آخرین اخبار : واکنش خوانندگان مطرح موسیقی به سانحه سقوط هواپیما علیرضا طلیسچی به زودی آثار جدیدی را منتشر می کند پایان همکاری رضا صادقی و شرکت آوای هنر آخرین خبرها از وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان اتفاق موسیقی الکترونیک در ایران به وقوع می پیوندد پایان همکاری سیروان و برادران حاتم پور کنسرت گروه شیلر با اجرای قطعات جدید در تهران برگزار می‌شود آلبوم «کابوس سفید» اثری از «اوستا آوا» منتشر شد قلب دنیای «روهان» در بازار موسیقی آلبوم «سی‌وپنچ میلیمتری» منتشر می شود

کنسرت «محمدرضا گلزار» در تهران برگزار می شود

۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۶ موسیقی پاپ کد خبر :73582

موسیقی پارس: «محمدرضا گلزار» خواننده مطرح و پرطرفدار موسیقی پاپ در سومین ماه از تابستان با مخاطبان تهرانی خود دیدار می کند.

این بازیگر و ستاره توانمند سینما که نشان داده است در موسیقی نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد؛ اولین کنسرت خود را در سالن میلاد،  ۲٠ اسفند سال ۹۵ برگزار کرده است. 

وی پس از برگزاری موفق تور کنسرت های خود در شهرهای مختلف ایران، حال قرار است هشتم شهریور ماه بار دیگر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه برود.

رهبری ارکستر کنسرت این خواننده را «حامد برادران» بر عهده خواهد داشت.

بلیت فروشی این اجرا از طریق سایت «اکسیر کنسرت» انجام می شود و علاقه مندان می توانند جهت تهیه بلیت، به این سامانه مراجعه کنند.

کنسرت «محمدرضا گلزار» به همت موسسه «اکسیر نوین» به مدیریت «محمدرضا خانزاده» برگزار خواهد شد.