آخرین اخبار : کنسرت «حسین علیزاده» و گروه «رامبرانت» در برلین آلمان برگزار می شود بیشترین کنسرت شهرستان در کدام استان برگزار شده است؟ اثر جدید «دانش فرید» در لیست انتظار صدور مجوز اولین کنسرت رسمی ایوان بند برگزار می شود گروه موسیقی قمر در کشور روسیه به روی صحنه خواهند رفت کارنامه چهل سال اخیر موسیقی ایران با حضور کارشناسان بررسی می شود انتشار آلبوم «کجا باید برم» به تاخیر افتاد جزییاتی از تازه ترین فعالیت های بابک جهانبخش حسین زمانی: در تلاش هستم اولین کنسرت خود را خیابانی و رایگان برگزار کنم کنسرت سعید شهروز در تهران برگزار می شود
شگفتانه در شرق با طراحی ویژه

کنسرت مهران مدیری در برج میلاد برگزار می شود

۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲ خبر کد خبر :85725
Print this post
مهران مدیری

موسیقی پارس_فاطمه فرج الله زاده: مهران مدیری بازیگر محبوب سینما و تلویزیون، مجری توانمند و البته خواننده موسیقی پس از مدت ها در تهران روی صحنه می رود.
روز گذشته (دوشنبه ۱۵ مرداد ماه) تیزر تصویری کنسرت وی منتشر شد و قرار است این برنامه به زودی در برج میلاد تهران برگزار شود.
وی تیتراژ ها و آثاری همچون «دورهمی»، «زعفرانی»، «شب های برره»، «قهوه تلخ»، «یار تویی»، «باغ مظفر» و … را در کارنامه موسیقی خود دارد و در سال ۸۷ نیز با همراهی «گروه دارکوب» در سالن وزارت کشور روی صحنه رفته است.
شنیده ها حاکی از آن است که تازه ترین کنسرت وی، شگفتانه در شرق، با طراحی ویژه ای از سوی «پیمان قانع» همراه است.
گفتنی است اطلاعات و جزییات بیشتر در خصوص این کنسرت، به زودی منتشر می شود.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷