آخرین اخبار : انصراف علیرضا قربانی از پروژه جام جهانی پیچیدن نوای موسیقی آذربایجان توسط بانوان تبریزی در تالار وحدت قطعه جدید هوروش بند با تاخیر منتشر می شود گزارش تصویری کنسرت مسیح وآرش تهران ۲ اردیبهشت ۹۷ گزارش تصویری کنسرت بهنام بانی تهران ۳ اردیبهشت ۹۷ قطعه جدید فرزاد فرزین ۶ اردیبهشت منتشر می شود کودکان ایران شگفتی ساز فرانسه شدند انتقاد تند و جنجالی پرواز همای به شورای شعر برای تایید اراجیف! اینائودی: ایران شروع تمدن‌هاست/ سلام به هواداران ایرانی علی بحرینی: شما که از هیراد هنرمندترید چرا کنسرت برگزار نمی کنید؟/ شما از خشن ترین ماموران گشت ارشاد دست کمی ندارید
تلگرام موسیقی پارس

آیین زادروز «محمدعلی بهمنی» برگزار می‌شود

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۹ خبر کد خبر :72049

موسیقی پارس: دوشنبه بیست و هشتمین روز از فصل بهار، مجموعه نگارستان شهر بوستان گفت و گو میزبان آیین زادروز «محمد علی بهمنی» خواهد بود.
در این مراسم که از ساعت ۱۷ تا ۲٠ برگزار می شود؛ چهره های سرشناسی چون «کیوان ساکت»، «هادی منتظری»، «حسین پرنیا» و جمعی از شاعران و هنرمندان حضور دارند.
«محمد علی بهمنی» شاعر و ترانه سرای مطرحی است که از کودکی ترانه می گفت و شعرهایش در مجله های مختلف به چاپ می رسید. همچنین وی حدود نیم قرن پیش برای اولین بار با برنامه رادیویی همکاری کرد.