امیدوارم تیم ملی به مانند همیشه غرور آفرین بازی کند

10

موسیقی پارس – جواد فقیه نصیری: مدتی است که شور و شوق جام جهانی به هنر نیز رسیده است و هنرمندان داخلی و خارجی به روش های مختلف حمایت خود را از تیم ملی کشور اعلام کرده اند. حال در میان این شور و شوق هنرمندان با یک حرکت زیبا و منحصر به فرد رو به رو شدیم.

 

چند روزی بود که می دیدیم پروفایل های زیادی در شبکه های اجتماعی مختلف به طور هم شکل و هماهنگ عکس های خود را به طرح البوم پرچم سفید محسن چاووشی تغییر داده بودند. با این تغییر که در وسط طرح روی جلد البوم پرچم سفید که متشکل از طرح پرچم کشور عزیزمان بر روی چهره ی این خواننده ی محبوب بود، اسم هر یک از طرفداران در وسط این طرح نوشته شده و به عنوان تصویر پروفایل های خود گذاشته اند.

 

این حرکت زیبا و منحصر به فرد هواداران محسن چاووشی با واکنش این خواننده رو به رو شد و چند شبی است که خود این خواننده هم به این حرکت و موج هواداران پیوست. چاووشی نیز هم گام با هواداران خود عکس پروفایل خود را به همین طرح تغییر داد و بار دیگر همراهی خودش با هوادارانش را اثبات کرد.

 

این حرکت زیبا مارا بر آن داشت تا پیش از آخرین دیدار از مرحله گروهی جام جهانی برای تیم ملی کشورمان، گفت و گویی در همین مورد با محسن چاووشی انجام دهیم. محسن چاووشی ضمن ارزوی موفقیت برای تیم ملی کشور مان در گفتگوی اختصاصی با «موسیقی پارس» اعلام کرد: پیوستن من به این حرکت نمادین برای این بود که در این حرکت و اتحاد هوادارانم حضور داشته باشم.

 

وی همچنین پیش از بازی با بوسنی که سرنوشت سازترین بازی تیم ملی کشورمان می باشد عنوان داشت: امیدوار هستم که تیم ملی کشورمان با همچین حمایت هایی که از داخل و خارج کشور پشتوانه ی آنان است به مانند همیشه غرور آفرین بازی کنند و به مرحله ی بعد راه پیدا کنند.

 

 

لازم به ذکر است؛ در اخر محسن چاووشی از طریق وبسایت «موسیقی پارس» از این حرکت زیبای هواداران خود تشکر کرد.

 

 

 

10438952_651465324941803_6168559680273362278_n (1)

منبع: اختصاصی موسیقی پارس

 

10 دیدگاه‌ها

  1. ما هم از محسن چاووشی که مسبب این اتحاد است،،بسیار ممنون و سپاسگزاریم

  2. تشکر نیازی نیست وقتی خاص باشی مخاطباتم اینجوری نشون میدن خاص بودنتو <3

  3. کارازخاص بودنو این حرفها گذشته من زندگی روزانه ام روبراساس گفته های داش محسن تطبیق میدم دوستتتتتتتتتتتتتتتتتتت داریم ازصمیم قلب

  4. محسن خان چاووشي ي دونست…

    مرصي ازت كه انقدر احساس خوب واسم به ارمغان مياري….

    مطمئن باش هر اتفاقي بيفته از طريق هوادارت نتيجه ي احساس نابته مرد….

    ب اميد انتشار پر قدرت آلبوم

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید