همین دلیل گرفتار پایان های تلخ می شیم.

فصل مهمی از دوران فعالیت من، با همراهی برادران حاتم پور سپری شد. سال هایی پر از اتفاقات خوب و انواع و اقسام خاطره ها که هرگز نمی تونم اونا رو از گذشته هام خارج کنم.

این فصل از دوران کاری من هم مثل تمام فصل های قبلی به پایان رسید و وظیفه خودم می دونم به خاطر زحماتی که در این سال ها کشیدن، ازشون تشکر کنم.”

 

 

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷