آخرین اخبار : خاطرات «حامد همایون» از ضبط موسیقی با «بهنام بانی» در استودیوی زیرزمین تا انتشار «چتر خیس» توضیحات مدیر کل دفتر موسیقی و وزیر ارشاد در خصوص ممنوع الکاری محمد معتمدی کنسرت رایگان کیخسرو پورناظری و همایون شجریان مهرماه برگزار خواهد شد امیرعباس گلاب و حامد همایون نذر خود را ادا کردند محمد معتمدی: در کنسرت خیابانی فقط اجازه اجرای پلی بک داشتم زکریا یوسفی در فستیوال مسپو به روی صحنه می رود برگزاری مسابقه یوروویژن در اسرائیل تحریم شد خواننده جوان و مشهور آلمانی در سواحل مفقود شد جان لجند با دریافت چهار جایزه ی جهانی معتبر در تاریخ ماندگار شد ضبط تازه ترین موزیک ویدیوی «رضا یزدانی» در ورزشگاه آزادی

یادداشت «مهدی یراحی» برای رییس جمهور؛ پای انتخابتان بایستید!

۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۴ موسیقی پاپ کد خبر :78173

موسیقی پارس: «مهدی یراحی» با تأثر از اتفاقات تلخى که طى چند روز گذشته در کشور رخ داد یادداشتى را نوشت که با اندک تغییرى صبحِ روز گذشته در روزنامه “شرق” چاپ شد.

متن کامل یادداشتى که صبح روز ١٧ دى، با اندک تغییر در روزنامه “شرق” به چاپ رسید را اینجا بخوانید :

آقاى رئیس!
درست گفتید: “مشکل مردم ما تنها معضلات اقتصادى، گرانى و بیکارى نیست. مردم نیاز به فضاى باز سیاسى دارند تا در مورد حقوق مسلمشان حرف بزنند و اعتراض کنند”.
این هم درست است که در هشت سال پیش از ریاستِ شما ، ملت اجازه همین حد ابراز نظر و اعتراض را نداشت.
این را نیز بارها گفته اید و مى دانیم که ایران را در بحرانى ترین دورانِ اقتصادى و در اوج اشکالات و اشتباهات اِعمال ِ سیاستِ خارجى تحویل گرفتید.
اما آیا واقعاً از نظر شما میزان و مترِ “مردم سالارى دینی” دوران مدیریت هشت ساله پیش از شماست!؟
در پنجمین سال از مدیریت خودتان بر قوه مجریه، به ما بگویید؛ بناست تا کجا و چه زمان بلایاى به جا مانده از هشت سالِ قبلِ خود را به منزله “برهان خُلف” در جهت دفاع از عملکرد دولت تدبیر و امید مطرح کنید!؟
آقاى رئیس!
شما و وزیر محترم کشور در جواب معترضان چند روز اخیر، از اعتماد به توانمندى دولت در حفظ امنیت سخن گفتید که اگر وارد عمل نمى شویم به خاطر اطمینان به اقتدارمان است! از شما مى پرسم: آیا این اقتدار و اعتماد را از خاستگاهی جز توده مردم به دست آورده اید؟ شنیدم که مى گفتید اگر لازم بدانم از حامیانمان مى خواهم به خیابانها بیایند تا با صلابت پاسخ معترضان را بدهند! آیا واقعاً این خودتان هستید؟! من یکى از بیست و چند میلیون نفرى ام که به شما رأى دادند. انتخابتان کردم تا در شرایطى چون روزهاى اخیر، حداقل بشود با شما حرف بزنم و عملکردتان را نقد کنم. انتخابتان کردم چون گفتید من یک حقوق دانم و احساس کردم مرعوب جریانها نمی شوید و بالادستى جز قانون و مهم تر از آن اخلاق نمی شناسید. چه کسى از خشونت، به آتش کشیدنِ خیابانها، تخریب اموال عمومى و ایجاد هرج و مرج شاد مى شود؟ اما آیا عمر، اعتماد و میلیاردها تومان ثروت این مردم جزو اموال عمومى به حساب نمى آیند؟!
آقاى رئیس!
هنوز به انتخابم امیدوارم اما صادقانه اگر به زورآزمایى خیابانى دعوت بشوم حضور پیدا نمى کنم. امثال من شما را به عنوان نماینده تفکر اصلاحات و گفتمان انتخاب کردیم که مسائل را در جایى جز کوچه و خیابان و در فضایى به دور از خفیف شمردن مخالف و معترض حل کنید.
آقاى رئیس!
شما رئیس همه جمهورید، چه کسانى که به شما رأى دادند، چه آنها که چشم دیدنتان را نداشتند. این انتخاب شما بود. پاى انتخابتان بایستید، آنگاه ببینید چگونه حامیانتان پاى انتخابشان خواهند ایستاد.

مهدى یراحى

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷