آخرین اخبار : رونمایی از مجموعه کتاب های “خود یاری” و مجموعه کتاب های “افکار و بار های اشتباه” اثر جدید محسن یگانه با حال و هوایی متفاوت و عاشقانه منتشر می شود «بگو بله» با صدای روزبه بمانی منتشر می شود واکنش تند خواننده مطرح به حواشی اخیر تازه ترین جلسه خانه ترانه ۲۲ آذر ماه بر گزار می شود نامزد های جوایز گرمی ۲۰۱۹ معرفی شدند کمبود بودجه فدراسیون فوتبال برای ساخت قطعه ویژه جام ملت های آسیا ۳۵ سال از انتشار «تریلر» مایکل جکسون گذشت توضیحات سالار عقیلی در خصوص تجربه اجرای کنسرت_تئاتر و برنامه های آتی حضور و اجرای سیروان در تازه ترین کنسرت کاوه یغمایی

یک نوار موسیقی از خواننده انگلیسی پس از ۵۵ سال پیدا شد

۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۰ موسیقی جهان کد خبر :85252
Print this post

موسیقی پارس_ شهرزاد جعفری: یک آهنگ قدیمی از دیوید بویی، موسیقی دان و خواننده انگلیسی، پس از ۵۵ سال کشف شد. آهنگ هرگز رویایی ندیدم را دیوید بوئی در شانزده سالگی در استودیویی در لندن ضبط کرده بود و اکنون پس از گذشت ۵۵ سال توسط دیوید هدفیلد، یکی از نوازندگان گروه موسیقی کنراد، پیدا شد که در آن زمان این گروه، موسیقی این آهنگ کشف شده را ضبط کرده بودند. گویا این نوازنده هنگامی جابه جایی وسایل خانه اش این نوار موسیقی را در یک سبد قدیمی پیدا کرده است.

طبق گفته ی کارشناسان احتمال می رود که این آهنگ با قیمت ۱۰ هزار پوند در حراجی به فروش برسد.

هدفیلد نوازنده گروه کنراد در مورد چگونگی ساخت این اثر گفت که در آن زمان بین سه آهنگ ضبط شده که دوتای آن بی کلام و یکی از آنها با کلام بود، آهنگ هرگز رویایی ندیدم را انتخاب کرده و تصمیم گرفت که دیوید بوئی خواننده ی این اثر باشد.

گفتنی است این خواننده بریتانیایی پس از انتشار بیست و پنجمین آلبومش با عنوان ستاره سیاه در ژانویه ۲۰۱۶ بر اثر سرطان درگذشت.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷