آخرین اخبار : اپرای «هفت شهر عشق» برای سه شب دیگر تمدید شد اشتیاق اهالی موسیقی برای حضور در جشنواره موسیقی فجر هشتمین قطعه رسمی امیر قدرجانی منتشر شد گزارش رسانه معتبر سوئدی از کنسرت مشترک تهمورس پورناظری و ژوزت بوشل مینگو استقبال نماینده پارلمان آمریکا از موزیک ویدیوی «فریمن» فرزاد فرزین شب یلدا در قبرس روی صحنه می رود سعید خراطها: از پزشکان حاذق در سراسر دنیا در حال کمک گرفتن هستم باربد بابایی جایگزین بنیامین در «تب تاب» کنسرت سالار عقیلی با حضور استاد حسین خواجه امیری برگزار می شود کنسرت پیانو آواز مهدی یغمایی و علیرضا قرائی منش در تهران برگزار می شود

آلبوم موسیقی «افشاری» منتشر شد

۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۰ خبر کد خبر :85134
Print this post

موسیقی پارس_شکوفه صادقی:آلبوم موسیقی «افشاری» با نوازندگی‌ «حسین اینانلو» و «پویان گرامی» توسط موسسه فرهنگی هنری «ماهور» منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شد.

«افشاری» که با همکاری «حسین اینانلو» به عنوان نوازنده سه‌تار و پویان گرامی» به عنوان نوازنده تمبک تولید‌ شده‌است ، به لحاظ درون‌مایه ، نگاهی کاملاً  کلاسیک به موسیقی دستگاهی دارد و به لحاظ اجرایی و فرم و زمان‌بندی و نوازندگی معاصر است.

آواز افشاری در این آلبوم به سه فضای کلّی تقسیم شده است. در ابتدا فضای درآمد و معرفی فواصل اصلی افشاری است. سپس دشتی آغاز می‌شود که طوری میان افشاری گنجانده شده که گوشه‌ای از افشاری به نظر آید

گام پایانی این آلبوم ورود به عراق ماهور و گاه بیات اصفهان قدیم و مخالف سه‌گاه است و امکانی می‌دهد تا مخاطب فضای عراق افشاری را گسترده‌تر ببیند.

 

گفتنی است که آلبوم موسیقی «افشاری» با نوازندگی‌ «حسین اینانلو» و «پویان گرامی» توسط موسسه فرهنگی هنری «ماهور» منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شد.

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷