• قطعه «کجایی» با آهنگسازی و صدای مرتضی پاشایی
 • بلیت های کنسرت «دنگ شو» Sold Out شد!
 • «رضا یزدانی» در شهر اصفهان به روی صحنه رفت
 • قطعه «معلومه» با ترانه و صدای مهرزاد امیرخانی
 • گروه کلاه به سرها روی استیج درخشیدند
 • «استیو بیکر» نوازنده سرشناس سازدهنی سبک بلوز در ایران
 • جزییاتِ جدید از آلبومِ چهارم محسن یگانه
 • «شاید نمیدونی» با صدای «مجتبی دل زنده» منتشر شد
 • ورود به ششمین سال روی صحنه بودن
 • هیجان بهترین قطعه سال با «موسیقی پارس»
لهراسبی با آلبوم “تصمیم” تصمیم دارد هوادارنش را کاملا شوکه کند
کد خبر : 420

علی لهراسبی جزء محبوب ترین، موفق ترین و پرکارترین خواننده های پاپ است. خواننده ای که با ترانه های عاشقانه طرفداران زیادی برای خود جلب کرد. آلبوم متفاوت و شنیدنی و البته شایعه ساز و همچنین کنسرت های اخیر بهانه ای بود که سراغ این خواننده برویم:

موسیقی پارس- محمد جلوانی: از خواندن تیتراژ سریال پرطرفدار سه پنج دو شروع کنیم! با توجه به اینکه این اثر به سبک کاری شما نزدیک نبود، ریسک کاری برای شما نبود؟

نه ریسک نیست. بخاطر اینکه خواننده پاپ سبک خاصی ندارد، پاپ یعنی مردمی و هر سبکی که مردم دوست دارند می تواند در چارچوب پاپ باشه. من اولین تجربه سریال طنزم بود جذابیتش برای من بخاطر اینکه سریال طنزه و دوست داشتم آن را تجربه کنم و کار آسانی هم نبود و به مراتب کارهای عاشقانه ای  که قبلا کار کردم راحتر بودند. سریال طنز بود و باید کار را به حال و هوای سریال نزدیک می کردم و در واقع یه کار بینآبین کردم. کار عاشقانه ای که دو پهلو هست مقصودت در ترانه می تواند فوتبالیست باشد و هم موضوع دیگری که المانهای فوتبال توش دخیل هستند.

چگونه کار پیشنهاد شد و همکارهای شما چه کسایی بودند؟

ترانه از روزبه بمانی آهنگ و تنظیم شهاب اکبری.

چطور شد به فکر استفاده از گروه کر افتادید ، شما تو کارهای قبلی از گروه کر استفاده نمی کردید؟

گروه کر استادیومی هست و سبکش هم خیلی فوتبالی هست. کر با خطاست! ما تعداد زیادی خواننده حرفه ای رو نیاوردیم که کر بخوانند. معمولا هم کارهایی که در خصوص فوتبال تو دنیا انجام شده همینطوری بوده است. من وقتیکه کارهایی که توسط خوانندگان معرف دنیا برای فوتبال خوانده شده را بررسی کردم و سعی کردم حال و هوا و موزیک رو به ان سمت ببرم منتها با فرهنگ ایرانی.

بازتابی که کار سه پنج دو داشت باعث شد هوادارهای شما کمی شوکه بشوند چون با فضای ذهنی کارها قبلی کار را گوش می کنند

پس “باز هم دوباره” را اگر بشنوند باید خیلی شوکه بشوند. این شوکه شدن مختص طرفدارها خیلی اورجینال منه و هر خواننده ای یک طیفی طرفدار دارد. من کامنتها را در اینترنت می خوانم. بعضی ها نسبت به سلیقه اشون انتظار دارند علی لهراسبی در پکیجش همیشه ترانه ها ی خیلی تصویری با موزیک ها لایت و در سبک و سیاقی مثل “تنها نرو”، “اونی که مدعی بود”، “عبور شیشه ای”، “فاصله ها” و … داشته باشه که اگر بخواهی روی ان کار تکیه بکنی مخاطب عام تبدیل می شود به مخاطب با طیف خاص و فقط کسایی که کشته و مرده ان فضا هستند. به همین خاطر ما ان فضا رو فقط به روز می کنیم. توی آلبوم جدید من ترانه ها ترانه های عاشقانه هستند ولی  کارهای یالا پاشو نیست.

باز هم دوباره چگونه شکل گرفت؟

باز هم دوباره قصه اش ترانه ای ساده ای هست از افشین امینی  و قصه دلتنگی است. فقط موزیک ها تغییر ریتم می دهند بخاطر اینکه شنیدنی تر و به روز تر  باشند.

شما با سبک کارهای عاشقانه شناخته شدید، دوست دارید سبک های دیگر را هم تجربه کنید و یا دوست دارید سبک خودتان را حفظ و ادامه بدید؟

ببینید سبک پاپ قالب ندارد ایدئولوژی دارد. من قطعا سراغ ترانه هایی که هیچ وقت به آنها اعتقاد نداشته ام نمی روم ولی موزیک چارچوب خاصی ندارد. من در آلبوم جدیدم خیلی موزیک های ریتمیک دارم. فضاها را خیلی عوض کردم و دقیقا موزیک روز هست. خیلی ها به من انتقاد می کردند چرا آهنگ شش و هشت اجرا نمی کنی؟ فکر کنم آهنگ ریتمیک خوبه اگر ترانه قابل دفاعی داشته باشه ولی اصلا خواننده تک محوری نیستم و اعتقاد هم ندارم.

توی کارهاتون که رپ ندارید، اصلا اعتقادی به این سبک دارید؟

موزیک رپ یه سبک در خارج از ایران و با توجه به فرهنگ خارج از ایران هست و راجع رپ خارج از ایران آدمهای دیگری باید نظر بدهند، من نظری راجع به موزیک رپ دنیا ندارم!  موزیک رپ برای یک سری موضوعات خیلی خاصی و تاکید بر مسائل اجتماعی هست اما در ایران متاسفانه معضل و مشکلی که داریم خیلی از کسانی که کار رپ می کنند کم تجربه هستند و تقلید کورکورانه می کنند. اصلا پیگیر نمی شوند که محتوا و پیشینه فرهنگ در غرب چه چیزی بوده است تا سرانجام موزیک رپ تولید شده است. من موزیک رپ را خیلی دوست دارم منتها موزیک رپی را دوست دارم که به فضای اجتماعی کمک کند و اگر هم معترض هست کمک کند منتها موزیک رپی که در ایران تولید شد به ابتذال کشیده شد و سمت مبتذل شدن موسیقی رفت. هرچند که چند نفری کارهای بسیار بسیار زیبا، اجتماعی و تاثیرگذاری کردند. من این سبک را دوست داشتم و ای کاش ارشاد به کارهای رپ با محتوا مجوز انتشار و برگزاری  کنسرت می داد. اگر این اتفاق میافتاد ان موقع مبتذل ها و کسایی که تفکرهای چیپ و تفکرهایی که در فرهنگ ما جایی ندارد خودشون ریزش می کردند چون جایی باری خود نمایی نداشتند و موزیک رپ هم در کنار موزیک های دیگه جایگاهی باز می کرد و اتفاقا کار اجتماعی که با موزیک رپ می شود انجام داد شاید با خواندن آوازی نشود. می توان کارهای فرهنگی اجتماعی بسیار خوبی تولید کرد.

به کارهای رپ چه کسی علاقه دارید؟

من کارهای اجتماعی یاس رو خیلی دوست دارم.

از آلبوم جدید خودتان بگویید؟

اسم البوم “تصمیم” و شامل ۱۰ یا ۱۱ قطعه هست که در این آلبوم شهاب اکبری، فواد غفاری، بابک مافی، مهران خالصی با من همکاری داشته اند. همچنین ترانه سرها حدیث دهقان، مونا برزویی، مهسا سماواتی، الناز اسفندفر، امین ناسوتی، محمد کاظمی، افشین امینی هستند. محسن یگانه هم آهنگساز، شاعر و تنظیم کننده در کنار من بوده است. بعضی از دوستان خارج از کشور هم هستند که اسامی آنها در آینده عنوان می شود.

تیتراژ سه پنج دو قرار هست در آلبوم باشه؟

فکر نمی کنم

حضور شادمهر مشکل مجوز برای شما ایجاد نمی کند؟

مگه من گفتم شادمهر تو آلبوم من هست!

این شایعه این روزها خیلی در مورد آلبوم شما شنیده می شود و با توجه به اینکه عنوان کردید دوستان خارج از کشور به شایعه دامن زده می شود

همه دوستان خارج از کشور که شادمهر نمی شوند هرچند شادمهر از دوست خیلی نزدیک من هست ولی همه دوستای خارج از کشور من که فقط شادمهر نمی شوند.

بالاخره شایعه را تایید کردید یا تکذیب؟

من هیچ نظری ندارم

پیش بینی می کنید آلبوم جدید رکورد آلبوم ها قبلی شما را بشکند؟

قطعا اینطور می شود

سوپرایز خاصی در آلبوم برای هوادارها دارید؟

قطعات خیلی خوبی هستند و فکر می کنم همه قطعات شنیدنی باشند من این حرف رو در مورد آلبوم های  قبلی ام نزدم اما در مورد این البوم می زنم. قطعه ای  برای پر کردن آلبوم تولید نشده است.

سلطان ترانه های عاشقانه، سلطان غم، خواننده احساسی کدام لقب را بیشتر دوست دارید؟

هرچیزی که گفته می شود فکر می کنم احساس کسایی هست که لقب ها را ایجاد می کنند من نظر خاصی ندارم. آن چیزی را که مخاطبهای من دوست دارند بگویند. من بخاطر جنس صدا و علاقه مندی و ایدئولوزی خودم، علاقه مند به خواندن ترانه های احساسی هستم و حتی ریتمیک هایی را انتخاب می کنم که کاملا احساسی هستند و امیدوارم در این راه موفق باشم.

از برنامه های کنسرت هاتون بگید؟

دو شب دیگه در اهواز کنسرت دارم بعد از اون هم ۷ و ۸ مرداد برج میلاد کنسرت خواهم داشت.

امسال کم کنسرت داشتید دلیلش آلبوم بود یا دلایل دیگه ای هم داشت؟

امسال تازه ۳ – ۴ ماه گذشته من پارسال ۳ بار تهران و یکبار کرج کنسرت داشتم امسال هم که آلبوم جدیدم منتشر نشده بود و در این کنسرت چند تراک از آلبوم جدیدم را هم خواهم خواند.

از لینک زیر می توانید آهنگ جدید علی لهراسبی با نام بازم دوباره را دانلود کنید :

دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی با نام ” بازم دوباره “ – حجم ۳٫۹ مگابایت

منبع : اختصاصی موسیقی پارس
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۰  ترانه گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۲۲ تیر ۱۳۹۰
   

  خیلی گفتگوی خوبی بود . خیلی .

  از دست علی لهراسبی … بالاخره حضور یا عدم حضور شادمهر رو اعتراف نکرد !! ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  mahshid گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۲۲ تیر ۱۳۹۰
   

  عاااااااااالی بود
  واقعا لهراسبی تکه!یه دونست!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  مضمون گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۲۲ تیر ۱۳۹۰
   

  این نشون میده که شادمهر تو آلبومش هست ولی اسمش تو کاور به هیچ عنوان نخواهد بود….
  “مگه من گفتم شادمهر تو آلبوم من هست!”و”بالاخره شایعه را تایید کردید یا تکذیب؟

  من هیچ نظری ندارم” کاملا تایید کننده حرف منه.حضور ترانه سرایی همچون الناز اسفند فذ که بعد از شادمهر برای خواننده مطرحی ترانه نگفته هم دلیل دیگری برای حضور شادمهر تو این آلبومه.حضور علی لهراسبی در کنسرت دبی شادمهر که پارسال برگزار شد هم خیلی به صحت داشتن حضور شادمهر کمک میکنه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]

  میثم پاسخ در تاريخ تیر ۲۴ام, ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ق.ظ:

  کاملا باهات موافقم
  به هر حال شادمهره دیگه

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  پریسا گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۲۲ تیر ۱۳۹۰
   

  ممنون ، مصاحبه ی خوبی بود.
   علی لهراسبی بهترینه ….منتظر آلبوم جدیدشون هستم.
  ۷ و ۸ مرداد هم تهران کنسرت دارن ، حتما می رم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  تارا گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۲۲ تیر ۱۳۹۰
   

  امیدوارم که آلبوم جدید همانگونه که علی آقا تعریف کردن باشه که بعیده با این اهنگهای جدیدشئن که اصلا دلنشین نیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  N.B گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۲۳ تیر ۱۳۹۰
   

  mamnoon.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  پگاه گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۲۳ تیر ۱۳۹۰
   

  آقای لهراسبی این سبک هم خیلی خوبه ، به شرطی که ترانه ها مثل قلبم و بی تو نباشه.  من از هوادارای قدیمی (یا به قول شما اورجینال!!!!) شما هستم و روزانه فقط و فقط ترانه های شما رو گوش می کنم ، با تغییر سبک و تغییر مشکلی ندارم اما بذارین خیلی راحت و صریح بهتون بگم که ترانه ی آهنگ بی تو و مخصوصا قلبم ، اصلا جالب و درخور نیست. شاید مناسب کنسرت باشه اما شایسته ی صدای شما نیست….کلا احساس می کنم قبلا نظر شما در مورد موسیقی چیز دیگری بود و امروز …..شما حق دارید خودتون مخاطبانتونو انتخاب کنید ….یا کسانی که به قول خودتون “موسیقی با محتوا” رو دوست دارن یا کسانی که موسیقی روز و ۸&6 رو دوست دارن و کیفیت براشون اهمیت چندانی نداره…که مسلما دسته ی دوم خیلی بیشتر هستند.بازم تکرار می کنم این خیلی خوبه که همراه با موسیقی روز باشید ، درصورتیکه مثل سابق در انتخاب ترانه حساسیت بیشتری به خرج بدین. نه این که خدایی نکرده تنها برای بیشتر شنیده شدن به سمت این سبکها بروید.(که با توجه به شناختی که از شما داریم این واقعا بعیده…)
  من فکر می کنم اینها حرف اکثر طرفدارای اورجینال شما باشه به هر جهت ،ما تنها آرزومون اینه که همیشه شما رو موفق و در اوج ببینیم. 

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  ehsan amft گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۲۶ تیر ۱۳۹۰
   

  jaleb bood dastetun dard nakone.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  پریماه گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
   

  لهراسبی هر چی بخونه عالیه. البوم جدیدشم رکورد میشکونه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  MOSTAFA گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۱۴ مرداد ۱۳۹۰
   

  سلام، صدای قشنگی داره و آهنگسازی کارهای عاشقانش زیباست اما متاسفانه خیلییییی مغروره که این همه چیزو خراب میکنه

  ( اینو گفتم چون از نزدیک با ایشون ملاقات داشتم )

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  فیروزه گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۲ شهریور ۱۳۹۰
   

  خیلی صداشون خوبه و خیلی هم رک هستن و این خیلی خوبه!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  mahnaz گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۱۲ شهریور ۱۳۹۰
   

  ali lohrasbi hamishe take ,va ba derayat va hushi ke dare be hamrahe sedaye fogholadash miterekune!!!!sabke jadidesho doost daram va dar javab be kasayi ke goftan lohrasbi faghat ghamgino ba mohtava bekhoone bayad begam ke musighihaye 6&8 ishun ham hamchenan ba mohtava hast va az nazare man yek khanande bayad tavanayie khundane har 2 sabke ghamgino shado dashte bashe….ke ishun sabet kardand ke tavanayisho daran

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  marzie گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
   

  cheghadr khub mishod enghadr gir nadim be hashiye hala hozur ya adame huzur asemun ke be zamin nemiad mitunin ba in harfa javsazi konin

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  محمد رضا گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۴ آبان ۱۳۹۰
   

  علی لهراسبی واقعا صدای معرکه ای داره و بیشتر هم به خاطر انتخاب موسیقی های درست وسالم وتاثیر گذار خواننده درجه ۱ پاپ ایران شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  شبنم گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۱۷ دی ۱۳۹۰
   

  صداش قشنگه ولی هیچکی تو باحس خوندن به پای محسن یگانه عزیز نمی رسه وتو ارامش دادن باصداش به پای احسان خواجه امیری نمیرسه اول محسن بعداحسان بعدشم علی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  امیر حسین گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۲۸ دی ۱۳۹۰
   

  لهراسبی واقعا با بقیه فرق داره

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  پریسا گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۰
   

  سلام سایت خوبی دارید متشکرم. من عاشق صدای لهراسبی هستم. از بهترین های ایرانه مثل مازیار فلاحی که صداش تکه

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  .... گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۰
   

  حرفای ناگفته زیــــــــــــــــــــــــــــــــــاده……..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  بابک گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۲۴ بهمن ۱۳۹۰
   

  درود
  آقای لهراسبی واقعا ممنون از این آلبوم جدیدتون خیلی زیبا و عالی بود
  اما یک کارت جایزه از طرف شرکت تصویر سبز قرار گرفته بود که اعلام بشه از طریق سایت ولی هیچ خبری نیست موضوع رو خوشحال میشم پی گیری کنید تا ما از کجا بتونیم پی گیر بشم و اسامی برندگان رو بینیم
  با سپاس و درود فراوان

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]


  مهدی گفت :

  Thumb up 0 Thumb down 0
  ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
   

  من البومت رو گرفتم. باید بگم متحیرم کرد. عالی بود. خیلی خیلی ممنونم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  [پاسخ]

شما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 
این سلول، شخصی نیست!
[ سام شرف زاده - روزنامه نگار ]
Reza-Yazdani-Sigar-Poshte-Sigar

موسیقی پارس – سام شرف زاده: در میان تاریکی اندکی نور نوید امید است و این امیدواری آنجا به کمال می رسد که لبخند روی لب بنشیند. در آشفته بازار موسیقی این سال ها،متاسفانه به جایی رسیده ایم که  یک قطعه قابل دفاع هم به گوشمان برسد خدا را شکر می کنیم. راضی شده ایم خودمان را گول بزنیم که انتشار متوالی سه آلبوم شبیه به هم یک خواننده دلیلش خواسته مخاطبین وی است و اصلا سبک او ایجاب می کند اینگونه عمل کند. همین که پس رفت نداشته خودش امیدوار کننده است و همین جا می ایستیم و به این […]10846958_10204557109303887_547483141_n

موسیقی پارس – سام شرف زاده: حقیقت ندارد اگر بگویم هر نشستی در خصوص شعر و ترانه برگزار می شود را از نزدیک دیده ام و موشکافی کرده ام اما خیال شما راحت که به لطف دوستان و همکاران از حال و هوای همه آن ها با خبرم. از آنجا که نمی خواهم وقت زیادی را برای نوشتن از نشستی غیر از «هم ترانه» صرف کنم در خصوص نقدهای جهت دار،صحبت ها و پچ پچ های کوتاه و بلند عزیزان اسم و رسم دار و اتفاقات این چنینی در بعضی نشست ها چیزی نمی گویم. همان طور که پیش بینی […]یک قدم مانده تا تحقق یافتن آرزوی دیرینه ی «کیتارو»
+ عکس هایی از لحظه ورود این هنرمند به ایران
Sample-Pictures

موسیقی پارس – یاسمن امانی: نیمه شب گذشته «ماسانوری تاکاهاشی» که با نام مستعار «کیتارو» شناخته شده است، قدم بر خاک ایران گذاشت. این اتفاق در حالی صورت گرفت که تهیه کنندگان کنسرت های وی به همراه دکتر پیروز ارجمند برای استقبال از این نوازنده سرشناس جهانی به فرودگاه امام خمینی رفته بودند و پیش از این نیز تیم و اعضای گروه این هنرمند وارد تهران شده بودند که آنان نیز مورد استقبال تهیه کنندگان و تیم اجرایی کنسرت هایشان قرار […]