آخرین اخبار : لیست نهایی کنسرت های نوروزی سیروان خسروی دو روز دیگر وضعیت سلامتی محسن یگانه مشخص می شود برنامه کامل کنسرت های نوروزی حامد همایون محسن یگانه در بیمارستان بستری شد سال خوش با صدای ایرج و پرویز قربانی آغاز همکاری بابک جهانبخش و شرکت «آوای فروهر» بزرگترین جشنواره موسیقی کشور با حضور ۱۰ خواننده مطرح، نوروز ۹۷ در رامسر برگزار می شود آهنگ‌ «کوچه لره» با صدای مرحمت آقازاده و با تنظیم ارشک رفیعی منتشر ‌شد کنسرت با شکوه محسن یگانه در آخرین روزهای زمستان ۹۶ «صلح» در بازار موسیقی کشور است!

«کامران مولایی»: در «اثر انگشت» سبک کارهای گذشته ام را تکرار کردیم

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۰ موسیقی پاپ کد خبر :74952

 

موسیقی پارس: نخستین آلبوم رسمی «کامران مولایی» خواننده جوان موسیقی پاپ در روز بیست و یکم شهریور ماه منتشر شد.

آلبوم «اثر انگشت» شامل ۱۵ قطعه؛ «محکوم»، «سرگردون»، «قسم بخور»، جذام»، «هم قدم»، «ای وای مادرم»، «وقتی عاشق شی»، «شاه ماهی»، «بغض»، «تصمیم»، «یادم رفت»، «این زندگی نشد»، «خودآزاری»، «پازل»پازل»، «عشق نامعلوم» است.

از جمله عوامل این اثر می توان به «مهدی بابایی»، «باربد زارع»، «مجید احمدی»، «امیر پیرنهان»، «مصطفی سامعی» و… اشاره کرد.

به بهانه انتشار نخستین آلبوم این هنرمند گفت و گوی کوتاهی با وی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

در ابتدا «کامران مولایی» در رابطه با انتخاب نام «اثر انگشت» برای این آلبوم، به خبرنگار موسیقی پارس گفت:

ما سعی داشته ایم تا این آلبوم را در همان سبک خودمان تکرار کنیم چون عموما خواننده ها در آلبوم شان سبک ها را عوض می کنند و همین امر موجب می شود تا مخاطب نپسندد؛ اما من آن چیزی را که هواداران طی این چند سال در آثارم شنیده اند را کار کردم تا مخاطبانم این اثر را دوست داشته باشند و به همین جهت نام «اثر انگشت» را برای این آلبوم انتخاب کرده ام.

وی در خصوص زمان تولید آلبوم «اثر انگشت» نیز چنین عنوان کرد:

سال گذشته آلبوم را تولید کردیم و اخیرا ارشاد مجوز آن را صادر کرد؛ ما نیز تغییری در اثر ایجاد نکردیم، زیرا زمان اندکی تا ایام محرم و صفر باقی مانده بود و هواداران نیز اصرار بر انتشار این آلبوم داشتند.

 وی افزود: همچنین آلبوم دیگری را تولید کرده بودم که به صورت غیر مجاز در اینترنت پخش شد و این مسئله موجب گشت تا انتشار آلبوم جدید، دو سال به تعویق بیفتد و پس از آن آلبوم دیگری را تهیه کردیم که «اثر انگشت» است.

«کامران مولایی» در رابطه با آلبوم «اثر انگشت» بیان داشت: می توانستیم اثر بهتری تولید کنیم، اما با محدودیت زمانی روبه رو بوده ایم؛ انشاالله آلبوم و آثاری که در آینده منتشر می کنم بهتر و قوی تر خواهد بود.

گفتنی است مراسم رونمایی آلبوم «اثر انگشت»، روز ۲۴ شهریور ماه، ساعت ۱۷ در میدان فاطمی،‌ ابتدای بزرگراه کردستان، تالار ایوان شمس، سالن اشراق برگزار می شود.

در پایان از همکاری آقای «حسین عزیزنژاد» برای انجام هماهنگی های لازم کمال تشکر و قدردانی را داریم.

علی اکبر گلستانی

سلام!

خواستم بگم که عشقی کامران عشق کلی حال کردم با آلبومت و آرزوی موفقیت روز افزون دارم برات… عشق نا معلوم عااااااالی بود

kara

❤کامران❤ همیشه عالی بوده و هس و خواهد بود
با این آلبوم فوق العاده هم میترکونهو هم میترکونیمب امید روزایه خوب و خوبتر و موفقیت روز افزون تر

kara

❤کامران❤ همیشه عالی بوده و هس و خواهد بود
با این آلبوم فوق العاده هم میترکونه و هم میترکونیم به امید روزایه خوب و خوبتر و موفقیت روز افزون تر

محمد تفی

بسیار دلنشین هست، این اثرانگست آلبوم آقای مولایی من از که مهاجرین اتباع افغانستان هستم همه آهنگ های شما را با جون دل گوش میدم خیلی شما را دوست دارم