به نام پدر . . .

0

موسیقی پارس-هاجر کاظمی: محمد علیزاده در اولین کنسرت سال 95 در میلاد با قطعه «خیلی برام عزیز خاطرت» به روی صحنه رفت.
این خواننده محبوب با توجه به برگزاری کنسرت در شب ولادت حضرت علی(ع)، ایشان را چنین توصیف کرد: « مردی به دنیا آمده که آسمان و زمین به افتخار ایشان به وجود آمده است » وی همچنین در وصف پدر گفت :«بابا عجب اسمی است، پر از قدرت، بابا یعنی یک دیوار که بهش تکیه میدی، بابا یعنی وقتی این دیوار نیست هیچ قدرتی نداری، بابا یعنی هی پیر میشه و موهاش سفید میشه به خاطر اینکه به تو فکر می کنه، بابا یعنی از وقت تولد نگرانته و دلش آشوبه و این یعنی بابا،وقتی روی استیج همه چیز خوبه یعنی بابا در منزل دعاگوی منه، بابا یعنی محرم اسرار».
وی در ادامه دلیل انتخاب دکور برنامه که پر بود از قاب هایی با عکس پدران را این گونه عنوان کرد: « به احترام همه ی پدرهایی که پیر شدند تا بچه هاشون بزرگ بشن، سختی کشیدند تا بچه هاشون بزرگ بشن، دستانشون پینه بست تا بچه هاشون بزرگ بشن، خیلی سختی کشیدن تا بچه هاشون بزرگ بشن و گاهی گرسنه ماندند تا فرزندانشون سیر شوند و این یعنی تمام معنای وجود یک پدر» و آهنگ «حس آرامش» را که همیشه برای خدا می خواند، به پدرها تقدیم کرد.
به مناسبت زادروز «اشکان موسوی» نوازنده چیره دست ویولن، هم صدایی هزار نفری با آهنگ تولد در سالن میلاد طنین انداز شد.
در ادامه برنامه علیزاده قطعاتی چون «هواتو کردم»، «دلت با منه»، «فکرشم نکن» و«احساسی که به تو دارم» را یکی پس از دیگری اجرا کرد.اولین مهمانی که توسط علیزاده معرفی شد «سید مجتبی بنی فاطمه» مداح اهل بیت بود که او را از بزرگان ایران و از ویژه ترین مهمان های کنسرت های اخیر بر شمرد.«یاحا کاشانی» ترانه سرای ایران زمین ، مهمان دیگر کنسرت علیزاده بود.
علیزاده از دنیای حرفه ای چنین گفت : «دنیای حرفه ای آدم را از اصل خویش دور می کند و از دنیای حرفه ای زیاد خوشم نمی آید ،چون دنیای دروغی است».
«جز تو» قطعه پایانی این کنسرت بود. امیر حسین اویسی«رهبر ارکستر، کیبورد»، اشکان موسوی «ویلن»، علی شهبازی «گیتار الکتریک و کلاسیک و سرپرست ارکستر»، علی پور نگهبان «گیتار بیس»، محمد شعبانی «پرکاشن»، ایمان ذاکری «درامز»، بهمن میرزازاده «بوزوکی و گیتار الکتریک» و اشکان صدیق آذر «لانچ پد» از نوازندگانی بودند که علیزاده را در این کنسرت همراهی می کردند.
این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری «ایران گام» به مدیریت صدرالدین حسین خانی برگزار شد.

 

در ادامه عکس های «شهریار خزایی» را مشاهده می کنید:

 

 

منبع: موسیقی پارس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید