آخرین اخبار : «کیوان ساکت» سیاه‌مشق‌هایش را منتشر کرد «تهران خصوصی ما» منتشر شد «ایران من» منتشر می‌شود مراسم رونمایی و جشن امضای دومین آلبوم مستقل علیرضا قرائی منش برگزار شد امواج موسیقی برزیل به برج آزادی برخورد می کند پیش فروش آلبوم موسیقی «کو؟» آغاز شد قطعه جدید مهرزاد خواجه امیری با نام “آتاناسیا” به زودی منتشر می‌شود واکنش خوانندگان مطرح موسیقی به سانحه سقوط هواپیما علیرضا طلیسچی به زودی آثار جدیدی را منتشر می کند پایان همکاری رضا صادقی و شرکت آوای هنر

«یاحا کاشانی»: جمله ای که درخور عظمت مادر باشد پیدا نکرده ام

۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۸ خبر کد خبر :71455

موسیقی پارس: «یاحا کاشانی» ترانه سرای مطرح، در ترانه هایش جایگاه خاصی برای مادر تعریف می کند و نگاه ویژه ای به آن دارد، البته خود معتقد است که هنوز جمله ای که عظمت مادر را بیان کند، پیدا نکرده است. او ترانه ای نیز به اسم «مادر» دارد که «مازیار فلاحی» آن را خوانده است. در ادامه می توانید مصاحبه «یاحا کاشانی» را که به بهانه روز مادر با او انجام داده ایم، بخوانید:
«کاشانی» بیان داشت: مادر برای من یک جایگاه ویژه و بینظیر دارد. اگر مادرم نبود، در حال حاضر این جایگاه را نداشتم و شاید به اینجا نمی رسیدم. همه مادران برای فرزندان شان چنین حکمی دارند، حال برخی همچون مادر من، ماورای یک مادر هستند. من در شعرهایم همیشه از مادر نام برده ام؛ ترانه ای به اسم «مادر» سروده ام که «مازیار فلاحی» آن را خوانده است. قطعه «عاشقم باش» با صدای «فرزاد فرزین» نیز در عید دو سال پیش منتشر شد. در بخشی از آن شعر گفته ام : «دلیل حال خوبمی، مثل دعای مادر»، که یک بیت مادرانه و عاشقانه است.
در مورد مادر چیزی نمی توان گفت، مقام والای مادر مشخص است و برای بیان ویژگی او، زبان قاصر است.
انشالله خداوند همه مادران را حفظ کند و آنان که از دنیا رفته اند را رحمت کند.
وی افزود: به نظر من، خداوند تمام مادران را رحمت می کند، چرا که خداوند خود نیز وعده داده است.
مادر علاوه بر مادری، پدر هم هست. هنوز نتوانستم جمله خاصی که درخور عظمت این واژه باشد را پیدا کنم.