آخرین اخبار : جلسه نقد آلبوم کجا باید برم برگزار شد نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷ سیامک عباسی در تهران به روی صحنه می‌رود
از انتشار قطعه جدید تا تور کنسرت های شهرستان

تازه ترین اخبار از فعالیت های شهاب مظفری

۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹ خبر کد خبر :84392
Print this post
شهاب مظفری

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: شهاب مظفری خواننده ی مطرح موسیقی پاپ کشورمان در صفحه اینستاگرام خود، از انتشار قطعه جدید و تور کنسرت هایش در شهر های مختلف ایران از جمله تهران خبر داد. پس از گذشت سه ماه از انتشار قطعه «دلبر جان»، «ما باحالیم» که عنوان قطعه ی جدید او است، هفته ی آینده منتشر خواهد شد.
او جهت انتشار دقیق اثر نوشت: “قطعه ما باحالیم هفته ی آینده منتشر میشه که ساعت و روز پخش رو اعلام میکنم”.
تنظیم کننده ی این قطعه مسعود جهانی، ملودی کار از عماد طغرایی و ترانه سرای این اثر مهرزاد امیر خانی می باشد. تیزری از این قطعه جدید نیز منتشر شد که ساخت آن به عهده ی آبتین حسینی بوده است.

شهاب مظفری ۱۴ تیر ماه سال گذشته برای اولین بار در تهران به روی صحنه رفت و اکنون پس از یک سال در ۲۷ام تیرماه در سالن میلاد نمایشگاه قطعات محبوب خود را اجرا خواهد کرد.

فروش بلیت های این کنسرت شنبه نهم تیر ماه از ساعت ۱۶ آغاز میشود. همچنین کنسرت های شهرستان این خواننده محبوب در شهر های آمل، شهر کرد و اراک به ترتیب ۱۱ تیر، ۱۳ تیر و ۱۵ تیر برگزار می گردند.
گفتنی است بلیت های کنسرت تهران و شهرستان های شهاب مظفری را میتوانید از سایت آراد کنسرت تهیه کنید:
Www.aradconcert.com

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷