آخرین اخبار : کنسرت «حسین علیزاده» و گروه «رامبرانت» در برلین آلمان برگزار می شود بیشترین کنسرت شهرستان در کدام استان برگزار شده است؟ اثر جدید «دانش فرید» در لیست انتظار صدور مجوز اولین کنسرت رسمی ایوان بند برگزار می شود گروه موسیقی قمر در کشور روسیه به روی صحنه خواهند رفت کارنامه چهل سال اخیر موسیقی ایران با حضور کارشناسان بررسی می شود انتشار آلبوم «کجا باید برم» به تاخیر افتاد جزییاتی از تازه ترین فعالیت های بابک جهانبخش حسین زمانی: در تلاش هستم اولین کنسرت خود را خیابانی و رایگان برگزار کنم کنسرت سعید شهروز در تهران برگزار می شود

آلبوم موسیقی «افشاری» منتشر شد

۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۰ خبر کد خبر :85134
Print this post

موسیقی پارس_شکوفه صادقی:آلبوم موسیقی «افشاری» با نوازندگی‌ «حسین اینانلو» و «پویان گرامی» توسط موسسه فرهنگی هنری «ماهور» منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شد.

«افشاری» که با همکاری «حسین اینانلو» به عنوان نوازنده سه‌تار و پویان گرامی» به عنوان نوازنده تمبک تولید‌ شده‌است ، به لحاظ درون‌مایه ، نگاهی کاملاً  کلاسیک به موسیقی دستگاهی دارد و به لحاظ اجرایی و فرم و زمان‌بندی و نوازندگی معاصر است.

آواز افشاری در این آلبوم به سه فضای کلّی تقسیم شده است. در ابتدا فضای درآمد و معرفی فواصل اصلی افشاری است. سپس دشتی آغاز می‌شود که طوری میان افشاری گنجانده شده که گوشه‌ای از افشاری به نظر آید

گام پایانی این آلبوم ورود به عراق ماهور و گاه بیات اصفهان قدیم و مخالف سه‌گاه است و امکانی می‌دهد تا مخاطب فضای عراق افشاری را گسترده‌تر ببیند.

 

گفتنی است که آلبوم موسیقی «افشاری» با نوازندگی‌ «حسین اینانلو» و «پویان گرامی» توسط موسسه فرهنگی هنری «ماهور» منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شد.

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷