خیلی ها دوست ندارند فوت کوزه گری را به کسی یاد بدهند!

0

موسیقی پارس- سام شرف زاده: چند روز پیش خبر برگزاری کارگاه آموزش تنظیم و آهنگسازی الکترونیک با حضور بهترین و بزرگترین تنظیم کننده های کشور به عنوان مهمان، زیر نظر امیرعباس حسن زاده منتشر شد که تا امروز با استقبال خوبی از سوی هنرجویان موسیقی رو به رو شده است.

 

حسن زاده در صحبت های تکمیلی خود در خصوص این کارگاه آموزشی عنوان کرد:” زمانی که ما فعالیت هنری خود را شروع کردیم با آزمون و خطا پیش رفتیم. تکنولوژی در حال پیشرفت بود و در حال حاضر شاهد هستیم به سطح خوبی رسیده است. تنظیم کردن یک آهنگ با کیبورد شروع شد و در حال حاضر با نرم افزارهای کامپیوتری انجام می شود که البته به بسیار تخصصی شده و کسی نمی تواند ادعا کند در سبک های مختلف بهترین تنظیم ها را پیاده خواهد کرد.”

 

وی در ادامه صحبت های خود گفت:” در کارگاهی که برگزار خواهیم کرد، در هر جلسه با توجه به سبکی که آموزش داده می شود، افراد شاخص آن سبک موسیقی را در کنارمان خواهیم داشت تا آثار هنرجویان را بشنوند و توضیحات لازم مطرح کنند. خیلی ها دوست ندارند فوت کوزه گری را به کسی یاد بدهند اما در کارگاه ما اینچنین نخواهد بود. آقای نادر کوهستانی، حامد برادران و چند دوست عزیز دیگر کنار ما خواهند بود. کمی هم در خصوص میکس صحبت خواهیم کرد که با آقای رضا پور رضوی و محمد فلاحی صحبت کرده ام. تمامی این دوستان افراد با تجربه ای هستند. کلاس ها به شکل گروهی تشکیل می شود و تا جایی که در توانم باشد در خصوص مسائل مربوط به تنظیم صحبت خواهم کرد و با توجه به زمانی که همکاران در اختیار ما قرار می دهند از گفتنی هایشان استفاده می کنیم. مدیریت کلاس ها توسط آقای طاهریان انجام می شود و خوشحال هستیم که از شهرستان های مختلف تماس های زیادی صورت گرفته است.”

 

 

 

منبع: اختصاصی موسیقی پارس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید