آیین رونمایی آلبوم ˝علم باران˝ پنجشنبه 26 آذرماه در شهر کتاب فرشته برگزار شد

0

موسیقی پارس: در ابتدای این مراسم که با حضور عوامل آن برگزار شد، مسعود فیاض‌زاده نوازنده گیتار الکتریک، آکوستیک آلبوم از حضور و استقبال مخاطبان اظهار خشنودی کرد و آن را مایه دلگرمی برای ادامه راه دانست. او هم‌چنین از مدیریت شهر کتاب فرشته و دوستی و همیاری حامد بهداد به عنوان تهیه‌کننده اثر، رضا کریمی تبار (مدیرمسئول نشر موسیقی کوک) و سپهر سعیدی و شرکت پخش رها قدردانی کرد.

این مراسم که قرار بود با حضور حامد بهداد بازیگر و تهیه‌کننده آلبوم برگزار شود با یک ساعت تأخیر و بدون حضور بهداد و به صورت جشن امضا برگزار شد.

در ادامه سعید توانایی ترانه‌سرای این آلبوم حضور شهریار مسرور از نخستین خوانندگان سبک بلوز در کشور را در این مراسم مایه خوشحالی دانست، هم‌چنین از حضور علی اظهری، منا انتخابی، علیرضا احمدزاده قدردانی کرد و از شهرام شقایق نوازنده کیبورد آلبوم یاد کرد.

در ادامه این آیین فیاض زاده توضیحاتی در خصوص روند تهیه و تولید آلبوم داد و گفت: تولید این اثر به یک سال و نیم پیش است، اما ضبط آن کمی به تعویق افتاد و تابستان سال گذشته شروع به ضبط آلبوم کردیم و روال کاری برای اخذ مجوز نیز طولی نکشید.

وی در خصوص چگونگی شکل‌گیری همکاری با حامد بهداد گفت: از قدیم با حامد بهداد عزیز دوستی داشتم و در گذشته نیز چند ترک آهنگ با ایشان کار کرده بودم.

فیاض‌زاده در زمینه علت نام‌گذاری گروه موسیقی ماینس 1 بیان کرد: واقعیت این است که در ابتدا در شهر مشهد در استودیویی کار می‌کردیم که طبقه منهای 1 قرار داشت و همین دلیلی شد برای نامگذاری اسم گروه به این نام.

در بخش دیگری از این مراسم سعید توانایی توضیحاتی در خصوص ترانه‌های آلبوم و سبک آن‌ها داد: برای کسانی که آثار و کارهای آلبوم قبلی را دنبال کردند باید بگویم که کارهای این آلبوم تکمیل شده آنچه در آلبوم قبل شنیده‌اید، است و خودم به شخصه آن را بسیار دوست دارم.

شهریار مسرور نیز در بخشی از مراسم از سیامک بغدادی در زمینه ملودی‌های وکال ترک‌های این آلبوم پرسید و بغدادی گفت: برای بعضی از کارها از همان ابتدا ملودی وکال نیز نوشته می‌شود.

در پایان مراسم اعضای گروه ماینس 1 بار دیگر از حضور و استقبال مخاطبان تشکر و ابراز خشنودی کردند. اعضای این گروه موسیقی عبارتند از مسعود فیاض زاده (نوازنده گیتار الکتریک، آکوستیک و سینتی سایزر)، سیامک بغدادی (خواننده و نوازنده گیتار الکتریک و آکوستیک)، علی باغفر (نوازنده درامز)، حامد مبرز (خواننده)، سعید فیاض زاده (گیتار بأس)، شهرام شقایق (نوازنده کیبورد) و سعید توانایی (ترانه‌سرا). هم‌چنین مدیریت اجرایی این آلبوم نیز بر عهده رضا کریمی تبار و موسسه نشر موسیقی کوک بوده است.

در ادامه عکس های «مونا ملکی» از این نشست را مشاهده می کنید:

منبع گزارش متنی: هنرآنلاین

عکس: اختصاصی موسیقی پارس

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید