آخرین اخبار : اولین قطعه مهدی تکمیل با نام «زخم» منتشر شد آهنگ ناب اثر علی پهلوان اول شد نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷
همایون شجریان: چه خوب شد به «همدم» آمدم

همصدایی همایون شجریان و تکتم دختر با استعداد مرکز توانبخشی مشهد

۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵ خبر کد خبر :89492
Print this post
همایون شجریان

موسیقی پارس_کیمیا پوراحمد: خبر حضور همایون شجریان در مرکز توان بخشی «همدم» و همخوانی او با «تکتم همدم» چند روز است در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و مورد استقبال دوستداران موسیقی قرار گرفته است.
این اجرا ۲۴ آذرماه در مرکز توان بخشی دختران بی سرپرست و کم توان «همدم»، برگزار شد.
تکتم، دختر با استعداد و روشندل مرکز همدم زیر نظر اساتیدش آواز را آموزش دیده و مدتی است که با گروه کرال ارکستر ملی ویژه ایران همکاری می کند. تمامی اعضای این ارکستر جزو افراد کم توان ذهنی و جسمی هستند که روز جمعه ۲۳ آذر ماه نخستین کنسرت خود را در شهر تهران برگزار کردند.
قرار بود فردای روز کنسرت، همایون شجریان به این مرکز در شهر مشهد برود. او پس از بازدید موسسه، شاهد اجرای بچه های با استعداد این مرکز بود و سپس خواستار اجرای زنده برای این بچه ها شد اما به دلیل درخواست مدیران مرکز «همدم»، این اجرا همراه با هم صدایی «تکتم» رقم خورد.
همایون شجریان بعد از شنیدن صدای تکتم به شدت تحت تاثیر قرار گرفت و به اعضای این مرکز گفت: «هر کاری که بتوانم برای این مرکز انجام خواهم داد.»
همایون شجریان در پایان صحبت هایش نیز از حضور در مرکز توانبخشی ابراز خرسندی کرد و بیان داشت:« چه خوب شد به مرکز همدم آمدم.»

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷