آخرین اخبار : اولین قطعه مهدی تکمیل با نام «زخم» منتشر شد آهنگ ناب اثر علی پهلوان اول شد نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷

کنسرت بابک جهانبخش

کنسرت بابک جهانبخش شبی سراسر احساس و عاشقانه خواهد بود. هواداران بابک جهانبخش به او لقب سلطان احساس داده اند و اغلب کار های منتشر شده از این خواننده نیز احساسی و عاشقانه است که به دنبال آن کنسرت هایش یک شب خاطره انگیز و رمانتیک را برای هوادارن حاضر در سالن رقم می زند.

بلیط کنسرت بابک جهانبخش

بلیت کنسرت بابک جهانبخش را می توانید از طریق سایت های بلیط فروشی و نمایندگی های معتبر که عموما از سوی این خواننده و یا شرکت فرهنگ هنری تهیه کننده وی اعلام می گردد، تهیه نمایید.
اگر چه سال ها است بابک جهانبخش در سطح اول موسیقی ایران حضور دارد و به روی صحنه می رود اما همچنان در موسیقی حرف های تازه ای برای گفتن دارد و همین امر موجب می گردد تا تمامی بلیت های کنسرت جهانبخش تا شب اجرا و حتی پیش از آن، به فروش برسد.

کنسرت بابک جهانبخش تهران

کنسرت بابک جهانبخش در تهران با استقبال کم نظیری از سوی هوادارانش رو به رو می شود. این خواننده محبوب در کنسرت تهران خود، علاوه بر پوشیدن لباس هایی با طراحی خاص، گاها صحنه را با دکوری ویژه نیز همراه می کند که مورد استقبال هواداران قرار می گیرد.

با کلیک بر روی لینک های زیر می توانید برنامه کنسرت های بابک جهانبخش را مشاهده کنید .

بابک جهانبخش
31 مه 2018 برنامه کنسرت کد خبر :83904

برنامه کنسرت های بابک جهانبخش خرداد و تیر 97

 برنامه های خرداد و تیر 97  کنسرت بابک جهانبخش   را می توانید در زیر مشاهده کنید این لیست به مرور  و…..