آخرین اخبار : باربد بابایی جایگزین بنیامین در «تب تاب» کنسرت سالار عقیلی با حضور استاد حسین خواجه امیری برگزار می شود کنسرت پیانو آواز مهدی یغمایی و علیرضا قرائی منش در تهران برگزار می شود بابک جهانبخش: با وضعیت نامناسب کپی رایت در کشور از انتشار آلبوم پشیمان شدم گروه بمرانی در آستانه اجرای زنده در تهران رضا یزدانی خواننده تیتراژ فیلم «تیغ و ترمه» شد هدیه ویژه ماکان بند به هواداران با بلیت های ارزان مصاحبه مهرزاد خواجه امیری، پیشگام سبک نیوایج با مجله آمریکایی رونمایی از مجموعه کتاب های “خود یاری” و مجموعه کتاب های “افکار و بار های اشتباه” اثر جدید محسن یگانه با حال و هوایی متفاوت و عاشقانه منتشر می شود

۳۵ سال از انتشار «تریلر» مایکل جکسون گذشت

۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۵ خبر کد خبر :89214
Print this post
مایکل جکسون

موسیقی پارس_حسام سلیمانی: نماهنگ تریلر که یکی از شناخته شده ترین نماهنگ های تاریخ موسیقی پاپ جهان است، روز گذشته ۳۵ساله شد.
این نماهنگ به کارگردانی جان لندیس در سال ۱۹۸۳ و یک سال پس از منتشر شدن آلبوم (تریلر) ساخته شده است و هزینه ساخت این اثر را مایکل جکسون و جان لندیس به طور مشترک پرداخت کردند.
چهره پرداز معروف این اثر، «ریک بیکر» بوده است و ایده ساخت آن را مایکل جکسون به جان لندیس داده است، و به نوعی این قطعه به بخشی از فرهنگ مردم تبدیل شده است.
گفتنی است «ریک بیکر» چندین جایزه معتبر بین المللی از جمله اسکار بهترین چهره پردازی و مدل مو را نیز دریافت کرده است.
شایان ذکر است فیلم برداری «تریلر» در شب و لس آنجلس انجام شده است و همچنین کت معروف و قرمز رنگ مایکل جکسون در این نماهنگ، در سال ۲۰۱۱ به قیمتی بیش از ۱ میلیون و۵۰۰ هزار دلار به فروش رسید.
این آلبوم که در سن ۲۵سالگی مایکل جکسون منتشر شد، ششمین آلبوم وی بود و به علت فروش ۱۱۰ میلیون نسخه ای در کتاب گینس به ثبت رسیده است.

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷