2 سال از آغاز فعالیت موسیقی پارس گذشت

5

موسیقی پارس – مجید مدنی : اداره یک سایت خبری تحلیلی  کار آسانی نیست و این امر فقط توسط یک تیم حرفه ای امکان پذیر است . سایت خبری تحلیلی موسیقی پارس یک سال دیگر را با تمام سختی ها ، مشکلات ، عدم همکاری ها و … پشت سر گذاشت  . یکی از عواملی که باعث شد تا امسال و علی الخصوص در نیمه دوم سال سایت با رشد چشمگیری مواجه شود اضافه شدن تیمی حرفه ای ( خبرنگار ، منتقد ، عکاس ) به  سایت بود . تیمی که شبانه روز در راستای اهداف سایت تلاش می کردند . سایت خبری تحلیلی موسیقی پارس یک سایت نیست ، تیمی است که دلسوزانه برای سایت خود ، برای کمک به موسیقی فاخر دست به دست هم داده اند و تا حد قابل قبولی نیز موفق بوده اند.

یکی از مصادیق این موفقیت قرار گرفتن در میان 5 کاندیدای دریافت تندیس از پنجمین جشنواره وب ایران بود که با توجه به برخی مشکلات و مسائل موفق به دریافت تندیس بهترین سایت خبری موسیقی نشدیم .

در سال جدید سایت خبری تحلیلی موسیقی پارس با ظاهر و بخش های متنوع تر و همچنین سرویس های جدید در اختیار شما هنر دوست عزیز قرار خواهد گرفت . امیدواریم در سال جدید با کمک دیگر رسانه ها و همچنین تمامی عواملی که به گونه ای در موسیقی فعالیت می کنند باعث رشد و اعتلای موسیقی کشور باشیم و دست از تخریب ، شایعه سازی و جو سازی علیه شخص یا اشخاص برداریم و فقط به فکر منافع خود نباشیم .

در همینجا لازم می دانم از تمامی کسانی که بنده حقیر و سایت خود را حمایت و پشتیبانی کردند تشکر و قدردانی نمایم . آقایان محمد جلوانی ، هاتف حسینی ، محمد آقا علائی ، محمدرضا جنیدی فرد ، امیرحسین شفقی زاده ، علیرضا کاظم زاده ، مهدی زمانی ، حامد اجرائی ، مهدی ابراهیمی ، محمد جهرمی  وخانم ها فاطمه زارعی ، شادی دهنوی ، عسل کشوادی ، شایا علامه زاده .

سرویس ها و بخش های جدیدی  که در سال جدید به سایت اضافه خواهند شد به زودی اعلام می گردد .

 

5 دیدگاه‌ها

  1. 2 سالگی سایت مبارک باد.
    ایشالله که همیشه باقی و برقرار باشید.

  2. ممنونم ازتون … میشه یه مصاحبه با سلطان چاوشی داشته باشید ؟؟؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید