آخرین اخبار : آلبوم بابک جهانبخش به زودی منتشر می شود «آتش مهر» منتشر شد کلیپ «خوان آسمانی» با صدای پیام عزیزی و با حمایت دکتر پور زرندی منتشر می‌شود تور کنسرت بهنام بانی در استرالیا برگزار می شود ریمیکس قطعه «تو‌بری بارون» با صدای محمد علیزاده منتشر شد ریمیکس قطعه ی » آرزوی آرامش » با صدای « مهرزاد خواجه امیری » منتشر شد. «منو ببین» تازه ترین اثر با صدای مازیار سارمه منتشر می شود بزرگترین کنسرت راک کشور با ارکستر سمفونی توسط گروه شهاب صادقی برگزار شد پیشکسوت موسیقی لرستان درگذشت تاسف آهنگساز انگلیسی برای رژیم صهیونیستی
ماه عسل
تور گرجستان
تور گرجستان

کنسرت های «محمد علیزاده» در سایت انگلیسی «فایننشیال تریبون»(Financial Tribune) بازتاب پیداکرده است

۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۴ خبر کد خبر :68736

موسیقی پارس_فاطمه فرج الله زاده: «محمد علیزاده» خواننده محبوب و احساسی موسیقی پاپ، که رکورددار اجرا در ایران است؛ و در این زمینه همواره خود، رکورد قبلی اش را می شکند؛ مورد توجه سایت انگلیسی «فایننشیال تریبون» قرار گرفته است.
در این سایت به اجرا های کنسرت محمد علیزاده در تهران و شهرستان ها اشاره شده است؛ و یاد آور شده است که وی تا به حال دو آلبوم «سورپرایز» و «دلت با منه» را منتشرکرده است؛ که شامل قطعاتی احساسی می باشد.
گفتنی است آلبوم جدید «محمد علیزاده» بیست و سوم دی ماه همزمان با سالروز تولدش منتشر خواهد شد.«میلاد ترابی» و «مهرزاد امیرخانی» از جمله افرادی هستند که در تولید این آلبوم، با «محمد علیزاده» همکاری داشته اند.
در روزهای آتی کنسرت های «محمد علیزاده» در تهران و شهرستان برگزار خواهد شد؛ که تمامی بلیت های کنسرت ۱۱ و ۱۴ دی ماه تهران او به فروش رفته است.
تمدید پیاپی کنسرت های «محمد علیزاده» در تهران و شهرستان ها اتفاقی که این روزها نه تنها دور از انتظار نیست؛ بلکه کاملا قابل پیش بینی به نظر می رسد.

photo_2016-12-25_14-11-18

وبگردی

سیامک عباسی امیرعباس گلاب

اجرای مشترک سیامک عباسی و امیرعباس گلاب در کنسرت عاشقانه های پاپ

کنسرت محسن یگانه

ویدیو اجرای محسن یگانه در شب تولدش