آخرین اخبار : «کاوه آفاق» خواننده تیتراژ سریال «مرگ خاموش» شد خاطرات «حامد همایون» از ضبط موسیقی با «بهنام بانی» در استودیوی زیرزمین تا انتشار «چتر خیس» توضیحات مدیر کل دفتر موسیقی و وزیر ارشاد در خصوص ممنوع الکاری محمد معتمدی کنسرت رایگان کیخسرو پورناظری و همایون شجریان مهرماه برگزار خواهد شد امیرعباس گلاب و حامد همایون نذر خود را ادا کردند محمد معتمدی: در کنسرت خیابانی فقط اجازه اجرای پلی بک داشتم زکریا یوسفی در فستیوال مسپو به روی صحنه می رود برگزاری مسابقه یوروویژن در اسرائیل تحریم شد خواننده جوان و مشهور آلمانی در سواحل مفقود شد جان لجند با دریافت چهار جایزه ی جهانی معتبر در تاریخ ماندگار شد

شب “عاشقانه ها”، عاشقانه برگزار شد

۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۷:۵۲ موسیقی پاپ کد خبر :2963

موسیقی پارس – هاتف حسینی: افتتاحیه بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر برای خوانندگان پاپ دیشب و با اجرای احسان خواجه امیری انجام شد. ترافیک مسیرهای منتهی به برج میلاد منجر به تأخیر نیم ساعته در اجرای این خواننده خوش صدا شد و ساعت هفت بعد از ظهر به وقت تهران احسان خواجه امیری به همراه گروه ارکسترش به روی صحنه آمدند تا اولین اجرای خوانندگان پاپ در این دوره از جشنواره را کلید بزنند.

کلیپ مختصری که در آن اعضای گروه به شیوه جالبی معرفی می شدند پخش شد و بعد از آن احسان خواجه امیری با اجرای قطعه “احساس آرامش” وارد سالن شد. پس از اجرای این قطعه خواجه امیری از استقبال نسبتاً خوب هوادارانش و همراهی آنها در این این قطعه کمی شوکه شد و با بیان این نکته که ” می ترسیدم این اجرا جشنواره ای باشد نه کنسرتی” از آنها تشکر کرد.

بعد از صحبت های کوتاه وی و کمی مزاح با علاقه مندانش قطعه دوم را آغاز کرد و پس از آن و در قطعه سوم، احسان نی زن شروع به نواختن ویولن خود کرد و احسان خواجه امیری قطعه “میشه خدا رو حس کرد” را اجرا کرد که با استقبال خوبی رو به رو شد.

یکی از حاشیه ای ترین نکات این اجرا صحبت های احسان خواجه امیری بود، وی بارها بارها از گروه جدیدش و به خصوص هومن نامداری (رهبر ارکستر) تعریف کرد و عنوان کرد: این گروه، بهترین گروه ارکستری بوده که تا به حال داشته ام. شاید بیان این جمله تنها پس از چند هفته جدایی “زایا سلیمان” نکته ی قابل توجهی باشد.

سومین قطعه “این حقم نیست” از ساخته های علیرضا افکاری بود که پس از آن قطعه بسیار محبوب “هر چی آرزوی خوبه” را خواند. هومن نامداری در این قطعه به قدری زیبا ساز ساکسیفون را نواخت که مانند همیشه با تشویق علاقه مندان همراه شد.

تعریف و تمجیدها از گروه تجدید همچنان ادامه داشت و احسان خواجه امیری بعد از اینکه هومن غفاری را یکی از بهترین درامر های ایران نامید گفت: اعضای گروه امشب با سازهایشان اعجاز می کنند.

همانند اجرای قبلی وی در تهران این بار نیز قطعاتی از ساخته های استاد مرحوم “همایون خرم” را خواند با تحریرهای سنتی اش بار دیگر تسلتش در اجرای کارهای سنتی را به رخ کشید.

احسان نی زن کمانچه را به دست گرفت و شروع به نواختن کرد تا احسان خواجه امیری قطعه بسیار محبوب “کجایی” را بخواند. همراهی علاقه مندان در این قطعه نشان از محبوبیت بالای این اثر ماندگار داشت. پس از این قطعه بود که وی گفت: امشب واقعاً جای “روزبه بمانی” خالی است تا ببیند و بشنود که مردم با چه انرژی ای ترانه هایش را می خوانند.

دریا، دارم میام پیشت، آرزو، نابرده رنج از دیگر قطعات اجرایی در این کنسرت بود و بالاخره به درخواست علاقه مندانش قطعه “لحظه” را اجرا کرد تا دوباره موفقیت آلبوم “عاشقانه ها” به چشم بیاید.

نمی دونی، سلام آخر، نمی دونم و من یه پرنم آخرین قطعاتی بود که در این کنسرت اجرا شد که آنها نیز با استقبال بسیار خوبی رو به رو شد.

 منبع: اختصاصی موسیقی پارس

وبگردی آرشیو

mahsa

aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii buddd
man sanse 9:30 raftammmm vaghean ehsan ali derakhshidddd

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷