آخرین اخبار : «کاوه آفاق» خواننده تیتراژ سریال «مرگ خاموش» شد خاطرات «حامد همایون» از ضبط موسیقی با «بهنام بانی» در استودیوی زیرزمین تا انتشار «چتر خیس» توضیحات مدیر کل دفتر موسیقی و وزیر ارشاد در خصوص ممنوع الکاری محمد معتمدی کنسرت رایگان کیخسرو پورناظری و همایون شجریان مهرماه برگزار خواهد شد امیرعباس گلاب و حامد همایون نذر خود را ادا کردند محمد معتمدی: در کنسرت خیابانی فقط اجازه اجرای پلی بک داشتم زکریا یوسفی در فستیوال مسپو به روی صحنه می رود برگزاری مسابقه یوروویژن در اسرائیل تحریم شد خواننده جوان و مشهور آلمانی در سواحل مفقود شد جان لجند با دریافت چهار جایزه ی جهانی معتبر در تاریخ ماندگار شد

کنسرت باشکوه امیرعباس گلاب در سالن میلاد برگزار شد

۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۷ گزارش تصویری کد خبر :84481

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: کنسرت امیر عباس گلاب شامگاه دهم تیرماه، به تهیه کنندگی شرکت فرهنگی هنری اکسیر نوین و مدیریت «محمدرضا خانزاده» طی دو سانس برگزار شد.

گلاب در این کنسرت آثار خاطره انگیزش را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی اجرا کرد.

امیر عباس گلاب
وی با اجرای قطعه «سادس» با استقبال مخاطبان روی صحنه آمد.
گلاب پس از اجرای اولین قطعه به موضوع لغو کنسرت ها اشاره کرد وگفت: ” باید سعی کنیم غم های مان را از بین ببریم نه اینکه این شادی های اندک را هم از خودمان دریغ کنیم”. او همچنین به وضیعت خوزستان اشاره کرد و امیدوار بود که مسئولین فکری به حال این شهر کنند.
پس از اجرای قطعات «دیوونه»، «بانو جان» و «لعنت»، امیر عباس گلاب برای اولین بار قطعه جدید خود را اجرا کرد. به گفته ی وی این قطعه با نام «کودکانه»، ده روز آینده منتشر خواهد شد.


گلاب از حضور حمید صفت در سانس دوم این کنسرت خبر داد و قطعه ی مشترک خود با او را به تنهایی اجرا و به حمید صفت تقدیم کرد. پس از اجرای قطعه «ببخش»،  از مهمانان این کنسرت، محسن افشانی ،یاسین ترکی (که تنظیم قطعه بانوجان را بر عهده داشت) و همچنین فردین ناجی را معرفی کرد.
پس از آن قطعه ی «بازم رفت» با استقبال و هم خوانی بی نظیر مخاطبان همراه شد. امیر عباس گلاب قطعه ی بعدی را با نام «خدایا کجایی» که یکی از قطعات قدیمی وی میباشد؛ به هنرمندانی که اکنون بین ما نیستند تقدیم کرد و این قطعه را با نواختن گیتار اجرا کرد. گلاب برای اجرای قطعه ی «عشق تو» از استیج پایین آمد و آن را رو به پدر و مادرش و مخاطبان اجرا کرد.
پس از اجرای قطعه زیبای «شاه قلبم»، رضا تاجبش روی صحنه آمد و با نواختن پیانو، دو قطعه ی «تیتراژ سریال تلویزیونی ستایش» و «دلخوشی» را با همراهی امیرعباس گلاب به مخاطبان هدیه کرد. قطعات بعدی اجرا شده در این کنسرت صدای بارون، گونه ، بریم دریا و باید ببخشمت بودند و در آخر برای دومین بار قطعه ی «بازم رفت» برای مخاطبان اجرا شد.
نیکی مظفری و یاسین علی پور دو مهمان دیگر این کنسرت بودند که توسط امیر عباس گلاب معرفی شدند.
علی آقایی، عرفان قوی قلب، عرفان پاشا، سهراب رمضان زاده، سعید شمس و … از جمله نوازندگانی بودند که در این کنسرت به هنرنمایی پرداختند و گلاب را همراهی کردند.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷