آخرین اخبار : «کیوان ساکت» سیاه‌مشق‌هایش را منتشر کرد «تهران خصوصی ما» منتشر شد «ایران من» منتشر می‌شود مراسم رونمایی و جشن امضای دومین آلبوم مستقل علیرضا قرائی منش برگزار شد امواج موسیقی برزیل به برج آزادی برخورد می کند پیش فروش آلبوم موسیقی «کو؟» آغاز شد قطعه جدید مهرزاد خواجه امیری با نام “آتاناسیا” به زودی منتشر می‌شود واکنش خوانندگان مطرح موسیقی به سانحه سقوط هواپیما علیرضا طلیسچی به زودی آثار جدیدی را منتشر می کند پایان همکاری رضا صادقی و شرکت آوای هنر

رقابت خوانندگان مطرح موسیقی پاپ در نظرسنجی برنامه «ای ایران»

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۱ موسیقی پاپ کد خبر :79760

موسیقی پارس: برنامه «ای ایران» به تهیه کنندگی مقداد مومن نژاد، از چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، حوالی ساعت ۲۳ روی آنتن رفته است.این برنامه هر شب تا ۲۱ بهمن به طور زنده به مدت ۹۰ دقیقه از شبکه یک سیما پخش می شود.

در برنامه «ای ایران» آثار منتخبی که صرفا برای ایران ساخته شد و از صدا و سیما پخش گردید؛ در سبک ها و گروه های مختلف مورد نظرسنجی قرار گرفته است.

در نظرسنجی بخش موسیقی پاپ، نام خوانندگان مطرحی همچون احسان خواجه امیری، رضا صادقی، محسن چاوشی، علی لهراسبی و… به چشم می خورد.

 گفتنی است هم اکنون از هر گروه، هفت اثر برگزیده شده‌اند که  مجددا با هم رقابت می‌کنند و از بین آنها، سه قطعه در هر گروه برگزیده می‌شوند؛ سپس مجددا از بین ۳ اثر نهایی در هرگروه، یک قطعه انتخاب می شود.

 علاقه مندان جهت شرکت در نظر سنجی می توانند به صورت رایگان از طریق اپراتور همراه اول، کد مربوط به خواننده مورد نظرشان را شماره گیری کنند و رای خود را به ثبت رسانند.

 در مرحله دوم نظرسنجی بهترین اثر ماندگار در بخش موسیقی پاپ، اسامی خوانندگان و کد مربوط به آنها به این شرح می باشد:

«وطن» میثم ابراهیمی، (*۳*۳۴۶#)

«ملت ایران» مجید اخشابی، (*۳*۳۴۷#)

«مام وطن» محسن چاوشی، (*۳*۳۵۰#)

«دروازه های دنیا» احسان خواجه امیری، (*۳*۳۵۳#)

«به نام ایران» رضا صادقی، (*۳*۳۵۴#)

«میهنم ایران» غلامرضا صنعتگر، (*۳*۳۵۵#)

«وطن» علی لهراسبی، (*۳*۳۵۷#)