آخرین اخبار : حامد همایون دومین آلبوم خود را در زمستان منتشر می کند کنسرت پاییزی ماکان بند در تهران برگزار می شود «بانوی عمارت» با صدای محسن چاوشی به روی آنتن می رود سیامک عباسی برای نخستین بار کارگاه ترانه سازی برگزار می کند روایت محسن یگانه از اسپری فلفل در صورتش و نوازندگی پنهانی واکنش هنرمندان موسیقی به برخورد زننده با سه نوازنده خیابانی گروه سون و رسول ترابی نوازندگان خیابانی را به کنسرت دعوت کردند «سرسام» از آلبوم «سه گانه اجتماعی اول» مهدی یراحی منتشر شد آغاز همکاری علی رهبری با ارکستر سمفونیک ازمیر ترکیه طراحی ایده تیزر به هیراد ارتباطی ندارد/تیزر کنسرت را از پیج رسمی حذف نمودیم شصت و یکمین دوره از مراسم گرمی در لس آنجلس برگزار می شود

گروه موسیقی قمر در کشور روسیه به روی صحنه خواهند رفت

۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۱ خبر کد خبر :87805
Print this post

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: کنسرت گروه موسیقی قمر به سرپرستی نوید دهقان و با همراهی حسین نورشرق به عنوان خواننده ی گروه در شهر های مسکو، سنت پترزبورگ و ساراتف برگزار می شود. این گروه به مدت سه شب، ۲۱، ۲۳ و ۲۵ اکتبر، در این سه شهر به روی صحنه خواهند رفت.

شب اول این کنسرت ۲۱ اکتبر برابر با ۲۹ مهر ماه در شهر سنت پترزبورگ در سالن میوزیک هال، با اجرای قطعاتی همچون آتشی در دوردست، راز، شبگیر، مست جنون، در تماشاگه پاییز و هنوز برگزار خواهد شد. این قطعات با اشعار مولانا، حافظ، سایه و علیرضا خیابانی توسط نوید دهقان ساخته شده است. بهزاد رواقی(تار)، علیرضا گرانفر(سنتور)، شاهین صفایی(بمتار)، حسین محمدحسینی(نی)، سارا هستی(کمانچه) و سپیده شایان(تنبک) نوازندگانی هستند که در این شب به همراه نوید دهقان و حسین نورشرق به اجرای برنامه می پردازند.

در دومین اجرا که در ۲۳ اکتبر برابر با اول آبان ماه برگزار می شود، کوارتت سولیست های ارکستر سمفونیک آکادمیک دولتی روسیه گروه موسیقی قمر را همراهی خواهد کرد. این گروه اجرای خود را در سالن مالی رال کنسرواتوار چایکفسکی شهر مسکو به روی صحنه خواهند برد. از جمله نوازندگان همراه گروه قمر در این شب، الکسی گولینیتسکی(ویلن و سرپرست کوارتت)، نارینه نانیان(ویلن)، یوگنی شربینو(آلتو) و لودمیلا گوبنیکا(ویلنسل) می باشند. گروه قمر در این شب قطعات در رهگذر باد، با یار من، شوق، پرواز خون، بیار باده، تنهایی، رهایی و مست جنون را اجرا خواهند کرد.

آخرین اجرای گروه موسیقی قمر در شهر ساراتف روسیه، ۲۵ اکتبر برابر با سوم آبان ماه در سالن اصلی کنسرواتوار این شهر برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷