آخرین اخبار : آلبوم «کابوس سفید» اثری از «اوستا آوا» منتشر شد قلب دنیای «روهان» در بازار موسیقی آلبوم «سی‌وپنچ میلیمتری» منتشر می شود آلبوم موسیقی «دیوار و چین» جدیدترین اثر «على قمصرى» منتشر می‌شود حمایت خوانندگان مطرح موسیقی پاپ از بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران پایان رقابت داغ خوانندگان مطرح موسیقی پاپ در نظرسنجی بهترین قطعه دی ماه «نمیدونم چه جوری» با صدای «زکی شمس آبادی» منتشر شد جدیدترین کنسرت گروه موسیقی «سون» در تهران برگزار می‌شود وضعیت استاد شجریان نسبت به ماه‌های گذشته هیچ تغییری نکرده است پدرام کشتکار با معرفی یک خواننده جدید فعالیت‌هایش را ادامه می‌دهد

تور کنسرت های نوروزی «عماد طالب زاده» با اجرا در خانه دریا آغاز شد

۷ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۹ گزارش تصویری کد خبر :71530

 

موسیقی پارس: شامگاه چهارشنبه دومین روز از سال ۱۳۹۶، خانه دریا میزبان اجرای نوروزی «عماد طالب زاده» بود. این اجرا به همت شرکت آوای مها  با استقبال خوب هواداران برگزار شد.
«عماد طالب زاده» در این کنسرت گلچینی از قطعات محبوب و پرطرفدار خود از جمله «رد دادی» را اجرا کرد؛ همچنین یک قطعه ترکی را برای هواداران پرشور خود خواند که با استقبال بسیار خوبی رو به رو شد.
«انوشیروان تربتی» رهبری ارکستر کنسرت «عماد طالب زاده» را در این اجرا بر عهده داشت.
«عماد طالب زاده» در ادامه تور کنسرت های خود، سوم فروردین در ساری و چهارم فروردین در کیش به روی صحنه رفت. 

ضمن تشکر از شرکت «آوای مها » و عوامل برگزاری کنسرت شما را به دیدن گزارش تصویری این اجرا از قاب دوربین «الهام حسینی نژاد» دعوت می نماییم.