آقای حنجره طلایی 38 ساله شد

4

موسیقی پارس – هاتف حسینی: حمیدرضا حامی خواننده خوش صدای موسیقی پاپ – کلاسیک ایران چهاردهم خرداد امسال وارد سن 38 سالگی شد. وی از سال 77 وارد دنیای موسیقی شده و تا کنون چهار آلبوم موسیقی منتشر کرده و هم‌چنین آثاری را در فیلم‌های سینمایی نظیر سام و نرگس، گل یخ، هدف اصلی و در مجموعه‌های تلویزیونی مردان کوچک، جوانی، سلام و با من حرف بزن خوانده است.

حامی با موسیقی‌دانان بزرگی از جمله زنده‌یاد بابک بیات، مجید انتظامی، ناصر چشم آذر، دکتر چراغعلی و شاهین فرهت همکاری داشته است. علاوه بر آلبوم‌های مستقلش در سمفونی ایثار مجید انتظامی و سمفونی پیامبر شاهین فرهت نیز حضور داشته است.

حمید حامی همچنین آلبومی را آماده انتشار کرده که گویا تا انتهای همین ماه وارد بازار خواهد شد. این اثر ” یک لحظه عاشق شو ” نام دارد و به گفته حامی در صورتی که شرایط برای ادامه کارش محیا نباشد ضمن خداحافظی از موسیقی از ایران نیز خواهد رفت که امیدواریم این گونه نباشد و با تغییر احتمالی اوضاع فعلی موسیقی کشور این خواننده صاحب سبک بتواند به فعالیت خود در ایران ادامه دهد.

عکس های زیبای ” بهنام دریانی ” از تولد حامی را می توانید مشاهده کنید:

[nggallery id=90]

منبع: اختصاصی موسیقی پارس

4 دیدگاه‌ها

  1. تولدتون مبارک امیدوارم 120 ساله شید و تا همیشه تو ایران بمونید و به فعالیتتون ادامه بدید حداقل به خاطر طرفداراتون امیدوارم همه چی همونطور که شما میخواید پیش بره

  2. آقا عاشق صداتونم.مرسی که هستی. اسطوره می مانی حامی عزیز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید