آخرین اخبار : کنسرت «مهران مدیری» تمدید شد گزارش تصویری کنسرت «چارتار» در انزلی تالار بزرگ وزارت کشور میزبان شهرام شکوهی و طرفدارانش شد اثر جدید گروه «هامان» به زودی منتشر می شود گزارش تصویری کنسرت تهران علیرضا طلیسچی در ۲۵ مرداد ماه تدارک ویژه برنامه «فرمول یک» برای برگزاری جشن تولد رضا صادقی پیش فروش آلبوم «ابراهیم» محسن چاوشی آغاز شد تکذیب ممنوعیت دو سانس اجرای یک خواننده در یک شب کنسرت باشکوه محسن ابراهیم زاده در تهران گزارش تصویری تمرین کنسرت شهرام شکوهی

آلبوم موسیقی «افشاری» منتشر شد

۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۰ خبر کد خبر :85134

موسیقی پارس_شکوفه صادقی:آلبوم موسیقی «افشاری» با نوازندگی‌ «حسین اینانلو» و «پویان گرامی» توسط موسسه فرهنگی هنری «ماهور» منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شد.

«افشاری» که با همکاری «حسین اینانلو» به عنوان نوازنده سه‌تار و پویان گرامی» به عنوان نوازنده تمبک تولید‌ شده‌است ، به لحاظ درون‌مایه ، نگاهی کاملاً  کلاسیک به موسیقی دستگاهی دارد و به لحاظ اجرایی و فرم و زمان‌بندی و نوازندگی معاصر است.

آواز افشاری در این آلبوم به سه فضای کلّی تقسیم شده است. در ابتدا فضای درآمد و معرفی فواصل اصلی افشاری است. سپس دشتی آغاز می‌شود که طوری میان افشاری گنجانده شده که گوشه‌ای از افشاری به نظر آید

گام پایانی این آلبوم ورود به عراق ماهور و گاه بیات اصفهان قدیم و مخالف سه‌گاه است و امکانی می‌دهد تا مخاطب فضای عراق افشاری را گسترده‌تر ببیند.

 

گفتنی است که آلبوم موسیقی «افشاری» با نوازندگی‌ «حسین اینانلو» و «پویان گرامی» توسط موسسه فرهنگی هنری «ماهور» منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شد.

وبگردی آرشیو

کنسرت اشوان

ویدیو کنسرت ۱۰ تیر اشوان

امیرعباس گلاب

ویدیو کنسرت ۱۰ تیر امیرعباس گلاب