اخبار داغ :

انتشار آخرین آهنگ پروژه مشترک علیرضا قربانی و حسام ناصری

موسیقی پارس: ‎ قطعه جا مانده از پروژه «با من بخوان» با موسیقی حسام ناصری پس از یک سال منتشر شد.

این آهنگ بی‌کلام به نام «از آغاز» قرار بود که مرداد سال گذشته در آلبوم با من بخوان قرار بگیرد اما بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد. اما اکنون این آهنگ با موسیقی و تنظیم حسام ناصری و اجرای نوازندگان پروژه با من بخوان همزمان در رسانه‌های داخلی و پلتفرم‌های بین‌المللی موسیقی منتشر شده است.

این آهنگ برای اولین‌بار در کنسرت‌های با من بخوان با صدای علیرضا قربانی در تهران اجرا شد. از آغاز که بر مبنای موسیقی الکترونیک و تلفیق آن با سازهای کلاسیک و ایرانی تولید شده است در میانه‌های کنسرت‌های با من بخوان اجرا می‌شد.

آهنگ از آغاز در زمان برگزاری کنسرت‌های با من بخوان در تهران و شهرستان‌ها با استقبال دوستداران موسیقی مواجه شد و انتظار می‌رفت که در قالب آلبوم با من بخوان هم منتشر شود. اما این اتفاق نیفتاد و پس از یک سال این اثر در قالب تک آهنگ در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

اولین آهنگ از پروژه با من بخوان با صدای علیرضا قربانی و موسیقی حسام ناصری اسفند 97 منتشر شد و از اردیبهشت 98 کنسرت‌های آن در تهران روی صحنه رفت. این اجراها با استقبال چشمگیر علیرضا قربانی مواجه شد و او توانست تا پایان سال 98 فقط چهل و سه سانس اجرا در تهران داشته باشد. البته حوادث دی‌ماه 98 و شیوع ویروس کرونا در اسفند همان سال باعث شد تا بقیه سانس‌های تمدیدی این کنسرت به اجبار شرایط برگزار نشود.

مرداد سال 99 هم آلبوم با من بخوان با منتخبی از آثار اجرا شده در کنسرت‌ها و چند اثر جدید روانه بازار شد و توانست در میان آلبوم‌های محبوب سال گذشته قرار بگیرد.

از سوی دیگر حسام ناصری هم قرار است به زودی تجربیات خود را در قالب وبینار «چگونه موزیک پرودیوسر و آهنگساز باشیم» در اختیار دوستداران موسیقی قرار می‌دهد. این وبینار روز بیست و دوم شهریور و توسط آژانس هنری «چآرت» برگزار خواهد شد.

دانلود آهنگ