آخرین اخبار : انصراف علیرضا قربانی از پروژه جام جهانی پیچیدن نوای موسیقی آذربایجان توسط بانوان تبریزی در تالار وحدت قطعه جدید هوروش بند با تاخیر منتشر می شود گزارش تصویری کنسرت مسیح وآرش تهران ۲ اردیبهشت ۹۷ گزارش تصویری کنسرت بهنام بانی تهران ۳ اردیبهشت ۹۷ قطعه جدید فرزاد فرزین ۶ اردیبهشت منتشر می شود کودکان ایران شگفتی ساز فرانسه شدند انتقاد تند و جنجالی پرواز همای به شورای شعر برای تایید اراجیف! اینائودی: ایران شروع تمدن‌هاست/ سلام به هواداران ایرانی علی بحرینی: شما که از هیراد هنرمندترید چرا کنسرت برگزار نمی کنید؟/ شما از خشن ترین ماموران گشت ارشاد دست کمی ندارید
تلگرام موسیقی پارس

گذر «پارتیزانت» به تالار وحدت مى افتد

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۶ خبر کد خبر :72047

موسیقى پارس: گروه موسیقی لهستانی با اجرای آثاری از موسیقی فیلم‌های کلاسیک و هنرمندان مطرح جهان در تالار وحدتِ تهران به روی صحنه می‌رود.
گروه موسیقی «پارتیزانت» در روزهای ٨ و ٩ اردیبهشت ماه با اجرای آثاری از موسیقی فیلم‌های کلاسیک و هنرمندان مطرح جهان در تالار وحدت به روى صحنه مى روند.
اعضاى این گروه سرشناس لهستانى را «کریستف توچکو» نوازنده گیتار به همراه پسرش «میکوآى توچکو» نوازنده سازهای کوبه‌ای تشکیل می‌دهند.آنها که سابقه اجرای زنده و همکاری با بزرگانی مانند «چون جو ساتریانى» ، «ال دى مرلا» ، «استیو لوکاتر» و «تامى امانول» را در کارنامه خود داشته‌اند، قرار است با اجرای آثاری بی‌کلام از موسیقی فیلم‌های کلاسیک سینمای جهان و بزرگانی چون «مایکل جکسون» به شیوه‌ای خلاقانه در ایران روی صحنه بروند.همچنین میخواهند یکی از قطعات ماندگار موسیقی ایرانی را نیز به سبک و سیاق خودشان در کنسرت پیش رو به اجرا در آورند.
گفتنى است که این برنامه تحت امتیاز موسسه فرهنگی هنری «خانه هنر جوان»، به تهیه کنندگی علیرضا فرهادی و با همکاری فربد فرازپویا برگزار می شود.