آخرین اخبار : «بگو بله» با صدای روزبه بمانی منتشر می شود واکنش تند خواننده مطرح به حواشی اخیر تازه ترین جلسه خانه ترانه ۲۲ آذر ماه بر گزار می شود نامزد های جوایز گرمی ۲۰۱۹ معرفی شدند کمبود بودجه فدراسیون فوتبال برای ساخت قطعه ویژه جام ملت های آسیا ۳۵ سال از انتشار «تریلر» مایکل جکسون گذشت توضیحات سالار عقیلی در خصوص تجربه اجرای کنسرت_تئاتر و برنامه های آتی حضور و اجرای سیروان در تازه ترین کنسرت کاوه یغمایی مریلا زارعی در اپرای هفت شهر عشق به ایفای نقش می پردازد باربد بابایی: محسن یگانه بسیار باهوش است

حمایت از محیط زیست برای «مهدی مدرس» دردسر ساز شد

۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۷ موسیقی پاپ کد خبر :77832
Print this post

موسیقی پارس: «مهدی مدرس» خواننده مطرح موسیقی پاپ در دقایقی از کنسرت اخیر خود در تهران، گربه ای را در آغوش گرفت و گفت :  «در دنیای به این بزرگی موجودات دیگری هم هستند که حق زندگی کردن دارند و این دنیا فقط برای ما نیست؛ به آنها احترام بگذاریم. البته این گربه برای من نیست چون من نمی توانم مسِولیت نگه داری یک حیوان را برعهده بگیرم چرا که واقعا  کار سختی است.»

در پی این اتفاق در بخش خبری ۲۰:۳۰ ضمن انتقاد از حرکت این خواننده، گفته شد وی با گربه اش روی صحنه حاضر شد و در مصاحبه کوتاهی که با «فرزاد طالبی» مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد در خصوص این رویداد انجام گرفت، وی گفت: «اگر چنین اتفاقی افتاده باشد، خود به خود بخش مربوطه تذکر می دهد.»

همین امر موجب شد تا  «مهدی مدرس» با انتشار پستی در صفحه شخصی خود، به اتفاقات پیش آمده واکنش نشان دهد که به شرح زیر است:

«تا الان خیلى صبر و تحمل کردم که حرفى نزنم ، پستى نذارم.. در این سیزده چهارده سالى که در عرصه فرهنگ و هنر این سرزمین خدمتگذار شما عزیزان بودم ، خیلى از مسائل رو تحمل کردم، ممنوع الکارى، توهین،بى احترامى قضاوت نابجاو…. واقعا متأسفم براى مسئول یه بخش مهم خبرىِ یه شبکه ملى که میتونستن به جاى زمانى که براى پخش این گزارش اختصاص دادن به خیلى از مشکلات و چالش هاى مهم جامعه بپردازن..بعد زمان بذارن و با دوربین تشریف ببرن وزارت ارشاد، وقت مدیر رو بگیرن ، ایشون هم بگن تذکر میدیم و برخورد میکنیم.. روى سن از حیوانات و محیط زیست دفاع کردم ، این تذکر داره؟ ؟باز هم میگم که این کره خاکى فقط مختص انسانها نیست و موجودات دیگه هم حق زندگى کردن دارن.. ما اجازه نداریم حق و حقوقشون رو نادیده بگیریم. 
به نظر شما کار خلاف شرع انجام دادم؟؟؟ خدا رو صد هزار مرتبه شکر ..یعنى حل شد تمام مشکلات کشور ما؟صاف شد کمر اون کارگرى که زیر فشار اقتصادى خموده شده بود؟ تشکیل شد دادگاه علنى مفسد اقتصادى؟درمان شد اون بیمارى که در به در تو دارو خانه ها دنبال داروى نایابه؟ لبخند اومد رو لبهاى مردمى که زنده بودن و مردنشون فرقى نمیکنه؟
وظیفه یه رسانه چیه واقعا؟؟ برخورد با حامى محیط زیست و حیوانات ؟

من هیچ وقت براى رضایت شما کارى رو انجام ندادم و نخواهم داد… من به عشق مردم عزیز تر از جانم کارم رو شروع کردم و به عشقشون هم ادامه میدم . مثل همین دو سال و اندى که به لطف دوستان در تلوزیون کشور خودم بدون دلیل ممنوع التصویر بوده و هستم..
به امید روزى که به حقوق هم و همه موجودات احترام بذاریم
ممنون که مثل همیشه حمایتمون میکنید
اینبار بیشتر از قبل»

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷