آخرین اخبار : باربد بابایی جایگزین بنیامین در «تب تاب» کنسرت سالار عقیلی با حضور استاد حسین خواجه امیری برگزار می شود کنسرت پیانو آواز مهدی یغمایی و علیرضا قرائی منش در تهران برگزار می شود بابک جهانبخش: با وضعیت نامناسب کپی رایت در کشور از انتشار آلبوم پشیمان شدم گروه بمرانی در آستانه اجرای زنده در تهران رضا یزدانی خواننده تیتراژ فیلم «تیغ و ترمه» شد هدیه ویژه ماکان بند به هواداران با بلیت های ارزان مصاحبه مهرزاد خواجه امیری، پیشگام سبک نیوایج با مجله آمریکایی رونمایی از مجموعه کتاب های “خود یاری” و مجموعه کتاب های “افکار و بار های اشتباه” اثر جدید محسن یگانه با حال و هوایی متفاوت و عاشقانه منتشر می شود

حضور همایون شجریان و پورناظری ها در فستیوال بین المللی موسیقی های مردمی استانبول

۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۸ خبر کد خبر :88997
Print this post
شجریان

موسیقی پارس_کیمیا پوراحمد: همایون شجریان همراه با تهمورس و سهراب پورناظری کنسرت خود را در فستیوال بین المللی موسیقی های مردمی استانبول برگزار می کنند.
همایون شجریان با همراهی تهمورس و سهراب پورناظری، تازه ترین کنسرت خود را روز دوازدهم آذر در قالب فستیوال بین المللی موسیقی های مردمی استانبول به روی صحنه خواهند برد. در این کنسرت آثاری از آلبوم های «نه فرشته‌ام، نه شیطان»، «خداوندان اسرار» و «آیینه‌ها» اجرا می‌شود که از جمله‌ این قطعات می‌توان به «درون آینه»، «کولی»، «دل به دل»، «شتک»، «حصار»، نازعشق»، «آیینه ها»، آواز«بیا کز عشق تو بیگانه گشتم»، «با من صنما» و «خداوندان اسرار» با اشعاری از مولانا، حافظ و… اشاره کرد.
تهمورس پورناظری نوازنده تار، سه‌تار و تنبور، سهراب پورناظری نوازنده کمانچه و تنبور، حسین رضایی‌نیا نوازنده دف، آیین مشکاتیان نوازنده سازهای کوبه ای، مهیار طریحی نوازنده سنتور، آزاد میرزاپور نوازنده بربت و آرین کشیشی نوازنده بیس گروه نوازندگان این کنسرت را تشکیل می دهند.
در این فستیوال علاوه بر حضور گروه ایرانی شجریان و پورناظری ها، هنرمندانی چون (پاکو پنیا) نوازنده اسپانیایی، (عزیزا موصطفازاده) خواننده و نوازنده از ترکیه، (لنا شمامیان) خواننده نامدار سوری، (جیهاد تاشکین) نوازنده برجسته ویولن و (سوبرا من یم) نوازنده ویولن نیز، اجرا خواهند داشت.
پیش از این نیز شجریان و پورناظری پروژه های موفقی را به ثمر رساندند که از جمله موفق ترین آن ها میتوان به کنسرت نمایش (سی) اشاره کرد.
کنسرت نمایش (سی) براساس سه داستان از داستان‌های شاهنامه (زال و رودابه، رستم و اسفندیار و رستم و سهراب) بود که در مرداد و شهریور ۱۳۹۶ به روی صحنه رفت.
همچنین آخرین آلبوم همایون شجریان با همراهی سهراب پور ناظری، بعد از چند ماه تاخیر، در شهریور سال ۹۷ منتشر شد که با استقبال زیادی از سوی مخاطبان مواجه شد.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷