آخرین اخبار : لیست نهایی کنسرت های نوروزی سیروان خسروی دو روز دیگر وضعیت سلامتی محسن یگانه مشخص می شود برنامه کامل کنسرت های نوروزی حامد همایون محسن یگانه در بیمارستان بستری شد سال خوش با صدای ایرج و پرویز قربانی آغاز همکاری بابک جهانبخش و شرکت «آوای فروهر» بزرگترین جشنواره موسیقی کشور با حضور ۱۰ خواننده مطرح، نوروز ۹۷ در رامسر برگزار می شود آهنگ‌ «کوچه لره» با صدای مرحمت آقازاده و با تنظیم ارشک رفیعی منتشر ‌شد کنسرت با شکوه محسن یگانه در آخرین روزهای زمستان ۹۶ «صلح» در بازار موسیقی کشور است!

کنسرت ترانه های قدیمی در تالار وحدت تمدید شد

۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۰ خبر کد خبر :68734

موسیقی پارس:کنسرت ترانه های قدیمی یا اولدسانگز، با اجرای قطعاتی از خوانندگانی چون الویس پریسلی، فرانک سیناترا، گروههای آبا و بانی ام، لئونارد کوهن، شارلز آزناوور و … توسط گروه کُر آوای ماهان، گروه کاما و ارکستر پاپ-کلاسیک که در دی ماه سال گذشته نیز در سالن آفتاب ایوان شمس به روی صحنه رفته بود، امسال نیز با استقبال ویژه ی مخاطبین مواجه شده است، چنانکه تمامی بلیت های این کنسرت که در تاریخ ۱۲ دی ماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد به سرعت و در یک هفته به فروش رسید و عده ی بسیاری از علاقمندان در تهیه بلیت های این کنسرت ناکام ماندند. با تلاشهای مدیر برنامه و سرپرستان گروه و مساعدت های رئیس مجموعه تالار وحدت و عوامل دفتر موسیقی، این کنسرت برای یک روز دیگر در تاریخ ۱۴ دی ماه تمدید شد که باز هم استقبال چشمگیر مخاطبان را به دنبال داشته است.

گروه کُر آوای ماهان به رهبری نیما فاتحی که کسب رتبه های اول و دوم در دو دوره از جشنواره موسیقی فجر و همچنین کسب دیپلم های افتخار نقره و برنز در مسابقات جهانی را در کارنامه خود دارد در تمامی بخش های این کنسرت حضور دارد و در کنار آنها گروه پاپ کاما به سرپرستی فرهاد میرمحمد صادقی و گروهی از نوازندگان بسیار خوب ارکستر سمفونیک به اجرای قطعات خوانندگان معروف دهه های ۵۰ تا ۷۰ میلادی خواهند پرداخت که توسط نیما فاتحی، فرهاد میرمحمد صادقی و محمد حقیقی برای این گروه تنظیم مجدد شده است.
محمد حقیقی، پدرام نیک نفس و شهره خیری با همراهی گروه کُر خوانندگی قطعات را بعهده دارند.

طراحی صحنه و طراحی لباس مخصوص برای تمامی اعضای گروه که یادآور آن دوره زمانی است فضای دراماتیکی به این کنسرت بخشیده و به ارتباط بیشتر مخاطبین با نوستالژی های قدیمی دامن خواهد زد.

کنسرت ترانه های قدیمی به رهبری نیما فاتحی و سرپرستی فرهاد میرمحمد صادقی در تاریخ های ۱۲ و ۱۴ دی ماه در تالار وحدت به روی صحنه خواهد رفت و علاقمندان برای تهیه بلیت می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

همچنین برای ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر، صفحات @oldsongs.concert  در اینستاگرام  و  @old_songs_concert در تلگرام در دسترس علاقمندان می باشد.