آخرین اخبار : اولین قطعه مهدی تکمیل با نام «زخم» منتشر شد آهنگ ناب اثر علی پهلوان اول شد نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷

کنسرت هوروش بند

گروه موسیقی هوروش که با نام هوروش بند شناخته می شود، در مدت زمان کوتاهی که در حوزه موسیقی پاپ فعالیت می کند توانسته اند به شهرت و محبوبیت قابل توجهی دست پیدا کنند. این گروه محبوب موسیقی از زمان آغاز برگزاری کنسرت های خود تعداد دفعات بسیاری به روی صحنه رفته و در اکثر شهر های ایران اجرای زنده داشته اند. کنسرت های گروه هوروش عموما با استقبال هواداران و مخاطبان همراه بوده است.

 

بلیط کنسرت هوروش بند

بلیط های کنسرت این گروه محبوب در مدت زمان کوتاهی به فروش می رسند که جهت تهیه بلیط ها در جایگاه موردنظر خود لازم است تا سریع نسبت به خرید اقدام نمایید. سایت اینترنتی فروش بلیت و همچنین مراکز فروش حضوری بلیت ها بسته به محل برگزاری اجراها متفاوت است و به همین علت آدرس دقیق فروش بلیت کنسرت های هوروش بند مدتی قبل از اجرا اعلام خواهد شد.

کنسرت هوروش بند تهران

کنسرت های تهران این گروه پاپ به دلیل حضور هواداران تهرانی و همچنین جمعیت زیاد مخاطبان با شور و هیجان خاصی همراه می باشد که باعث تمدید کنسرت های تهران این گروه محبوب پاپ می شود.

کنسرت هوروش بند
23 ژانویه 2019 برنامه کنسرت کد خبر :90169

برنامه کنسرت های هوروش بند بهمن 97

لیست برنامه کنسرت های هوروش بند برای علاقمندان و هواداران این گروه پرطرفدار در زیر شرح داده شده است. در…..

کنسرت هوروش بند
20 نوامبر 2018 برنامه کنسرت کد خبر :88810

برنامه کنسرت هوروش بند آذر و دی ماه 97

لیست کنسرت های اعلام شده گروه موسیقی هوروش بند تا این لحظه در آذر و دی ماه را مشاهده کنید……

هوروش بند
01 ژوئن 2018 برنامه کنسرت کد خبر :83975

برنامه کنسرت های هوروش بند خرداد و تیر 97

لیست کنسرت های هوروش بند بعلاوه تاریخ و لینک خرید بلیت را می توانید در زیر مشاهده کنید . این…..

27 فوریه 2018 برنامه کنسرت کد خبر :80494

کنسرت هوروش بند