فروش بلیت کنسرت «شب ساز و آواز» آغاز شد

0

موسیقی پارس: مرحله فروش بلیت کنسرت «شب ساز و آواز» با تقدیم اجرا به استاد محمدرضا شجریان خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار»، فروش اینترنتی بلیت کنسرت «شب ساز و آواز» با تقدیم اجرا به استاد محمدرضا شجریان خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی از روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه آغاز شد.

این کنسرت ساعت 21 روزهای 28 و 29 اردیبهشت ماه به همت موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» به مدیریت افشین معصومی با پاسداشت مقام هنری استاد محمدرضا شجریان در تالار رودکی تهران برگزار می شود و علاقه مندان می توانند از روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه برای خرید بلیت این برنامه به سامانه «ایران کنسرت» مراجعه کنند.

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته روز سه شنبه  28 اردیبهشت ماه پوریا اخواص با هنرمندی محمد آدینه محمدی نوازنده تار و محمدرضا شرایلی نوازنده تمبک قطعاتی را در قالب ساز و آواز بداهه اجرا می کنند. این در حالی است که در بخش دوم کنسرت، وحید تاج با همراهی قاسم رحیم زاده نوازنده تار میزبان مخاطبان با اجرای قطعاتی بداهه به صورت ساز و آواز خواهد بود.

روز چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه نیز امیر اثنی عشری با هنرمند سعید نایب محمدی نوازنده عود برنامه خود را اجرا می کنند و بعد از این برنامه نیز حسین علیشاپور به همراه مهدی رستمی نوازنده سه تار قطعاتی را به صورت بداهه اجرا خواهند کرد.

شایان ذکر است ویژه برنامه «شب ساز و آواز» به صورت کاملا مجزا  و جداگانه نسبت به پروژه « مجالس ساز و آواز» که پیش از این به همت طینوش بهرامی نوازنده و مدرس موسیقی ایرانی میزبان علاقه مندان موسیقی بود، برگزار می شود.

 

 

 

منبع: موسیقی پارس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید