آخرین اخبار : گروه بمرانی در آستانه اجرای زنده در تهران رضا یزدانی خواننده تیتراژ فیلم «تیغ و ترمه» شد هدیه ویژه ماکان بند به هواداران با بلیت های ارزان مصاحبه مهرزاد خواجه امیری، پیشگام سبک نیوایج با مجله آمریکایی رونمایی از مجموعه کتاب های “خود یاری” و مجموعه کتاب های “افکار و بار های اشتباه” اثر جدید محسن یگانه با حال و هوایی متفاوت و عاشقانه منتشر می شود «بگو بله» با صدای روزبه بمانی منتشر می شود واکنش تند حامد همایون به حواشی اخیر تازه ترین جلسه خانه ترانه ۲۲ آذر ماه بر گزار می شود نامزد های جوایز گرمی ۲۰۱۹ معرفی شدند

کنسرت «بنیامین» در اردبیل برگزار می شود

۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۵ موسیقی پاپ کد خبر :77828
Print this post

موسیقی پارس: «بنیامین بهادری» خواننده مطرح موسیقی پاپ، پس از حدود یک سال دوری از اجرای زنده، در اردبیل روی صحنه می رود.

وی که ماه ها بنا به دلایل شخصی و خانوادگی در خارج از ایران به سر می برد، حال مدت کوتاهی است که پس از تولد فرزند دوم خود به ایران بازگشته است و در پی آن قرار است تا دوباره روی صحنه حاضر شود و به دیدار مخاطبان خود برود.

طبق برنامه اعلام شده، کنسرت «بنیامین بهادری» در روز جمعه پانزدهم دی‌ماه در مجمتع فرهنگی هنری فدک اردبیل، ساعت ۲۱ برگزار می شود.

پیش از این شایعاتی مبنی بر ممنوع الکاری «بنیامین» به علت انتشار قطعه «کبیر» شنیده می شد که وی با جضور مجدد خود در صحنه به این شایعات نیز پایان می دهد.

چندی پیش وی در بخشی از یک پست صفحه شخصی خود نوشت: «کسى نمى دونه که به زودى قراره گرد و خاک کنیم 
و دست یه عده افراد متظاهر رو واسه همیشه رو کنیم»، که به نظر می رسد منظور وی افراد شایعه سازی است که وی را ممنوع الکار می دانستند.

گفتنی است «بنیامین بهادری» در تهران نیز کنسرت برگزار خواهد کرد که اطلاعات تکمیلی، متعاقبا اعلام می شود.

 

 

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷