آخرین اخبار : آریا عظیمی نژاد یکی از داوران برنامه عصر جدید شد ماکان بند خواننده تیتراژ سریال شد تیتراژ سریال «دنگ و فنگ روزگار» با صدای سینا حجازی جدول برنامه های جشنواره موسیقی فجر منتشر می شود آلبوم سپیده خداوردی منتشر می شود برگزاری آزمون عملی آکادمی پورناظری با حضور هنرمندان برجسته موسیقی لیست اولیه خوانندگان بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر کنسرت زمستانی محسن یگانه در تهران برگزار شد امید حاجیلی در اکران مردمی فیلم قانون مورفی حضور می یابد واکنش محسن یگانه به بازدید ۵۰ میلیونی از ویدیوی «بهت قول میدم»

کنسرت هوروش بند

گروه موسیقی هوروش که با نام هوروش بند شناخته می شود، در مدت زمان کوتاهی که در حوزه موسیقی پاپ فعالیت می کند توانسته اند به شهرت و محبوبیت قابل توجهی دست پیدا کنند. این گروه محبوب موسیقی از زمان آغاز برگزاری کنسرت های خود تعداد دفعات بسیاری به روی صحنه رفته و در اکثر شهر های ایران اجرای زنده داشته اند. کنسرت های گروه هوروش عموما با استقبال هواداران و مخاطبان همراه بوده است.

 

بلیط کنسرت هوروش بند

بلیط های کنسرت این گروه محبوب در مدت زمان کوتاهی به فروش می رسند که جهت تهیه بلیط ها در جایگاه موردنظر خود لازم است تا سریع نسبت به خرید اقدام نمایید. سایت اینترنتی فروش بلیت و همچنین مراکز فروش حضوری بلیت ها بسته به محل برگزاری اجراها متفاوت است و به همین علت آدرس دقیق فروش بلیت کنسرت های هوروش بند مدتی قبل از اجرا اعلام خواهد شد.

کنسرت هوروش بند تهران

کنسرت های تهران این گروه پاپ به دلیل حضور هواداران تهرانی و همچنین جمعیت زیاد مخاطبان با شور و هیجان خاصی همراه می باشد که باعث تمدید کنسرت های تهران این گروه محبوب پاپ می شود.

کنسرت هوروش بند
۲۹ آبان ۱۳۹۷ برنامه کنسرت کد خبر :88810

برنامه کنسرت هوروش بند آذر و دی ماه ۹۷

لیست کنسرت های اعلام شده گروه موسیقی هوروش بند تا این لحظه در آذر و دی ماه را مشاهده کنید……

هوروش بند
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ برنامه کنسرت کد خبر :83975

برنامه کنسرت های هوروش بند خرداد و تیر ۹۷

لیست کنسرت های هوروش بند بعلاوه تاریخ و لینک خرید بلیت را می توانید در زیر مشاهده کنید . این…..

۰۸ اسفند ۱۳۹۶ برنامه کنسرت کد خبر :80494

کنسرت هوروش بند