آخرین اخبار : انصراف علیرضا قربانی از پروژه جام جهانی پیچیدن نوای موسیقی آذربایجان توسط بانوان تبریزی در تالار وحدت قطعه جدید هوروش بند با تاخیر منتشر می شود گزارش تصویری کنسرت مسیح وآرش تهران ۲ اردیبهشت ۹۷ گزارش تصویری کنسرت بهنام بانی تهران ۳ اردیبهشت ۹۷ قطعه جدید فرزاد فرزین ۶ اردیبهشت منتشر می شود کودکان ایران شگفتی ساز فرانسه شدند انتقاد تند و جنجالی پرواز همای به شورای شعر برای تایید اراجیف! اینائودی: ایران شروع تمدن‌هاست/ سلام به هواداران ایرانی علی بحرینی: شما که از هیراد هنرمندترید چرا کنسرت برگزار نمی کنید؟/ شما از خشن ترین ماموران گشت ارشاد دست کمی ندارید
تلگرام موسیقی پارس

«گپ کوک» به جمع برنامه های عید نوروز شبکه «نسیم » پیوست

۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۶ خبر کد خبر :71420

 

موسیقی پارس:برنامه‌ی «گپ کوک»،مجله‌ای تلویزیونی در حوزه موسیقی،با اجرای «باربد بابایی»، سه روز در هفته در ایام عید نوروز به روی آنتن می رود.
این برنامه شامل گپ و گفت‌وگو با خوانندگان و چهره های شناخته شده ، اجرا زنده هنرمندان در همه سبک های موسیقیایی (پاپ، سنتی و محلی) ،بخش نمایش طنز و مسابقه حافظه با حضور تعداد زیادی تماشاچی می باشد.
پیش از این «امیر عباس اشرف» ، مدیر روابط عمومی شبکه «نسیم »، اعلام کرده بود که امسال و در ایام نوروز برنامه ای با عنوان «گپ کوک» به جای «شب‌کوک»روی آنتن شبکه نسیم می رود و برنامه «گپ کوک»با همان فضای حضور خواننده ها و اجرای آن ها ساخته می شود.
گفتنی است«باربد بابایی» پیش از این تجربه ی مجریگری و کارگردانی برنامه «شب‌کوک» که قرار بود دی ماه امسال با نام «آوانو»به روی آنتن شبکه نسیم برود را داشته است.