آلبوم » به آهنگسازی و نوازندگی علی مرعشی منتشر شد

0

موسیقی پارس:علی مرعشی پیانیست و آهنگساز، فارغ التحصیل کنسرواتوار تهران، فعالیت حرفه ای خود را از سال 1377 آغاز و تاکنون 3 آلبوم رسمی به نام آبی‌ترین و رویای جادویی و رقص جادویی برای پیانو و ارکستر منتشر کرده است.

وی در تهران و شهرستان ها اجراها و رسیتال‌های گوناگونی را به روی صحنه برده و در تخت جمشید با حمایت شرکت نوای کلاویه به اجرا پرداخته است.

علی مرعشی در زمینه خوانندگی پاپ- راک فعالیت‌های گسترده‌ای داشته و از جمله آثار مهم او می‌توان به کاور موسیقی مطرح I Will Survive – Gloria Gaynor اشاره کرد که به دو زبان انگلیسی و فارسی اجرا شده است. آلبوم «رقص جادویی» برای پیانو آخرین کار منتشر شده از او به شمار می رود.

این آلبوم شامل شش قطعه با نام های «رقص جادویی»، «رقص نوستالژی»، «جاده خاطره ها»، «چشم های آبی»، «یک روز زیبا» و «روندو» است.

دو قطعه نخست این مجموعه فضای ریتمیک دارد و ترکیبی از موسیقی ایرانی پاپ و جز است و قطعه سوم این آلبوم با عنوان «جاده خاطره ها» برای پیانو تنظیم و به «آندرانیک مددیان» تقدیم شده است.

آهنگ «چشم های آبی» در سبک جز و بلوز ساخته شده و پر از فراز و نشیب و مودلاسیون های  متنوع با فضای فانتزی ست. همچنین قطعه «روندو» نیز در سبک پاپ کلاسیک بوده و با تکنیک بالا ساخته و نواخته شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید