آخرین اخبار : آریا عظیمی نژاد یکی از داوران برنامه عصر جدید شد ماکان بند خواننده تیتراژ سریال شد تیتراژ سریال «دنگ و فنگ روزگار» با صدای سینا حجازی جدول برنامه های جشنواره موسیقی فجر منتشر می شود آلبوم سپیده خداوردی منتشر می شود برگزاری آزمون عملی آکادمی پورناظری با حضور هنرمندان برجسته موسیقی لیست اولیه خوانندگان بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر کنسرت زمستانی محسن یگانه در تهران برگزار شد امید حاجیلی در اکران مردمی فیلم قانون مورفی حضور می یابد واکنش محسن یگانه به بازدید ۵۰ میلیونی از ویدیوی «بهت قول میدم»

کنسرت بابک جهانبخش

کنسرت بابک جهانبخش شبی سراسر احساس و عاشقانه خواهد بود. هواداران بابک جهانبخش به او لقب سلطان احساس داده اند و اغلب کار های منتشر شده از این خواننده نیز احساسی و عاشقانه است که به دنبال آن کنسرت هایش یک شب خاطره انگیز و رمانتیک را برای هوادارن حاضر در سالن رقم می زند.

بلیط کنسرت بابک جهانبخش

بلیت کنسرت بابک جهانبخش را می توانید از طریق سایت های بلیط فروشی و نمایندگی های معتبر که عموما از سوی این خواننده و یا شرکت فرهنگ هنری تهیه کننده وی اعلام می گردد، تهیه نمایید.
اگر چه سال ها است بابک جهانبخش در سطح اول موسیقی ایران حضور دارد و به روی صحنه می رود اما همچنان در موسیقی حرف های تازه ای برای گفتن دارد و همین امر موجب می گردد تا تمامی بلیت های کنسرت جهانبخش تا شب اجرا و حتی پیش از آن، به فروش برسد.

کنسرت بابک جهانبخش تهران

کنسرت بابک جهانبخش در تهران با استقبال کم نظیری از سوی هوادارانش رو به رو می شود. این خواننده محبوب در کنسرت تهران خود، علاوه بر پوشیدن لباس هایی با طراحی خاص، گاها صحنه را با دکوری ویژه نیز همراه می کند که مورد استقبال هواداران قرار می گیرد.

با کلیک بر روی لینک های زیر می توانید برنامه کنسرت های بابک جهانبخش را مشاهده کنید .

بابک جهانبخش
۱۰ خرداد ۱۳۹۷ برنامه کنسرت کد خبر :83904

برنامه کنسرت های بابک جهانبخش خرداد و تیر ۹۷

 برنامه های خرداد و تیر ۹۷  کنسرت بابک جهانبخش   را می توانید در زیر مشاهده کنید این لیست به مرور  و…..