آخرین اخبار : کنسرت «حسین علیزاده» و گروه «رامبرانت» در برلین آلمان برگزار می شود بیشترین کنسرت شهرستان در کدام استان برگزار شده است؟ اثر جدید «دانش فرید» در لیست انتظار صدور مجوز اولین کنسرت رسمی ایوان بند برگزار می شود گروه موسیقی قمر در کشور روسیه به روی صحنه خواهند رفت کارنامه چهل سال اخیر موسیقی ایران با حضور کارشناسان بررسی می شود انتشار آلبوم «کجا باید برم» به تاخیر افتاد جزییاتی از تازه ترین فعالیت های بابک جهانبخش حسین زمانی: در تلاش هستم اولین کنسرت خود را خیابانی و رایگان برگزار کنم کنسرت سعید شهروز در تهران برگزار می شود

یک نوار موسیقی از خواننده انگلیسی پس از ۵۵ سال پیدا شد

۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۰ موسیقی جهان کد خبر :85252
Print this post

موسیقی پارس_ شهرزاد جعفری: یک آهنگ قدیمی از دیوید بویی، موسیقی دان و خواننده انگلیسی، پس از ۵۵ سال کشف شد. آهنگ هرگز رویایی ندیدم را دیوید بوئی در شانزده سالگی در استودیویی در لندن ضبط کرده بود و اکنون پس از گذشت ۵۵ سال توسط دیوید هدفیلد، یکی از نوازندگان گروه موسیقی کنراد، پیدا شد که در آن زمان این گروه، موسیقی این آهنگ کشف شده را ضبط کرده بودند. گویا این نوازنده هنگامی جابه جایی وسایل خانه اش این نوار موسیقی را در یک سبد قدیمی پیدا کرده است.

طبق گفته ی کارشناسان احتمال می رود که این آهنگ با قیمت ۱۰ هزار پوند در حراجی به فروش برسد.

هدفیلد نوازنده گروه کنراد در مورد چگونگی ساخت این اثر گفت که در آن زمان بین سه آهنگ ضبط شده که دوتای آن بی کلام و یکی از آنها با کلام بود، آهنگ هرگز رویایی ندیدم را انتخاب کرده و تصمیم گرفت که دیوید بوئی خواننده ی این اثر باشد.

گفتنی است این خواننده بریتانیایی پس از انتشار بیست و پنجمین آلبومش با عنوان ستاره سیاه در ژانویه ۲۰۱۶ بر اثر سرطان درگذشت.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷