آخرین اخبار : لیست نهایی کنسرت های نوروزی سیروان خسروی دو روز دیگر وضعیت سلامتی محسن یگانه مشخص می شود برنامه کامل کنسرت های نوروزی حامد همایون محسن یگانه در بیمارستان بستری شد سال خوش با صدای ایرج و پرویز قربانی آغاز همکاری بابک جهانبخش و شرکت «آوای فروهر» بزرگترین جشنواره موسیقی کشور با حضور ۱۰ خواننده مطرح، نوروز ۹۷ در رامسر برگزار می شود آهنگ‌ «کوچه لره» با صدای مرحمت آقازاده و با تنظیم ارشک رفیعی منتشر ‌شد کنسرت با شکوه محسن یگانه در آخرین روزهای زمستان ۹۶ «صلح» در بازار موسیقی کشور است!

کنسرت گروه کر فرهنگسراى ارسباران برگزار مى شـــــود

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۰ خبر کد خبر :72581

موسیقى پارس: گروه کر فرهنگسرای ارسباران تهران به رهبری «سرژیک میرزاییان»، در روزهای ۲۴ و ۲۵ اردیبشهت ماه ساعت ٢١، در فرهنگسراى ارسباران به روى صحنه مى رود.
پس از راه اندازى گروه کُر فرهنگسرای ارسباران در آذرماه سال ۱۳۸٠، تاکنون کنسرت های متعددی از جمله اجرای موسیقی در جشنواره موسیقی فجر (۱۳۸۴)، جشنواره سرود محله (۱۳۸۴)، فرهنگسرای ارسباران( ۱۳۸۵) و اجراهای متفاوتی در جشنواره های فرهنگی و هنری برج میلاد، حرکت، صدا و سیما و فرهنگسراهای ارسباران، نیاوران، سالن رودکی را برعهده داشته است.
گفتنى است که در این کنسرت، گروه کر فرهنگسرای ارسباران، با همراهى ارکستر زهى و اجراى قطعات کلاسیک، ایرانی و آهنگ های قدیمی با آثار موتسارت، هندل، باغچه بان میرزائیان به روى صحنه مى رود.
علاقه مـنـدان جهت تهیه بلیت این کنسرت مى توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.