کنسرت وحید تاج و کیوان ساکت در دزفول برگزار شد

0
وحید تاج

موسیقی پارس_کیمیا پوراحمد: کنسرت گروه وزیری به سرپرستی و آهنگسازی «کیوان ساکت» و خوانندگی «وحید تاج»، شانزدهم تا هجدهم دی‌ماه در سالن سینمایی شهر دزفول برگزار شد.

به دلیل استقبال کم نظیر مخاطبان و درخواست اجرای مجدد برخی از قطعات، این کنسرت هر شب به مدت ۳ ساعت به روی صحنه رفت.

«کیوان ساکت»، آهنگساز و نوازنده بنام ساز تار و سه‌تار، و «وحید تاج»، خواننده موسیقی اصیل ایرانی، 16، 17 و 18 دی‌ماه سال جاری در سالن سینمایی شهر دزفول به اجرای موسیقی پرداختند.

با توجه به این که قبلا از برگزاری کنسرت در شهر دزفول جلو گیری می شد، «وحید تاج» و «کیوان ساکت» این کنسرت را با حمایت مردم هنر دوست شهر دزفول برگزار کردند.

استاد محمد دلنوازی (بربط)، مهدی غلامی (دف)، علی خادم (تنبک) و دکتر سروش عازمی خواه (پیانو) نوازندگان گروه وزیری در این کنسرت بودند.

تصنیف «خاک وطن»، «کشمکش»، «وای بر دل من»، «رقص مجاز»، «شادی آزادی»، «کابوکی»، «یک خانه پر زمستان»، «باران» و تصانیف محلی دزفول و همچنین قطعات محبوب «ای ایران» و «مرغ صحر»، از جمله قطعه های اجرا شده در کنسرت گروه وزیری در شهر دزفول بودند.

کیوان ساکت درباره حضورش در شهر دزفول گفت:«من در دوران خدمت سربازی چند روزی را در این شهر بودم و حتی در آب دزفول هم شنا کردم و اکنون خوشحالم که با این برنامه بسیار گرم که با استقبال پرشور مردم همراه بود توانستم بار دیگر دیداری تازه از این شهر قدیمی و باستانی داشته باشم.»
ساکت ادامه داد:«ما تمام تلاشمان را کردیم که این قطعات بسیار تکنیکی و درعین‌حال پرنشاط و پرتحرک را به‌خوبی اجرا کنیم چراکه نوازندگی و خوانندگی این قطعات نیاز به آمادگی زیادی داشت که ما با تمرینات بسیاری توانستیم این قطعات را به بهترین نحو ممکن به اجرا دربیاوریم.»
وحید تاج بعد از برگزاری سه شب اجرا در زادگاهش بیان کرد: «با وجود برگزاری کنسرت در فصل امتحانات و در اوایل هفته، مردم زادگاهم از اجرای ما استقبال کردند به‌گونه‌ای که درخواست برای تمدید اجرا در روز دیگر مطرح شد اما ازآنجایی‌که اجرایی در شهر آمل داریم، نتوانستیم شب دیگری را در خدمت مردمان عزیز دزفول باشیم.»
این خواننده موسیقی ایرانی اضافه کرد: «از مردم زادگاهم تشکر می‌کنم که همیشه حامی موسیقی بودند و از اساتیدی همچون کیوان ساکت که برای این موسیقی زحمت کشیدند حمایت می کنند.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید