آخرین اخبار : آلبوم بابک جهانبخش به زودی منتشر می شود «آتش مهر» منتشر شد کلیپ «خوان آسمانی» با صدای پیام عزیزی و با حمایت دکتر پور زرندی منتشر می‌شود تور کنسرت بهنام بانی در استرالیا برگزار می شود ریمیکس قطعه «تو‌بری بارون» با صدای محمد علیزاده منتشر شد ریمیکس قطعه ی » آرزوی آرامش » با صدای « مهرزاد خواجه امیری » منتشر شد. «منو ببین» تازه ترین اثر با صدای مازیار سارمه منتشر می شود بزرگترین کنسرت راک کشور با ارکستر سمفونی توسط گروه شهاب صادقی برگزار شد پیشکسوت موسیقی لرستان درگذشت تاسف آهنگساز انگلیسی برای رژیم صهیونیستی
ماه عسل
تور گرجستان
تور گرجستان

پیام عزیزی توسط وزیر فرهنگ جمهوری اوستیای شمالی ـ آلانیا در روسیه تقدیر شد

۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۹ گزارش تصویری کد خبر :76793

موسیقی پارس: پیام عزیزی خواننده موسیقی عرفانی توسط «روس لان میلد زیخوف» وزیر فرهنگ جمهوری اوستیای شمالی ـ آلانیا در کشور روسیه مورد تقدیر قرار گرفت.
جدیدترین کنسرت پیام عزیزى به همراه گروه موسیقی «باقدسیان» به مناسبت میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم (ص)؛ روز یکشنبه ۱۹ آذر ماه (۱۰ دسامبر ۲۰۱۷) در سالن ارکستریون مسکو در شهر مسکو پایتخت کشور روسیه و همچنین در روز دوشنبه ۲۰ آذر ماه (۱۱ دسامبر ۲۰۱۷) در سالن فیلارمونی در شهر ولادی قفقاز مرکز جمهوری اوستیای شمالی ـ آلانیا از واحدهای فدرال کشور روسیه برگزار شد و روز جمعه ۲۴ آذر (۱۵ دسامبر ۲۰۱۷) نیز در کنسرواتوری چایکوفسکی یکی از سالن‌های بزرگ و معتبر شهر مسکو ادامه خواهد داشت.
«روس لان میلد زیخوف» وزیر فرهنگ جمهوری اوستیای شمالی ـ آلانیا، از تماشاگران ویژه کنسرت پیام عزیزى به همراه گروه موسیقی «باقدسیان» بود؛ وی که خود فارغ التحصیل دانشگاه عالی موسیقی مسکو است با تقدیم تقدیرنامه عالی افتخاری از پیام عزیزى تقدیر کرد؛ در این لوح تقدیر آمده است: تقدیرنامه عالی افتخاری وزیر فرهنگ جمهوری اوستیای شمالی ـ آلانیا، به جناب آقای پیام عزیزی برای هنر فوق‌العاده عالی و شرکت در کنسرت ولادی قفقاز تقدیم می‌گردد.
در تقدیرنامه گروه موسیقی «باقدسیان» و نوازندگان آن نیز آمده است: تقدیرنامه به گروه موسیقی سنتى ایرانی «باقدسیان» برای تحکیم و توسعه ارتباطات فرهنگی و هنری و برگزاری کنسرت در سطح عالی و حرفه‌ای در شهر قفقاز، آرزوی صلح، سعادت و موفقیت در تمام فعالیتهای هنری شما و به امید دست آوردهای جدید هنری.
در کنسرت کشور روسیه، مجموعه‌اى از موسیقى عرفانى و خانقاهى، موسیقى ایرانى، موسیقى فولکلور مناطق مختلف کُردستان از جمله؛ هورامى، لیلاخ و سنندج، بادینى و کرمانجى، سقز و مکریان و مجموعه موسیقى کوردى شهرى که توسط پیمان سلیم‌فرد آهنگسازى و تنظیم شده است با صدای پیام عزیزى اجرا شد.
کنسرت پیام عزیزى به همراه گروه موسیقی عرفانى «باقدسیان» در روسیه با همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامى در این کشور فراهم شده است و این گروه موسیقی در روزهای حضور خود با رییس و دانشجویان مدرسه عالى فرهنگ موسیقى جمهورى استیاى شمالى و همچنین با گروه فولکلور شهر ولادى قفقاز دیدار کردند و برای دانشجویان رشته موسیقی کارگاه‌های موسیقی کُردى را در آنجا برگزار کردند.
نوازندگان گروه موسیقی «باقدسیان» که پیام عزیزى را در کنسرت روسیه همراهی می‌کردند عبارتند از: پیمان سلیم‌فرد ـ سرپرست گروه و نوازنده سنتور، مختار زندسلیمى ـ نوازنده دف، افشین خرامان‌پور ـ نوازنده تنبک، فراز معروفى ـ نوازنده کمانچه و ساسان زندکریمى ـ نوازنده عود و بم تار.

وبگردی

سیامک عباسی امیرعباس گلاب

اجرای مشترک سیامک عباسی و امیرعباس گلاب در کنسرت عاشقانه های پاپ

کنسرت محسن یگانه

ویدیو اجرای محسن یگانه در شب تولدش