آخرین اخبار : نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷ سیامک عباسی در تهران به روی صحنه می‌رود برگزاری پنجمین کنسرت در یکی از عجایب هفتگانه جهان

چرا خوانندگان بزرگ پاپ در جشنواره موسیقی فجر حضور ندارند ؟

۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۲۵ موسیقی پاپ کد خبر :2998
Print this post

موسیقی پارس – هاتف حسینی: به گزارش موسیقی پارس ؛ بیست‌و‌هشتمین جشنواره موسیقی فجر غایبان مطرحی دارد که هر کدام دلایل غیبت متفاوتی دارند.

“حمید حامی” از جمله خوانندگانی است که کارهای فاخر و ماندگار زیادی را در سبک پاپ، کلاسیک تولید کرده است. وی که چند ماهی است در عرصه موسیقی فعالیت چندانی نداشته است دلیل غیبت خود را در این دوره از جشنواره را عدم آمادگی صدایش بیان کرده است.
“نیما مسیحا” را در کارنامه دارد امسال علی‌رغم موفقیت آلبوم آخرش تحت عنوان “توهم” در جشنواره حضور ندارد.
“مسیحا” امسال دلیلی برای غیبت خود ذکر نکرده و هیچ اظهار نظری هم در رابطه با جشنواره موسیقی فجر نکرده است.
“دکتر محمد اصفهانی” که یکی از با سابقه‌ترین خوانندگان پاپ ایران است نیز در رابطه با جشنواره موسیقی فجر اظهار نظر نکرده است و شاید با این سکوت به نوعی اعتراض خود را به شیوه برگزاری بیست‌و‌هشتمین جشنواره موسیقی فجر نشان می‌دهد.
“رضا صادقی” که تلاش‌های بسیاری برای برگزاری جشنواره‌ای مستقل برای موسیقی پاپ انجام داده بود امسال در عین ناباوری در جشنواره موسیقی فجر حضور ندارد گویا هنوز مشکلات حقوقی وی با تهیه‌کننده  حل و فصل نشده و نمی‌تواند کنسرتی را برگزار کند.
“علی لهراسبی” که در دوره‌های قبل اجراهای خوب و قابل قبولی داشت پس از برطرف شدن مشکلات ممنوع‌الفعالیتی در ابتدای سال جاری کنسرت‌هایی را برگزار کرد، ولی او نیز امسال در بخش جنبی جشنواره موسیقی اجرا نخواهد داشت.
“علی ترابی” دبیر اجرایی جشنواره موسیقی غیبت “علی لهراسبی” را اینگونه توجیه کرد که قرار نیست در جشنواره موسیقی همه خوانندگان حضور داشته باشند.
باسابقه‌ترین گروه موسیقی پاپ نیز در جشنواره موسیقی فجر امسال حضور ندارد.
گروه “آریان” که ماه‌هاست درگیر کسب مجوز برای آلبوم جدیدشان هستند به خاطر مهاجرت “علی پهلوان” به استرالیا و همچنین منتشر شدن آلبومشان در جشنواره موسیقی فجر امسال غایب خواهند بود.
“بنیامین بهادری” نیز درگیر آلبوم سوم خود است و گفته که تا آلبوم جدیدش منتشر نشود در تهران اجرا نخواهد داشت.البته وی در جزیره کیش اجرا خواهد داشت و برنامه کنسرت وی در لندن نیز قطعی شده است.
“علیرضا عصار” نیز بعد از آلبوم “محتسب” در سکوت کامل خبری فرو رفته است و همانند سال گذشته امسال نیز در جشنواره موسیقی فجر حضور ندارد.

وبگردی آرشیو

مسعود

یعنی حمید عسکری خواننده بزرگی نیست که ازش نامی نبردید!!!!!!!!

Ali

بعد میگین ما از کسی طرفداری نمیکنیم و عدالت رعایت میشه پس حمید عسکری کووووووووو

arman

قرار نیست که همه باشن.حمید عسکری و لهراسبی و …. هم خوبن.فرزاد فرزینم اولین بارش داره تو فجر کنسرت میده.اگه همه باشن که باید ۴ ماه هر روز یکی اجرا کنه.

مسعود

ما نمیگیم کی خوبه کی بد!
فقط میگیم چرا نامی از حمید عسکری نبود؟
عدالت کجاست!!!!!!

Ali

ارمان جان مل نمیگیم حمید عسکری باید تو جشنواره میبود
میگیم واس چی این سایتی که ادعای بی طرفی میکنه تو گزارشش اسمی از حمید نیاورده
امیدوارم متوجه شده باشی:-)

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷