کنسرت مشترک سیروان و زانیار برگزار می شود

گزارش «موسیقی پارس» از آخرین اجرای سیروان خسروی در سال92؛ مرور خاطرات با سیروان خسروی

موسیقی پارس_کیمیا پوراحمد: کنسرت مشترک سیروان و زانیار به زودی برگزار می شود. حضور در این کنسرت با شرایطی خاص همراه است زیرا بلیت فروشی برای کنسرت برادران خسروی انجام نخواهد شد.

سان استار شرایط ویژه ای را برای حضور هواداران سیروان و زانیار در این کنسرت مشترک مهیا کرده و مسابقه ای را ترتیب داده است که برندگان مسابقه ویژه سان استار، بلیت این برنامه را دریافت می کنند.

سیروان خسروی که مدتی است در اعتراض به شرایط بد اقتصادی مردم، از برگزاری کنسرت هایش کناره گیری کرده، این بار قرار است با شرایطی متفاوت همراه با برادرش زانیار خسروی، به روی صحنه بازگردد.

همان طور که پیش از این ذکر شد، برای این کنسرت هیچ گونه بلیت فروشی انجام نمی شود و افرادی که خواستار حضور در کنسرت هستند، باید در مسابقه ای که به همت شرکت سان استار در جام ملت های آسیا برگزار می شود، شرکت کنند.

علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه که بردهمی نام دارد، تا آخر دی ماه فرصت دارند تا عکس و یا فیلم از واکنش های جالب تماشای فوتبال در روز های بازی تیم ملی ایران بگیرند و برای صفحه ی رسمی شرکت سان استار در اینستاگرام به آدرس @sunstarjuice ارسال کنند.
همچنین علاوه بر مسابقه بردهمی، می توانند در سری مسابقاتی که برای هر بازی ایران طراحی شده شرکت کنند و برنده بلیت کنسرت مشترک سیروان و زانیار و سکه های طلا باشند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید