آخرین اخبار : آلبوم «ابراهیم» پنجم شهریور ماه منتشر می شود کنسرت «مهران مدیری» تمدید شد گزارش تصویری کنسرت «چارتار» در انزلی تالار بزرگ وزارت کشور میزبان شهرام شکوهی و طرفدارانش شد اثر جدید گروه «هامان» به زودی منتشر می شود گزارش تصویری کنسرت تهران علیرضا طلیسچی در ۲۵ مرداد ماه تدارک ویژه برنامه «فرمول یک» برای برگزاری جشن تولد رضا صادقی پیش فروش آلبوم «ابراهیم» محسن چاوشی آغاز شد تکذیب ممنوعیت دو سانس اجرای یک خواننده در یک شب کنسرت باشکوه محسن ابراهیم زاده در تهران

یک نوار موسیقی از خواننده انگلیسی پس از ۵۵ سال پیدا شد

۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۰ موسیقی جهان کد خبر :85252

موسیقی پارس_ شهرزاد جعفری: یک آهنگ قدیمی از دیوید بویی، موسیقی دان و خواننده انگلیسی، پس از ۵۵ سال کشف شد. آهنگ هرگز رویایی ندیدم را دیوید بوئی در شانزده سالگی در استودیویی در لندن ضبط کرده بود و اکنون پس از گذشت ۵۵ سال توسط دیوید هدفیلد، یکی از نوازندگان گروه موسیقی کنراد، پیدا شد که در آن زمان این گروه، موسیقی این آهنگ کشف شده را ضبط کرده بودند. گویا این نوازنده هنگامی جابه جایی وسایل خانه اش این نوار موسیقی را در یک سبد قدیمی پیدا کرده است.

طبق گفته ی کارشناسان احتمال می رود که این آهنگ با قیمت ۱۰ هزار پوند در حراجی به فروش برسد.

هدفیلد نوازنده گروه کنراد در مورد چگونگی ساخت این اثر گفت که در آن زمان بین سه آهنگ ضبط شده که دوتای آن بی کلام و یکی از آنها با کلام بود، آهنگ هرگز رویایی ندیدم را انتخاب کرده و تصمیم گرفت که دیوید بوئی خواننده ی این اثر باشد.

گفتنی است این خواننده بریتانیایی پس از انتشار بیست و پنجمین آلبومش با عنوان ستاره سیاه در ژانویه ۲۰۱۶ بر اثر سرطان درگذشت.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت اشوان

ویدیو کنسرت ۱۰ تیر اشوان

امیرعباس گلاب

ویدیو کنسرت ۱۰ تیر امیرعباس گلاب