آخرین اخبار : خاطرات «حامد همایون» از ضبط موسیقی با «بهنام بانی» در استودیوی زیرزمین تا انتشار «چتر خیس» توضیحات مدیر کل دفتر موسیقی و وزیر ارشاد در خصوص ممنوع الکاری محمد معتمدی کنسرت رایگان کیخسرو پورناظری و همایون شجریان مهرماه برگزار خواهد شد امیرعباس گلاب و حامد همایون نذر خود را ادا کردند محمد معتمدی: در کنسرت خیابانی فقط اجازه اجرای پلی بک داشتم زکریا یوسفی در فستیوال مسپو به روی صحنه می رود برگزاری مسابقه یوروویژن در اسرائیل تحریم شد خواننده جوان و مشهور آلمانی در سواحل مفقود شد جان لجند با دریافت چهار جایزه ی جهانی معتبر در تاریخ ماندگار شد ضبط تازه ترین موزیک ویدیوی «رضا یزدانی» در ورزشگاه آزادی

حمایت از محیط زیست برای «مهدی مدرس» دردسر ساز شد

۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۷ موسیقی پاپ کد خبر :77832

موسیقی پارس: «مهدی مدرس» خواننده مطرح موسیقی پاپ در دقایقی از کنسرت اخیر خود در تهران، گربه ای را در آغوش گرفت و گفت :  «در دنیای به این بزرگی موجودات دیگری هم هستند که حق زندگی کردن دارند و این دنیا فقط برای ما نیست؛ به آنها احترام بگذاریم. البته این گربه برای من نیست چون من نمی توانم مسِولیت نگه داری یک حیوان را برعهده بگیرم چرا که واقعا  کار سختی است.»

در پی این اتفاق در بخش خبری ۲۰:۳۰ ضمن انتقاد از حرکت این خواننده، گفته شد وی با گربه اش روی صحنه حاضر شد و در مصاحبه کوتاهی که با «فرزاد طالبی» مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد در خصوص این رویداد انجام گرفت، وی گفت: «اگر چنین اتفاقی افتاده باشد، خود به خود بخش مربوطه تذکر می دهد.»

همین امر موجب شد تا  «مهدی مدرس» با انتشار پستی در صفحه شخصی خود، به اتفاقات پیش آمده واکنش نشان دهد که به شرح زیر است:

«تا الان خیلى صبر و تحمل کردم که حرفى نزنم ، پستى نذارم.. در این سیزده چهارده سالى که در عرصه فرهنگ و هنر این سرزمین خدمتگذار شما عزیزان بودم ، خیلى از مسائل رو تحمل کردم، ممنوع الکارى، توهین،بى احترامى قضاوت نابجاو…. واقعا متأسفم براى مسئول یه بخش مهم خبرىِ یه شبکه ملى که میتونستن به جاى زمانى که براى پخش این گزارش اختصاص دادن به خیلى از مشکلات و چالش هاى مهم جامعه بپردازن..بعد زمان بذارن و با دوربین تشریف ببرن وزارت ارشاد، وقت مدیر رو بگیرن ، ایشون هم بگن تذکر میدیم و برخورد میکنیم.. روى سن از حیوانات و محیط زیست دفاع کردم ، این تذکر داره؟ ؟باز هم میگم که این کره خاکى فقط مختص انسانها نیست و موجودات دیگه هم حق زندگى کردن دارن.. ما اجازه نداریم حق و حقوقشون رو نادیده بگیریم. 
به نظر شما کار خلاف شرع انجام دادم؟؟؟ خدا رو صد هزار مرتبه شکر ..یعنى حل شد تمام مشکلات کشور ما؟صاف شد کمر اون کارگرى که زیر فشار اقتصادى خموده شده بود؟ تشکیل شد دادگاه علنى مفسد اقتصادى؟درمان شد اون بیمارى که در به در تو دارو خانه ها دنبال داروى نایابه؟ لبخند اومد رو لبهاى مردمى که زنده بودن و مردنشون فرقى نمیکنه؟
وظیفه یه رسانه چیه واقعا؟؟ برخورد با حامى محیط زیست و حیوانات ؟

من هیچ وقت براى رضایت شما کارى رو انجام ندادم و نخواهم داد… من به عشق مردم عزیز تر از جانم کارم رو شروع کردم و به عشقشون هم ادامه میدم . مثل همین دو سال و اندى که به لطف دوستان در تلوزیون کشور خودم بدون دلیل ممنوع التصویر بوده و هستم..
به امید روزى که به حقوق هم و همه موجودات احترام بذاریم
ممنون که مثل همیشه حمایتمون میکنید
اینبار بیشتر از قبل»

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷