آخرین اخبار : نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷ سیامک عباسی در تهران به روی صحنه می‌رود برگزاری پنجمین کنسرت در یکی از عجایب هفتگانه جهان

آلبوم موسیقی «افشاری» منتشر شد

۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۰ خبر کد خبر :85134
Print this post

موسیقی پارس_شکوفه صادقی:آلبوم موسیقی «افشاری» با نوازندگی‌ «حسین اینانلو» و «پویان گرامی» توسط موسسه فرهنگی هنری «ماهور» منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شد.

«افشاری» که با همکاری «حسین اینانلو» به عنوان نوازنده سه‌تار و پویان گرامی» به عنوان نوازنده تمبک تولید‌ شده‌است ، به لحاظ درون‌مایه ، نگاهی کاملاً  کلاسیک به موسیقی دستگاهی دارد و به لحاظ اجرایی و فرم و زمان‌بندی و نوازندگی معاصر است.

آواز افشاری در این آلبوم به سه فضای کلّی تقسیم شده است. در ابتدا فضای درآمد و معرفی فواصل اصلی افشاری است. سپس دشتی آغاز می‌شود که طوری میان افشاری گنجانده شده که گوشه‌ای از افشاری به نظر آید

گام پایانی این آلبوم ورود به عراق ماهور و گاه بیات اصفهان قدیم و مخالف سه‌گاه است و امکانی می‌دهد تا مخاطب فضای عراق افشاری را گسترده‌تر ببیند.

 

گفتنی است که آلبوم موسیقی «افشاری» با نوازندگی‌ «حسین اینانلو» و «پویان گرامی» توسط موسسه فرهنگی هنری «ماهور» منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شد.

وبگردی آرشیو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷