آخرین اخبار : محسن یگانه از بیمارستان مرخص شد سیروان: از دیدن فیلم برنامه های ناراحت کننده در لحظه تحویل سال در شوک هستم لیست کنسرت های نوروزی محمد علیزاده لیست نهایی کنسرت های نوروزی سیروان خسروی دو روز دیگر وضعیت سلامتی محسن یگانه مشخص می شود برنامه کامل کنسرت های نوروزی حامد همایون محسن یگانه در بیمارستان بستری شد سال خوش با صدای ایرج و پرویز قربانی آغاز همکاری بابک جهانبخش و شرکت «آوای فروهر» بزرگترین جشنواره موسیقی کشور با حضور ۱۰ خواننده مطرح، نوروز ۹۷ در رامسر برگزار می شود

کنسرت «بنیامین» در اردبیل برگزار می شود

۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۵ موسیقی پاپ کد خبر :77828

موسیقی پارس: «بنیامین بهادری» خواننده مطرح موسیقی پاپ، پس از حدود یک سال دوری از اجرای زنده، در اردبیل روی صحنه می رود.

وی که ماه ها بنا به دلایل شخصی و خانوادگی در خارج از ایران به سر می برد، حال مدت کوتاهی است که پس از تولد فرزند دوم خود به ایران بازگشته است و در پی آن قرار است تا دوباره روی صحنه حاضر شود و به دیدار مخاطبان خود برود.

طبق برنامه اعلام شده، کنسرت «بنیامین بهادری» در روز جمعه پانزدهم دی‌ماه در مجمتع فرهنگی هنری فدک اردبیل، ساعت ۲۱ برگزار می شود.

پیش از این شایعاتی مبنی بر ممنوع الکاری «بنیامین» به علت انتشار قطعه «کبیر» شنیده می شد که وی با جضور مجدد خود در صحنه به این شایعات نیز پایان می دهد.

چندی پیش وی در بخشی از یک پست صفحه شخصی خود نوشت: «کسى نمى دونه که به زودى قراره گرد و خاک کنیم 
و دست یه عده افراد متظاهر رو واسه همیشه رو کنیم»، که به نظر می رسد منظور وی افراد شایعه سازی است که وی را ممنوع الکار می دانستند.

گفتنی است «بنیامین بهادری» در تهران نیز کنسرت برگزار خواهد کرد که اطلاعات تکمیلی، متعاقبا اعلام می شود.