آخرین اخبار : حامد همایون دومین آلبوم خود را در زمستان منتشر می کند کنسرت پاییزی ماکان بند در تهران برگزار می شود «بانوی عمارت» با صدای محسن چاوشی به روی آنتن می رود سیامک عباسی برای نخستین بار کارگاه ترانه سازی برگزار می کند روایت محسن یگانه از اسپری فلفل در صورتش و نوازندگی پنهانی واکنش هنرمندان موسیقی به برخورد زننده با سه نوازنده خیابانی گروه سون و رسول ترابی نوازندگان خیابانی را به کنسرت دعوت کردند «سرسام» از آلبوم «سه گانه اجتماعی اول» مهدی یراحی منتشر شد آغاز همکاری علی رهبری با ارکستر سمفونیک ازمیر ترکیه طراحی ایده تیزر به هیراد ارتباطی ندارد/تیزر کنسرت را از پیج رسمی حذف نمودیم شصت و یکمین دوره از مراسم گرمی در لس آنجلس برگزار می شود

شب “عاشقانه ها”، عاشقانه برگزار شد

۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۷:۵۲ موسیقی پاپ کد خبر :2963
Print this post

موسیقی پارس – هاتف حسینی: افتتاحیه بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر برای خوانندگان پاپ دیشب و با اجرای احسان خواجه امیری انجام شد. ترافیک مسیرهای منتهی به برج میلاد منجر به تأخیر نیم ساعته در اجرای این خواننده خوش صدا شد و ساعت هفت بعد از ظهر به وقت تهران احسان خواجه امیری به همراه گروه ارکسترش به روی صحنه آمدند تا اولین اجرای خوانندگان پاپ در این دوره از جشنواره را کلید بزنند.

کلیپ مختصری که در آن اعضای گروه به شیوه جالبی معرفی می شدند پخش شد و بعد از آن احسان خواجه امیری با اجرای قطعه “احساس آرامش” وارد سالن شد. پس از اجرای این قطعه خواجه امیری از استقبال نسبتاً خوب هوادارانش و همراهی آنها در این این قطعه کمی شوکه شد و با بیان این نکته که ” می ترسیدم این اجرا جشنواره ای باشد نه کنسرتی” از آنها تشکر کرد.

بعد از صحبت های کوتاه وی و کمی مزاح با علاقه مندانش قطعه دوم را آغاز کرد و پس از آن و در قطعه سوم، احسان نی زن شروع به نواختن ویولن خود کرد و احسان خواجه امیری قطعه “میشه خدا رو حس کرد” را اجرا کرد که با استقبال خوبی رو به رو شد.

یکی از حاشیه ای ترین نکات این اجرا صحبت های احسان خواجه امیری بود، وی بارها بارها از گروه جدیدش و به خصوص هومن نامداری (رهبر ارکستر) تعریف کرد و عنوان کرد: این گروه، بهترین گروه ارکستری بوده که تا به حال داشته ام. شاید بیان این جمله تنها پس از چند هفته جدایی “زایا سلیمان” نکته ی قابل توجهی باشد.

سومین قطعه “این حقم نیست” از ساخته های علیرضا افکاری بود که پس از آن قطعه بسیار محبوب “هر چی آرزوی خوبه” را خواند. هومن نامداری در این قطعه به قدری زیبا ساز ساکسیفون را نواخت که مانند همیشه با تشویق علاقه مندان همراه شد.

تعریف و تمجیدها از گروه تجدید همچنان ادامه داشت و احسان خواجه امیری بعد از اینکه هومن غفاری را یکی از بهترین درامر های ایران نامید گفت: اعضای گروه امشب با سازهایشان اعجاز می کنند.

همانند اجرای قبلی وی در تهران این بار نیز قطعاتی از ساخته های استاد مرحوم “همایون خرم” را خواند با تحریرهای سنتی اش بار دیگر تسلتش در اجرای کارهای سنتی را به رخ کشید.

احسان نی زن کمانچه را به دست گرفت و شروع به نواختن کرد تا احسان خواجه امیری قطعه بسیار محبوب “کجایی” را بخواند. همراهی علاقه مندان در این قطعه نشان از محبوبیت بالای این اثر ماندگار داشت. پس از این قطعه بود که وی گفت: امشب واقعاً جای “روزبه بمانی” خالی است تا ببیند و بشنود که مردم با چه انرژی ای ترانه هایش را می خوانند.

دریا، دارم میام پیشت، آرزو، نابرده رنج از دیگر قطعات اجرایی در این کنسرت بود و بالاخره به درخواست علاقه مندانش قطعه “لحظه” را اجرا کرد تا دوباره موفقیت آلبوم “عاشقانه ها” به چشم بیاید.

نمی دونی، سلام آخر، نمی دونم و من یه پرنم آخرین قطعاتی بود که در این کنسرت اجرا شد که آنها نیز با استقبال بسیار خوبی رو به رو شد.

 منبع: اختصاصی موسیقی پارس

وبگردی آرشیو

mahsa

aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii buddd
man sanse 9:30 raftammmm vaghean ehsan ali derakhshidddd

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷