آخرین اخبار : لیست نهایی کنسرت های نوروزی سیروان خسروی دو روز دیگر وضعیت سلامتی محسن یگانه مشخص می شود برنامه کامل کنسرت های نوروزی حامد همایون محسن یگانه در بیمارستان بستری شد سال خوش با صدای ایرج و پرویز قربانی آغاز همکاری بابک جهانبخش و شرکت «آوای فروهر» بزرگترین جشنواره موسیقی کشور با حضور ۱۰ خواننده مطرح، نوروز ۹۷ در رامسر برگزار می شود آهنگ‌ «کوچه لره» با صدای مرحمت آقازاده و با تنظیم ارشک رفیعی منتشر ‌شد کنسرت با شکوه محسن یگانه در آخرین روزهای زمستان ۹۶ «صلح» در بازار موسیقی کشور است!

کنسرت های «محمد علیزاده» در سایت انگلیسی «فایننشیال تریبون»(Financial Tribune) بازتاب پیداکرده است

۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۴ خبر کد خبر :68736

موسیقی پارس_فاطمه فرج الله زاده: «محمد علیزاده» خواننده محبوب و احساسی موسیقی پاپ، که رکورددار اجرا در ایران است؛ و در این زمینه همواره خود، رکورد قبلی اش را می شکند؛ مورد توجه سایت انگلیسی «فایننشیال تریبون» قرار گرفته است.
در این سایت به اجرا های کنسرت محمد علیزاده در تهران و شهرستان ها اشاره شده است؛ و یاد آور شده است که وی تا به حال دو آلبوم «سورپرایز» و «دلت با منه» را منتشرکرده است؛ که شامل قطعاتی احساسی می باشد.
گفتنی است آلبوم جدید «محمد علیزاده» بیست و سوم دی ماه همزمان با سالروز تولدش منتشر خواهد شد.«میلاد ترابی» و «مهرزاد امیرخانی» از جمله افرادی هستند که در تولید این آلبوم، با «محمد علیزاده» همکاری داشته اند.
در روزهای آتی کنسرت های «محمد علیزاده» در تهران و شهرستان برگزار خواهد شد؛ که تمامی بلیت های کنسرت ۱۱ و ۱۴ دی ماه تهران او به فروش رفته است.
تمدید پیاپی کنسرت های «محمد علیزاده» در تهران و شهرستان ها اتفاقی که این روزها نه تنها دور از انتظار نیست؛ بلکه کاملا قابل پیش بینی به نظر می رسد.

photo_2016-12-25_14-11-18